> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Od nehody v Mladějovicích

vloženo: 14.08.2017           komentářů: 0

Od nehody v Mladějovicích transportoval řidiče do nemocnice vrtulník


Oznámení o druhé dopravní nehodě, v Mladějovicích, přijalo operační středisko HZS Olomouckého kraje v 16:27 hodin. Na místo vyjeli profesionální hasiči z Uničova a Šternberka, kteří po příjezdu zjistili, že při nehodě se střetla dodávka s osobním vozidlem a obě havarovaná vozidla skončila mimo komunikaci na střeše.

Při nehodě se zranil řidič osobního vozidla, kterého z místa odvážel vrtulník letecké záchranné služby. V době příjezdu hasičů byl mimo vozidlo, nebylo potřeba ho vyprostit. Havarovaná dodávka poškodila sloup veřejného osvětlení, kontaktován byl proto starosta obce, který si bude situaci řešit. Hasiči zajistili obě havarovaná vozidla proti vzniku požáru, spolupracovali s Policií ČR při zaměření nehody a asistovali při řízení dopravy.

Hasiči jsou stále na místě (stav k 19:00 hodině). Velitel zásahu si na místo události vyžádal technický automobil z Olomouce, protože bude potřeba havarovanou dodávku vyprostit z příkopy.

por. Bc. Ing. Vladimíra Hacsiková, HZS Olomouckého kraje


autor: por. Bc. Ing. Vladimíra Hacsiková

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

28.03.2019

Víko kanálu ohrožovalo bezpečnost provoz
Telefonické oznámení o uvolněném víku kanálu ve vozovce na ulici Norská, které ohrožuje bezpečnost silničního provozu, přijalo včera v dopoledních hodinách operační středisko. Strážníci na místě usadili víko do původní polohy, to bylo ovšem stále uvolněné.

27.03.2019

O papouška se postarali strážníci
Ve středu 27. března po poledni přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc telefonické oznámení o nálezu papouška. Muž do telefonu sdělil, že papoušek mu přistál na rameni a on neví, co s ním má dělat. Hlídka si po příjezdu na místo papouška do oznamovatele převzala a poté ho převezla do odborné veterinární péče.

27.03.2019

Z obchodu putoval na záchytku
Na muže, který je pod vlivem alkoholu a ještě odcizil zboží v hypermarketu na ulici Pasteurova, byli včera před půl sedmou večer upozorněni ostrahou strážníci Městské policie Olomouc. Pracovník ostrahy na místě hlídce sdělil, že viděl muže, jak si pod bundu schovává alkohol a následně prochází přes pokladnu bez zaplacení. Při bližší kontrole se zjistilo, že devětadvacetiletý muž odcizil láhev rumu a uzený sýr v celkové částce 182,- Kč. Jelikož byl dotyčný ještě pod vlivem alkoholu, putoval z místa rovnou na protialkoholní a záchytnou stanici. Zde mu byla zjištěna hodnota 2,41 promile alkoholu v dechu.

26.03.2019

Muž kradl v hypermarketu kosmetiku
Včera odpoledne byli strážníci Městské policie Olomouc přivoláni k případu krádeže v hypermarketu na ulici Pražská. V letošním roce se jednalo už o 163 případ, kdy z tohoto bylo 149 přestupků a 14 trestných činů.

25.03.2019

Strážníci řešili spor mezi sousedkami
Oznámení od ženy, která má problémy se svojí sousedkou v domě na ulici Klicperova, přijalo v pondělí 25.3.2019 Operační středisko Městské policie Olomouc. Důvodem měly být schválnosti, které jí sousedka opakovaně provádí, kdy včera jí měla shodit boty ze schodů. Strážníci na místě kontaktovali dvě starší ženy a ty hlídce sdělily, že si vše již vyříkaly před příjezdem strážníků.