> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

TJ Spartak Hulín - 1.HFK Olomouc

vloženo: 01.10.2017           komentářů: 0

Sobota 30.9.2017, 15:00 hod. - 9. kolo MSFL 2017/2018, stadion Hulín
V 9. kole Moravskoslezské fotbalové ligy zavítali holičtí fotbalisté na domácí půdu týmu TJ Spartak Hulína to i s novým trenérem na lavičce leošem Kalvodou, který vystřídal Romana Sedláčka.
Holičtí do utkání nevstoupili moc dobře a od 8. minuty prohrávali 1:0. Po špatně odvrácené standardce se k míčí dostal Minář, který doklepával míč na zadní tyči do prázdné brány 1:0.
Svěřenci trenéra Leoše Kalvody dokázali zareagovat v 18. minutě, když z levé strany unikl Marek Schmidt a přihrávkou pod sebe našel nováčka v dresu HFK Milorada Dabiće, který pohotově prostřelil domácího brankáře 1:1. Tento stav vydržel až do konce prvního poločasu.
Po změně stran se hra holického mužstva zlepšila a v 50. minutě to potvrdil Krejčí, který zvýšil na 1:2 a hned bylo o něco lépe.
Radost Hanákům vydržela do 75. minuty, kdy se dostal nedovolenou hrou k míči Šrom (zzcela jednoznačně fauloval Přikryla, ale hlavní rozhodčí tento faul nepochopitelně přehlédl) a ten jej předložil volnému Motalovi před odkrytou bránu a bylo to 2:2. Předcházející moment, kdy rozhodčí Grečmal neodpískal faul na Přikryla zvedl emoce holického týmu, který cítil zaslouženou křivdu.
Holičtí se s tím vyrovnali nejlépe jak mohli, když výborný Martin Krejčí v 85. minutě, po přihrávce Luboše Horky, překonal parádně brankáře Dostála a bylo to 2:3.
A to nebylo ještě vše. V 87. minutě zahrál rukou ve vápně Vyskočil a kopala se penalta, kterou bohužel neproměnil Horka. Velká škoda, porotože tak mohl pojistit vítězství, které nakonec Hanáci uhájili a po dlouhé mizérii dokázali výsledek 2:3 udržet až do konce utkání a zvítězit na půdě silného týmu Hulína.

TJ Spartak Hulín - 1.HFK Olomouc 2:3 (1:1)
Branky: 8. Minář, 75. Motal – 18. Schmidt, 50. Krejčí, 85. Krejčí. Rozhodčí: Grečmal, Gloser, Řezníček. Delegát: --. ŽK: 59. Zlámal (HUL), 87. Vyskočil (HUL) – 72. Řehák (HFK), 77. Banasik (HFK). ČK: --. Diváků: 151.

1.HFK Olomouc: Mucha - Buček, Horka (C), Krejčí (88. Žůrek), Seibert, Dabič, Plesník, Schmidt (71. Tilkeridis), Přikryl, Bořil (17. Banasik), Řehák. Náhradníci: Kubica - Starý, Drmola, Tikeridis, Banasik, Chlopek, Žůrek. Realizační tým - trenér: Leoš Kalvoda, asistent: --, vedoucí mužstva: Miroslav Derco, masér: Vít Hartmann, kustod: Jiří Slavíček, lékař: MUDr. Daniel Ditmar.

TJ Spartak Hulín: Dostál - Michálek, Kostka, Zlámal (C), Vyskočil Michal, Tureček, Motal, Šrom, Ondřejka, Minář, Malenovský. Náhradníci: Chytil - Dvořáček, Hradil, Kovář, Otruba, Vyskočil Martin. Realizační tým - trenér: --.

Následující kolo: v sobotu 7.10.2017 sehrajeme další utkání, a to na domácí půdě proti Kroměříži. Utkání začíná v 15.00 hodin. na stadionu v Holici.

autor: 1. HFK Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

10.01.2019

Komu se nehodil čuník?
Nález kadáveru prasete domácího v poli u bočního vchodu na hřbitov ve Chválkovicích řešili včera po osmé hodině ranní strážníci Městské policie Olomouc. Hlídka na místě nalezla prase o hmotnosti cca 80 kg. Komu zvíře patří nebo kdo jej na místo vyvezl, se nepodařilo zjistit. Kadáver zvířete byl proto převezen na veterinární stanici k dalším opatřením.

10.01.2019

Pro dobrotu na žebrotu
O tom, že dobrota se v některých případech nevyplácí, se včera několik minut před půlnocí přesvědčil devětapadesátiletý muž z obce na Bruntálsku. Ten byl v blízkosti zastávky městské hromadné dopravy na třídě Svobody osloven neznámým mužem, který ho požádal o zapůjčení mobilního telefonu k uskutečnění jednoho hovoru. V okamžiku, kdy oslovený vytáhl telefon z oděvu, byl mu podezřelým vytržen a ten se s ním dal na útěk směrem k Bezručovým sadům.

09.01.2019

Cestující měl konflikt s revizorem
Oznámení o napadení revizora mladíkem na autobusovém nádraží u Tržnice přijalo včera hodinu po poledni Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě kontaktovala revizora a ten označil muže, který neměl platnou jízdenku a choval se k němu v autobuse nevhodně, kdy na něj křičel a revizor měl z jeho agresivního chování obavu. Třicetiletý muž z Jesenicka se přiznal k nevhodnému chování, ale popřel fyzické napadení

08.01.2019

Strážníci zasahovali u sporu
Včera v osm hodin večer oznámil dispečer Dopravního podniku města Olomouce neshody mezi dvěma cestujícím v tramvaji na konečné zastávce na ulici Hraniční. Na místo byla okamžitě vyslána hlídka, která po příjezdu na místo zjistila, že se zde nachází muž se ženou. Podle řidiče tramvaje se dvojice měla slovně napadat a přitom mělo dojít také k rozbití skleněné láhve, kterou měli při sobě.

07.01.2019

Flexou odřezali katalyzátor
Telefonické oznámení o dvojici mužů, kteří u zaparkovaného vozidla na ulici Fragnerova něco dělají pomocí rozbrušovačky, přijalo v neděli před třetí hodinou ranní Operační středisko Městské policie Olomouc. Po příjezdu hlídky se na místě již nikdo nenacházel. Prohlídkou vozu strážníci zjistili, že zde pachatelé odřezali katalyzátor výfukového systému.