> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

TJ Spartak Hulín - 1.HFK Olomouc

vloženo: 01.10.2017           komentářů: 0

Sobota 30.9.2017, 15:00 hod. - 9. kolo MSFL 2017/2018, stadion Hulín
V 9. kole Moravskoslezské fotbalové ligy zavítali holičtí fotbalisté na domácí půdu týmu TJ Spartak Hulína to i s novým trenérem na lavičce leošem Kalvodou, který vystřídal Romana Sedláčka.
Holičtí do utkání nevstoupili moc dobře a od 8. minuty prohrávali 1:0. Po špatně odvrácené standardce se k míčí dostal Minář, který doklepával míč na zadní tyči do prázdné brány 1:0.
Svěřenci trenéra Leoše Kalvody dokázali zareagovat v 18. minutě, když z levé strany unikl Marek Schmidt a přihrávkou pod sebe našel nováčka v dresu HFK Milorada Dabiće, který pohotově prostřelil domácího brankáře 1:1. Tento stav vydržel až do konce prvního poločasu.
Po změně stran se hra holického mužstva zlepšila a v 50. minutě to potvrdil Krejčí, který zvýšil na 1:2 a hned bylo o něco lépe.
Radost Hanákům vydržela do 75. minuty, kdy se dostal nedovolenou hrou k míči Šrom (zzcela jednoznačně fauloval Přikryla, ale hlavní rozhodčí tento faul nepochopitelně přehlédl) a ten jej předložil volnému Motalovi před odkrytou bránu a bylo to 2:2. Předcházející moment, kdy rozhodčí Grečmal neodpískal faul na Přikryla zvedl emoce holického týmu, který cítil zaslouženou křivdu.
Holičtí se s tím vyrovnali nejlépe jak mohli, když výborný Martin Krejčí v 85. minutě, po přihrávce Luboše Horky, překonal parádně brankáře Dostála a bylo to 2:3.
A to nebylo ještě vše. V 87. minutě zahrál rukou ve vápně Vyskočil a kopala se penalta, kterou bohužel neproměnil Horka. Velká škoda, porotože tak mohl pojistit vítězství, které nakonec Hanáci uhájili a po dlouhé mizérii dokázali výsledek 2:3 udržet až do konce utkání a zvítězit na půdě silného týmu Hulína.

TJ Spartak Hulín - 1.HFK Olomouc 2:3 (1:1)
Branky: 8. Minář, 75. Motal – 18. Schmidt, 50. Krejčí, 85. Krejčí. Rozhodčí: Grečmal, Gloser, Řezníček. Delegát: --. ŽK: 59. Zlámal (HUL), 87. Vyskočil (HUL) – 72. Řehák (HFK), 77. Banasik (HFK). ČK: --. Diváků: 151.

1.HFK Olomouc: Mucha - Buček, Horka (C), Krejčí (88. Žůrek), Seibert, Dabič, Plesník, Schmidt (71. Tilkeridis), Přikryl, Bořil (17. Banasik), Řehák. Náhradníci: Kubica - Starý, Drmola, Tikeridis, Banasik, Chlopek, Žůrek. Realizační tým - trenér: Leoš Kalvoda, asistent: --, vedoucí mužstva: Miroslav Derco, masér: Vít Hartmann, kustod: Jiří Slavíček, lékař: MUDr. Daniel Ditmar.

TJ Spartak Hulín: Dostál - Michálek, Kostka, Zlámal (C), Vyskočil Michal, Tureček, Motal, Šrom, Ondřejka, Minář, Malenovský. Náhradníci: Chytil - Dvořáček, Hradil, Kovář, Otruba, Vyskočil Martin. Realizační tým - trenér: --.

Následující kolo: v sobotu 7.10.2017 sehrajeme další utkání, a to na domácí půdě proti Kroměříži. Utkání začíná v 15.00 hodin. na stadionu v Holici.

autor: 1. HFK Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

12.10.2018

Poté co se najedl, skončil na záchytce
Na muže, který sedí na lavičce u kašny na Dolním náměstí a znečistil kolem sebe prostor obaly od jídla, byli včera po půl deváté večer upozorněni strážníci Městské policie Olomouc. Poté co se hlídka dostavila na místo, muž vše již uklidil. Při řešení oznámení však muž jevil známky značné podnapilosti a nebyl schopen samostatné chůze. Na místo byla proto přivolána převozová služba, která šestatřicetiletého muže odvezla k vystřízlivění. Na protialkoholní a záchytné stanici muži byla zjištěna hodnota 3,7 promile alkoholu v dechu.

11.10.2018

Hledaná dívka byla v baru
Dnes po půl čtvrté ráno se na operační středisko telefonicky obrátil muž, který sdělil, že se v baru na ulici Riegrova nachází osoba, která měla utéct z diagnostického ústavu. Hlídka po příjezdu na místě nalezla nezletilou dívku, u které bylo zjištěno, že se jedná o osobu hledanou nebo pohřešovanou Policií ČR.

10.10.2018

Hluk ze šicího stroje obtěžoval sousedku
Nezvyklý sousedský spor řešili včera v odpoledních hodinách v panelovém domě na ulici Werichova strážníci Městské policie Olomouc. Dvaačtyřicetiletá žena oznámila, že ji sousedka obtěžuje hlukem, který vydává její šicí stroj. Strážníci na místě kontaktovali oznamovatelku i sousedku. Obě ženy uvedly, že se mezi sebou již domluvily s tím, že oznamovatelka pořídí sousedce podložku pod šicí stroj a tím sníží jeho hlučnost.

09.10.2018

Strážníci řešili incident na dětském hři
V úterý 9. října hodinu po poledni vyjížděli strážníci na ulici Kampelíkova, kde mělo dle telefonického oznámení docházet na dětském hřišti k obtěžování dětí neznámou ženou. Po příjezdu hlídky na místo se zde již žádné děti nenacházely, byla zde jen žena, která nesrozumitelně křičela. Třiadvacetiletá žena neustále křičela nelogické věci a v jednu chvíli si roztrhla nohavici od kalhot a následně začala jíst listí z keře. Vzhledem k těmto okolnostem byla na místo přivolána zdravotnická záchranná služba, kdy následně lékař rozhodl o umístění na protialkoholní a záchytné stanici.

03.10.2018

Strážníci spolupracovali s revizory
Během včerejšího dne se na strážníky Městské policie Olomouc obrátili ve dvou případech revizoři Dopravního podniku města Olomouce s žádostí o součinnost. Důvodem bylo ověření totožnosti osob, které se přepravovali v dopravních prostředcích bez platných jízdních dokladů. Strážníci tak revizorům asistovali na zastávkách městské hromadné dopravy na třídě Svobody a ulici 17. listopadu. K dnešnímu dni strážníci asistovali revizorům při řešení 321 případů.