> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

TJ Spartak Hulín - 1.HFK Olomouc

vloženo: 01.10.2017           komentářů: 0

Sobota 30.9.2017, 15:00 hod. - 9. kolo MSFL 2017/2018, stadion Hulín
V 9. kole Moravskoslezské fotbalové ligy zavítali holičtí fotbalisté na domácí půdu týmu TJ Spartak Hulína to i s novým trenérem na lavičce leošem Kalvodou, který vystřídal Romana Sedláčka.
Holičtí do utkání nevstoupili moc dobře a od 8. minuty prohrávali 1:0. Po špatně odvrácené standardce se k míčí dostal Minář, který doklepával míč na zadní tyči do prázdné brány 1:0.
Svěřenci trenéra Leoše Kalvody dokázali zareagovat v 18. minutě, když z levé strany unikl Marek Schmidt a přihrávkou pod sebe našel nováčka v dresu HFK Milorada Dabiće, který pohotově prostřelil domácího brankáře 1:1. Tento stav vydržel až do konce prvního poločasu.
Po změně stran se hra holického mužstva zlepšila a v 50. minutě to potvrdil Krejčí, který zvýšil na 1:2 a hned bylo o něco lépe.
Radost Hanákům vydržela do 75. minuty, kdy se dostal nedovolenou hrou k míči Šrom (zzcela jednoznačně fauloval Přikryla, ale hlavní rozhodčí tento faul nepochopitelně přehlédl) a ten jej předložil volnému Motalovi před odkrytou bránu a bylo to 2:2. Předcházející moment, kdy rozhodčí Grečmal neodpískal faul na Přikryla zvedl emoce holického týmu, který cítil zaslouženou křivdu.
Holičtí se s tím vyrovnali nejlépe jak mohli, když výborný Martin Krejčí v 85. minutě, po přihrávce Luboše Horky, překonal parádně brankáře Dostála a bylo to 2:3.
A to nebylo ještě vše. V 87. minutě zahrál rukou ve vápně Vyskočil a kopala se penalta, kterou bohužel neproměnil Horka. Velká škoda, porotože tak mohl pojistit vítězství, které nakonec Hanáci uhájili a po dlouhé mizérii dokázali výsledek 2:3 udržet až do konce utkání a zvítězit na půdě silného týmu Hulína.

TJ Spartak Hulín - 1.HFK Olomouc 2:3 (1:1)
Branky: 8. Minář, 75. Motal – 18. Schmidt, 50. Krejčí, 85. Krejčí. Rozhodčí: Grečmal, Gloser, Řezníček. Delegát: --. ŽK: 59. Zlámal (HUL), 87. Vyskočil (HUL) – 72. Řehák (HFK), 77. Banasik (HFK). ČK: --. Diváků: 151.

1.HFK Olomouc: Mucha - Buček, Horka (C), Krejčí (88. Žůrek), Seibert, Dabič, Plesník, Schmidt (71. Tilkeridis), Přikryl, Bořil (17. Banasik), Řehák. Náhradníci: Kubica - Starý, Drmola, Tikeridis, Banasik, Chlopek, Žůrek. Realizační tým - trenér: Leoš Kalvoda, asistent: --, vedoucí mužstva: Miroslav Derco, masér: Vít Hartmann, kustod: Jiří Slavíček, lékař: MUDr. Daniel Ditmar.

TJ Spartak Hulín: Dostál - Michálek, Kostka, Zlámal (C), Vyskočil Michal, Tureček, Motal, Šrom, Ondřejka, Minář, Malenovský. Náhradníci: Chytil - Dvořáček, Hradil, Kovář, Otruba, Vyskočil Martin. Realizační tým - trenér: --.

Následující kolo: v sobotu 7.10.2017 sehrajeme další utkání, a to na domácí půdě proti Kroměříži. Utkání začíná v 15.00 hodin. na stadionu v Holici.

autor: 1. HFK Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

11.02.2019

Nejdříve zlomená noha, poté epileptický
V pátek a v neděli řešili strážníci dva případy, kdy poskytovali první pomoc osobám se zdravotními problémy. Nejprve hlídka řešila muže ležícího na chodníku na ulici Kosinova, který si po pádu stěžoval na bolest ruky a nohy. Na místo byli přivoláni záchranáři, kteří následně pětačtyřicetiletého Poláka odvezli se zlomeninou kotníku do fakultní nemocnice na ošetření. Druhý případ se odehrál v neděli po poledni na ulici Jeremenkova, kde třiadvacetiletá žena dostala epileptický záchvat. Po prvotní pomoci od strážníků byla opět přivolána zdravotnická záchranná služba, která se o ženu postarala.

11.02.2019

Utekl i s tabákem
Odcizené tabákové výrobky za téměř 400,- Kč má na svědomí neznámý pachatel. Na strážníky městské policie se v pátek půl hodiny po poledni obrátila pracovnice novinového stánku na ulici I. P. Pavlova. Žena hlídce sdělila, že ke stánku přišel neznámý muž, který si chtěl zakoupit tabákové výrobky. Poté co jej oznamovatelka nachystala, muž zboží vzal z prodejního pultu a utekl s ním směrem k ulici Brněnská. Pro podezření ze spáchání přestupku proti majetku neznámým pachatelem se bude případem zabývat správní orgán, kterému bylo vše oznámeno.

08.02.2019

Další jízda s nasazenou botičkou
Během posledních několika dnů řešili olomoučtí strážníci další případ, kdy se řidič rozjel s vozidlem i s nasazenou botičkou. Samotný incident se odehrál v pátek 8.2.2019 po sedmé hodině ranní v ulici Hrnčířská. Dvaapadesátiletý Američan zřejmě přehlédl nasazené blokovací zařízení a s vozidlem se rozjel. Došlo tak k poškození nejen samotné botičky, ale i části boční karoserie vozidla Škoda Fabia. Celou věc si na místě převzali policisté z dopravního inspektorátu Policie ČR.

08.02.2019

Část vypila, zbytek ukradla
V pátek 8. února před devátou hodinou ranní byli strážníci Městské policie Olomouc vysláni do nákupního centra na ulici Kafkova, kde mělo dojít ke krádeži. Na místě již na hlídku čekal pracovník ostrahy a ten jí sdělil, že viděl na prodejní ploše ženu, která nejdříve vypila třetinu láhve vodky a zbytek poté dala do tašky. S takto uschovaným zbožím následně prošla přes pokladnu ovšem bez zaplacení. Škoda byla vyčíslena na částku 150,- Kč.

07.02.2019

Muž se nahříval na parovodu
Oznámení o muži, který leží na výdechu parovodu za autobusovým nádražím na ulici Sladkovského a nehýbe se, přijalo ve čtvrtek 7. února po deváté hodině ranní Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila padesátiletého muže bez domova, který pouze tvrdě spal. Po vzbuzení byl muž poučen o možnosti využití azylového domu a poté z místa odešel.