> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Proti Kroměříži chyběla kvalita

vloženo: 07.10.2017           komentářů: 0

Sobota 7.10.2017, 15:00 hod. - 10. kolo MSFL 2017/2018, stadion Holice

V 10. kole Moravskoslezské fotbalové ligy přivítali holičtí fotbalisté na domácí půdě tým SK Hanáckou Slavii Kroměříž.

Holičtí do utkání nevstoupili vůbec dobře a po 21 minutách prohrávali 0:2.

Po rychlé akci přes střed hřiště se ukázaly individuální dovednosti Silného, který si dokázal udržet míč na kopačce a dostat se přesně před Muchu a obstřelil ho z pravé strany.

O sedm minut později po velmi laciné chybě holických beků a brankáře Muchy ve sbírání odraženého míče se ujmul iniciativy Silný, který hlavičkou přehodil holického brankáře. Domácí beci už pomalu skákající balón před brankovou čárou nestihli.

Tímto výsledkem skončil i první poločas.

Po změně stran se holičtí více dostávali do hry a podařilo se jim snížit na rozdíl jedné branky. V 69. minutě brankář Trochta nedokázal chytit hlavičku od svého spoluhráče a míč ho přeskočil. Fatál hostujícího brankáře pak dokončil Hornich, který už propadlý míč dokázal do sítě dorazit.

Bohužel do konce utkání už se nepříznivý výsledek, svěřencům trenéra Kalvody, nepodařilo změnit a tak prohráli 1:2.

1.HFK Olomouc - SK Hanácká Slavia Kroměříž 1:2 (0:2)

Branky: 69. Hornich - 14. Silný, 21. Silný. Rozhodčí: Soukal - Kolář, Buček. Delegát: Beneš. ŽK: 35. Přikryl (HFK) - 50. Kovář (KRO). ČK: --. Diváků: 168.

1.HFK Olomouc: Mucha - Buček, Horka (C), Krejčí, Seibert, Dabič, Plesník, Starý (46. Žůrek), Přikryl, Banasik, Řehák. Náhradníci: Snášel - Hornich, Drmola, Spurný, Chlopek, Žůrek. Realizační tým - trenér: Leoš Kalvoda, asistent: --, vedoucí mužstva: Miroslav Derco, masér: Vít Hartmann, kustod: Jiří Slavíček, lékař: MUDr. Daniel Ditmar.

SK Hanácká Slavia Kroměříž: Trochta - Cupák, Blanař, Neubert, Silný, Matoušek, Kovář, Budín, Krhut, Elšík, Jeleček. Náhradníci: Kofroň - Šmerda, Hloch, Okleštěk, Zavadil. Realizační tým - trenér: Jaroslav Baďura.

Následující kolo: v sobotu 14.10.2017 sehrajeme další utkání, a to na půdě Uherského Brodu. Utkání začíná v 15.00 hodin.

autor: 1. HFK Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

10.01.2019

Komu se nehodil čuník?
Nález kadáveru prasete domácího v poli u bočního vchodu na hřbitov ve Chválkovicích řešili včera po osmé hodině ranní strážníci Městské policie Olomouc. Hlídka na místě nalezla prase o hmotnosti cca 80 kg. Komu zvíře patří nebo kdo jej na místo vyvezl, se nepodařilo zjistit. Kadáver zvířete byl proto převezen na veterinární stanici k dalším opatřením.

10.01.2019

Pro dobrotu na žebrotu
O tom, že dobrota se v některých případech nevyplácí, se včera několik minut před půlnocí přesvědčil devětapadesátiletý muž z obce na Bruntálsku. Ten byl v blízkosti zastávky městské hromadné dopravy na třídě Svobody osloven neznámým mužem, který ho požádal o zapůjčení mobilního telefonu k uskutečnění jednoho hovoru. V okamžiku, kdy oslovený vytáhl telefon z oděvu, byl mu podezřelým vytržen a ten se s ním dal na útěk směrem k Bezručovým sadům.

09.01.2019

Cestující měl konflikt s revizorem
Oznámení o napadení revizora mladíkem na autobusovém nádraží u Tržnice přijalo včera hodinu po poledni Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě kontaktovala revizora a ten označil muže, který neměl platnou jízdenku a choval se k němu v autobuse nevhodně, kdy na něj křičel a revizor měl z jeho agresivního chování obavu. Třicetiletý muž z Jesenicka se přiznal k nevhodnému chování, ale popřel fyzické napadení

08.01.2019

Strážníci zasahovali u sporu
Včera v osm hodin večer oznámil dispečer Dopravního podniku města Olomouce neshody mezi dvěma cestujícím v tramvaji na konečné zastávce na ulici Hraniční. Na místo byla okamžitě vyslána hlídka, která po příjezdu na místo zjistila, že se zde nachází muž se ženou. Podle řidiče tramvaje se dvojice měla slovně napadat a přitom mělo dojít také k rozbití skleněné láhve, kterou měli při sobě.

07.01.2019

Flexou odřezali katalyzátor
Telefonické oznámení o dvojici mužů, kteří u zaparkovaného vozidla na ulici Fragnerova něco dělají pomocí rozbrušovačky, přijalo v neděli před třetí hodinou ranní Operační středisko Městské policie Olomouc. Po příjezdu hlídky se na místě již nikdo nenacházel. Prohlídkou vozu strážníci zjistili, že zde pachatelé odřezali katalyzátor výfukového systému.