> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Neznámý muž by mohl svědkem

vloženo: 19.09.2017           komentářů: 0

Neznámý muž by mohl být důležitým svědkem v případu znásilnění ženy v Olomouci


Policisté územního odboru Olomouc se obrací na širokou veřejnost se žádostí o pomoc, a to v souvislosti s probíhajícím trestním řízením.

V této souvislosti pátráme po totožnosti neznámého muže, který se měl pohybovat poblíž casina Resort Hodolany v Olomouci-Hodolanech v noci ze středy 13. 9. na čtvrtek 14. 9. 2017 a pro policisty může být důležitým svědkem.

Policisté se také obrací s prosbou na ženu ve světlém svrchním ošacení, která je na fotografií ch zachycena, a která kolem 23:25 hod procházela kolem tohoto casina, po ulici Ostravské směrem do Hodolan, aby se se svým svědectvím přihlásila na kterékoliv policejní služebně, případně kdykoliv prostřednictvím bezplatné telefonní linky 158.

Pokud by někdo muže z přiložených fotografií poznal, nebo by disponoval informace, které by pomohly ke zjištění jeho totožnosti, ať neprodleně kontaktuje olomoucké policisty prostřednictvím kterékoliv policejní služebny, případně kdykoliv prostřednictvím bezplatné telefonní linky 158.

Případ byl kvalifikován jako trestný čin znásilnění. Kriminalisté na případu intenzivně pracují a důkladně a pečlivě prověřují všechny získané informace a poznatky. Žádné z nich nepodceňují. Z dosavadního prověřování nevyplývá, že by mohla být veřejnost bezprostředně ohrožena.

Vzhledem k probíhajícímu prověřování, úkonům trestního řízení, a také s ohledem na citlivost případu a nebezpečí sekundární viktimizace, není možné sdělit žádné bližší informace.autor: por. Mgr. Irena Urbánková, PČR

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly cho
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utekl.

16.04.2019

Strážníci řešili sousedský spor
Včera před osmou hodinou ranní byli vysláni strážníci Městské policie Olomouc na ulici Vojanova, kde mělo dojít k incidentu mezi sousedy. Na místě hlídka kontaktovala obě strany sporu, kdy seniorka k věci vypověděla, že toho dne ráno se vracela z procházky a u bytu se potkala se sousedem. Ten ji měl vulgárně osočit a strčit do ní. Muž k celé věci uvedl, že když šel z bytu tak potkal sousedku, která mu měla sprostě nadávat a vyhrožovat mu otrávením psa.

14.04.2019

Američan skončil na záchytce
V neděli 14. dubna před desátou hodinou večer přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc telefonické oznámení od obsluhy baru na ulici 1. máje o podnapilém muži. Strážníci na místě do barmanky zjistili, že do provozovny přišel starší podnapilý muž, který si zde sednul, nic si neobjednal a komunikoval pouze anglicky. Hlídka zjistila, že se jedná o pětašedesátiletého Američana neschopného chůze a nesrozumitelně komunikujícího. Na základě těchto skutečností bylo rozhodnuto o převozu na protialkoholní a záchytnou stanici k vystřízlivění