> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

MFF Kralinale přinese divákovi

vloženo: 22.06.2017           komentářů: 0

V Olomouci odstartuje 18. 8. 2017 první ročník třídenního Mezinárodního filmového festivalu Kralinale! MFF Kralinale přinese divákovi dvanáct filmových projekcí, které si rozhodně nemůžete nechat ujít. Filmovou třešničkou bude japonský „růžový“ film tzv. pink film. Vsadíme se, že nic podobného jste ještě neviděli. Pojďte s námi překonávat hranice…
Náš každodenní život se skládá z tisíců rozhodnutí, disponujeme nepřebernými možnostmi, a jak se rozhodneme, závisí jen na nás. MFF Kralinale divákovi přiblíží nevšední životní příběhy a nelehká rozhodnutí, kterým museli lidé odjakživa čelit.
Podrobný program zveřejníme již brzy! Odtajníme však, že uvidíte například filmy jako Casablanca, Král Šumavy či Alois Nebel. Sledujte nás na www.kralinale.cz a na facebookových stránkách www.facebook.cz/Mffkralinale.
Filmové projekce budou probíhat v  S-Clubu a v plánu jsou i open air projekce v přilehlém okolí. Jak říká hlavní pořadatel soutěže Mgr. Roman Štěpánek z agentury RPSC ideas: „Filmové festivaly a léto prostě patří neodmyslitelně k sobě, proto jsme se rozhodli uspořádat v Olomouci MFF Kralinale.“
Čeká na vás, kromě skvělých filmů, také bohatý doprovodný program. V rámci MFF Kralinale budou probíhat koncerty, sportovní, umělecké workshopy i přednášky inspirativních osobností. Přijede také čestný host a podporovatel MFF Kralinale herec Leoš Noha!
Do diáře si proto zapište 18. – 20. 8. 2017! Uvidíme se na MFF Kralinale!

autor: Bc. Nadija Bodnarová

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

10.01.2019

Komu se nehodil čuník?
Nález kadáveru prasete domácího v poli u bočního vchodu na hřbitov ve Chválkovicích řešili včera po osmé hodině ranní strážníci Městské policie Olomouc. Hlídka na místě nalezla prase o hmotnosti cca 80 kg. Komu zvíře patří nebo kdo jej na místo vyvezl, se nepodařilo zjistit. Kadáver zvířete byl proto převezen na veterinární stanici k dalším opatřením.

10.01.2019

Pro dobrotu na žebrotu
O tom, že dobrota se v některých případech nevyplácí, se včera několik minut před půlnocí přesvědčil devětapadesátiletý muž z obce na Bruntálsku. Ten byl v blízkosti zastávky městské hromadné dopravy na třídě Svobody osloven neznámým mužem, který ho požádal o zapůjčení mobilního telefonu k uskutečnění jednoho hovoru. V okamžiku, kdy oslovený vytáhl telefon z oděvu, byl mu podezřelým vytržen a ten se s ním dal na útěk směrem k Bezručovým sadům.

09.01.2019

Cestující měl konflikt s revizorem
Oznámení o napadení revizora mladíkem na autobusovém nádraží u Tržnice přijalo včera hodinu po poledni Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě kontaktovala revizora a ten označil muže, který neměl platnou jízdenku a choval se k němu v autobuse nevhodně, kdy na něj křičel a revizor měl z jeho agresivního chování obavu. Třicetiletý muž z Jesenicka se přiznal k nevhodnému chování, ale popřel fyzické napadení

08.01.2019

Strážníci zasahovali u sporu
Včera v osm hodin večer oznámil dispečer Dopravního podniku města Olomouce neshody mezi dvěma cestujícím v tramvaji na konečné zastávce na ulici Hraniční. Na místo byla okamžitě vyslána hlídka, která po příjezdu na místo zjistila, že se zde nachází muž se ženou. Podle řidiče tramvaje se dvojice měla slovně napadat a přitom mělo dojít také k rozbití skleněné láhve, kterou měli při sobě.

07.01.2019

Flexou odřezali katalyzátor
Telefonické oznámení o dvojici mužů, kteří u zaparkovaného vozidla na ulici Fragnerova něco dělají pomocí rozbrušovačky, přijalo v neděli před třetí hodinou ranní Operační středisko Městské policie Olomouc. Po příjezdu hlídky se na místě již nikdo nenacházel. Prohlídkou vozu strážníci zjistili, že zde pachatelé odřezali katalyzátor výfukového systému.