> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Neznámý muž by mohl svědkem

vloženo: 19.09.2017           komentářů: 0

Neznámý muž by mohl být důležitým svědkem v případu znásilnění ženy v Olomouci


Policisté územního odboru Olomouc se obrací na širokou veřejnost se žádostí o pomoc, a to v souvislosti s probíhajícím trestním řízením.

V této souvislosti pátráme po totožnosti neznámého muže, který se měl pohybovat poblíž casina Resort Hodolany v Olomouci-Hodolanech v noci ze středy 13. 9. na čtvrtek 14. 9. 2017 a pro policisty může být důležitým svědkem.

Policisté se také obrací s prosbou na ženu ve světlém svrchním ošacení, která je na fotografií ch zachycena, a která kolem 23:25 hod procházela kolem tohoto casina, po ulici Ostravské směrem do Hodolan, aby se se svým svědectvím přihlásila na kterékoliv policejní služebně, případně kdykoliv prostřednictvím bezplatné telefonní linky 158.

Pokud by někdo muže z přiložených fotografií poznal, nebo by disponoval informace, které by pomohly ke zjištění jeho totožnosti, ať neprodleně kontaktuje olomoucké policisty prostřednictvím kterékoliv policejní služebny, případně kdykoliv prostřednictvím bezplatné telefonní linky 158.

Případ byl kvalifikován jako trestný čin znásilnění. Kriminalisté na případu intenzivně pracují a důkladně a pečlivě prověřují všechny získané informace a poznatky. Žádné z nich nepodceňují. Z dosavadního prověřování nevyplývá, že by mohla být veřejnost bezprostředně ohrožena.

Vzhledem k probíhajícímu prověřování, úkonům trestního řízení, a také s ohledem na citlivost případu a nebezpečí sekundární viktimizace, není možné sdělit žádné bližší informace.autor: por. Mgr. Irena Urbánková, PČR

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

10.01.2019

Komu se nehodil čuník?
Nález kadáveru prasete domácího v poli u bočního vchodu na hřbitov ve Chválkovicích řešili včera po osmé hodině ranní strážníci Městské policie Olomouc. Hlídka na místě nalezla prase o hmotnosti cca 80 kg. Komu zvíře patří nebo kdo jej na místo vyvezl, se nepodařilo zjistit. Kadáver zvířete byl proto převezen na veterinární stanici k dalším opatřením.

10.01.2019

Pro dobrotu na žebrotu
O tom, že dobrota se v některých případech nevyplácí, se včera několik minut před půlnocí přesvědčil devětapadesátiletý muž z obce na Bruntálsku. Ten byl v blízkosti zastávky městské hromadné dopravy na třídě Svobody osloven neznámým mužem, který ho požádal o zapůjčení mobilního telefonu k uskutečnění jednoho hovoru. V okamžiku, kdy oslovený vytáhl telefon z oděvu, byl mu podezřelým vytržen a ten se s ním dal na útěk směrem k Bezručovým sadům.

09.01.2019

Cestující měl konflikt s revizorem
Oznámení o napadení revizora mladíkem na autobusovém nádraží u Tržnice přijalo včera hodinu po poledni Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě kontaktovala revizora a ten označil muže, který neměl platnou jízdenku a choval se k němu v autobuse nevhodně, kdy na něj křičel a revizor měl z jeho agresivního chování obavu. Třicetiletý muž z Jesenicka se přiznal k nevhodnému chování, ale popřel fyzické napadení

08.01.2019

Strážníci zasahovali u sporu
Včera v osm hodin večer oznámil dispečer Dopravního podniku města Olomouce neshody mezi dvěma cestujícím v tramvaji na konečné zastávce na ulici Hraniční. Na místo byla okamžitě vyslána hlídka, která po příjezdu na místo zjistila, že se zde nachází muž se ženou. Podle řidiče tramvaje se dvojice měla slovně napadat a přitom mělo dojít také k rozbití skleněné láhve, kterou měli při sobě.

07.01.2019

Flexou odřezali katalyzátor
Telefonické oznámení o dvojici mužů, kteří u zaparkovaného vozidla na ulici Fragnerova něco dělají pomocí rozbrušovačky, přijalo v neděli před třetí hodinou ranní Operační středisko Městské policie Olomouc. Po příjezdu hlídky se na místě již nikdo nenacházel. Prohlídkou vozu strážníci zjistili, že zde pachatelé odřezali katalyzátor výfukového systému.