> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Proti Kroměříži chyběla kvalita

vloženo: 07.10.2017           komentářů: 0

Sobota 7.10.2017, 15:00 hod. - 10. kolo MSFL 2017/2018, stadion Holice

V 10. kole Moravskoslezské fotbalové ligy přivítali holičtí fotbalisté na domácí půdě tým SK Hanáckou Slavii Kroměříž.

Holičtí do utkání nevstoupili vůbec dobře a po 21 minutách prohrávali 0:2.

Po rychlé akci přes střed hřiště se ukázaly individuální dovednosti Silného, který si dokázal udržet míč na kopačce a dostat se přesně před Muchu a obstřelil ho z pravé strany.

O sedm minut později po velmi laciné chybě holických beků a brankáře Muchy ve sbírání odraženého míče se ujmul iniciativy Silný, který hlavičkou přehodil holického brankáře. Domácí beci už pomalu skákající balón před brankovou čárou nestihli.

Tímto výsledkem skončil i první poločas.

Po změně stran se holičtí více dostávali do hry a podařilo se jim snížit na rozdíl jedné branky. V 69. minutě brankář Trochta nedokázal chytit hlavičku od svého spoluhráče a míč ho přeskočil. Fatál hostujícího brankáře pak dokončil Hornich, který už propadlý míč dokázal do sítě dorazit.

Bohužel do konce utkání už se nepříznivý výsledek, svěřencům trenéra Kalvody, nepodařilo změnit a tak prohráli 1:2.

1.HFK Olomouc - SK Hanácká Slavia Kroměříž 1:2 (0:2)

Branky: 69. Hornich - 14. Silný, 21. Silný. Rozhodčí: Soukal - Kolář, Buček. Delegát: Beneš. ŽK: 35. Přikryl (HFK) - 50. Kovář (KRO). ČK: --. Diváků: 168.

1.HFK Olomouc: Mucha - Buček, Horka (C), Krejčí, Seibert, Dabič, Plesník, Starý (46. Žůrek), Přikryl, Banasik, Řehák. Náhradníci: Snášel - Hornich, Drmola, Spurný, Chlopek, Žůrek. Realizační tým - trenér: Leoš Kalvoda, asistent: --, vedoucí mužstva: Miroslav Derco, masér: Vít Hartmann, kustod: Jiří Slavíček, lékař: MUDr. Daniel Ditmar.

SK Hanácká Slavia Kroměříž: Trochta - Cupák, Blanař, Neubert, Silný, Matoušek, Kovář, Budín, Krhut, Elšík, Jeleček. Náhradníci: Kofroň - Šmerda, Hloch, Okleštěk, Zavadil. Realizační tým - trenér: Jaroslav Baďura.

Následující kolo: v sobotu 14.10.2017 sehrajeme další utkání, a to na půdě Uherského Brodu. Utkání začíná v 15.00 hodin.

autor: 1. HFK Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

28.03.2019

Víko kanálu ohrožovalo bezpečnost provoz
Telefonické oznámení o uvolněném víku kanálu ve vozovce na ulici Norská, které ohrožuje bezpečnost silničního provozu, přijalo včera v dopoledních hodinách operační středisko. Strážníci na místě usadili víko do původní polohy, to bylo ovšem stále uvolněné.

27.03.2019

O papouška se postarali strážníci
Ve středu 27. března po poledni přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc telefonické oznámení o nálezu papouška. Muž do telefonu sdělil, že papoušek mu přistál na rameni a on neví, co s ním má dělat. Hlídka si po příjezdu na místo papouška do oznamovatele převzala a poté ho převezla do odborné veterinární péče.

27.03.2019

Z obchodu putoval na záchytku
Na muže, který je pod vlivem alkoholu a ještě odcizil zboží v hypermarketu na ulici Pasteurova, byli včera před půl sedmou večer upozorněni ostrahou strážníci Městské policie Olomouc. Pracovník ostrahy na místě hlídce sdělil, že viděl muže, jak si pod bundu schovává alkohol a následně prochází přes pokladnu bez zaplacení. Při bližší kontrole se zjistilo, že devětadvacetiletý muž odcizil láhev rumu a uzený sýr v celkové částce 182,- Kč. Jelikož byl dotyčný ještě pod vlivem alkoholu, putoval z místa rovnou na protialkoholní a záchytnou stanici. Zde mu byla zjištěna hodnota 2,41 promile alkoholu v dechu.

26.03.2019

Muž kradl v hypermarketu kosmetiku
Včera odpoledne byli strážníci Městské policie Olomouc přivoláni k případu krádeže v hypermarketu na ulici Pražská. V letošním roce se jednalo už o 163 případ, kdy z tohoto bylo 149 přestupků a 14 trestných činů.

25.03.2019

Strážníci řešili spor mezi sousedkami
Oznámení od ženy, která má problémy se svojí sousedkou v domě na ulici Klicperova, přijalo v pondělí 25.3.2019 Operační středisko Městské policie Olomouc. Důvodem měly být schválnosti, které jí sousedka opakovaně provádí, kdy včera jí měla shodit boty ze schodů. Strážníci na místě kontaktovali dvě starší ženy a ty hlídce sdělily, že si vše již vyříkaly před příjezdem strážníků.