> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Z Uherského Brodu vezeme pouze bod

vloženo: 15.10.2017           komentářů: 0


Sobota 14.10.2017, 15:00 hod. - 11. kolo MSFL 2017/2018, Orelský stadion
V 11. kole Moravskoslezské fotbalové ligy zavítali holičtí fotbalisté na domácí půdu týmu ČSK Uherský Brod.
V tomto utkání šlo o hodně, protože obě mužstva jsou na konci tabulky a hraje se tak o důležité body.
Začátek utkání lépe vyšel domácím, když už v 5. minutě šli do vedení. Zpravé strany přišel centr do vápna. První šance ještě gólem neskončila, balón se však odrazil od tyče a Mančík následně uklidil míč do prázdné brány 1:0.
Holičtí se rozjížděli velmi pomalu a tak šance na jejich straně přicházeli jen zřídka. Za zmínku stojí nebezpečné zakončení Luboše Horky a Martina Krejčího.
Do poločasové přestávky se stav utkání nezměnil.
Po změně stran se Hanáci pustili do svého soupeře horlivěji než v prvním poločase a jejich aktivita přinášela ovoce.
V dobré pozici se octl Mara Schmidt, ale místo zakončení volil přihrávku, která nenašla svého adresáta. Agilní byl také střídající Milorad Dabić, který vnesl do utkání množství centrů a povedených standardek.
V 67. minutě se holičtí dostali díky hlavičce Radima Plesníka do gólovky, ale domácí celek zachránil obránce na brankové čáře.
Vyrovnání přinesla až 85. minuta, kdy poslal Dabić roh na hlavu Martina Krejčího, který na první tyči nedal brankáři žádnou šanci 1:1.
O dvě minuty později vyslal Horka do brejku Krejčího, který se už blížil k malému vápnu, ale místo střely na zadní tyč volil přihrávku pod sebe, která však nenalezla adresáta. A to byla velká škoda, protože to vypadalo na velmi dobrou příležitost ke skórování a navíc v závěru utkání, kdy se tímto utkání mohlo rozhodnout. Bohužel se tak nestalo a holičtí mají z tohoto utkání pouze bod.

ČSK Uherský Brod - 1.HFK Olomouc 1:1 (1:0)
Branky: 5. Mančík - 85. Krejčí. Rozhodčí: Zdeněk Kneisl - Paskal Trigas, Peter Vrťo. Delegát: --. ŽK: 52. Pavelka (UBR), 70. Sklenář (UBR), 88. Hruboš (UBR) – 20. Přikryl (HFK), 70. Banasik (HFK), 71. Plesník (HFK). ČK: --. Diváků: 260.

ČSK Uherský Brod: Kohoutek – Hruboš, Pavelka, David, Šálek (C), Mančík (77. Gettler), Dolina (86. Michalec), Pochylý, Sklenář (86. Holík), Vrága, Nevařil. Náhradníci: Holík, Gettler, Josefík, Michalec, Červinka.

1.HFK Olomouc: Mucha – Buček, Spurný (46. Dabič), Horka (C), Krejčí, Seibert, Banasik, Plesník, Schmidt (76. Žůrek), Přikryl, Řehák. Náhradníci: Snášel - Starý, Dabić, Žůrek. Realizační tým - trenér: Leoš Kalvoda, asistent: --, vedoucí mužstva: Miroslav Derco, masér: Vít Hartmann, kustod: Jiří Slavíček, lékař: MUDr. Daniel Ditmar.

Následující kolo: další mistrovské utkání nás čeká v sobotu 21.10.2017 od 14:30 hod. proti FC Velké Meziříčí.

autor: 1. HFK Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

28.03.2019

Víko kanálu ohrožovalo bezpečnost provoz
Telefonické oznámení o uvolněném víku kanálu ve vozovce na ulici Norská, které ohrožuje bezpečnost silničního provozu, přijalo včera v dopoledních hodinách operační středisko. Strážníci na místě usadili víko do původní polohy, to bylo ovšem stále uvolněné.

27.03.2019

O papouška se postarali strážníci
Ve středu 27. března po poledni přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc telefonické oznámení o nálezu papouška. Muž do telefonu sdělil, že papoušek mu přistál na rameni a on neví, co s ním má dělat. Hlídka si po příjezdu na místo papouška do oznamovatele převzala a poté ho převezla do odborné veterinární péče.

27.03.2019

Z obchodu putoval na záchytku
Na muže, který je pod vlivem alkoholu a ještě odcizil zboží v hypermarketu na ulici Pasteurova, byli včera před půl sedmou večer upozorněni ostrahou strážníci Městské policie Olomouc. Pracovník ostrahy na místě hlídce sdělil, že viděl muže, jak si pod bundu schovává alkohol a následně prochází přes pokladnu bez zaplacení. Při bližší kontrole se zjistilo, že devětadvacetiletý muž odcizil láhev rumu a uzený sýr v celkové částce 182,- Kč. Jelikož byl dotyčný ještě pod vlivem alkoholu, putoval z místa rovnou na protialkoholní a záchytnou stanici. Zde mu byla zjištěna hodnota 2,41 promile alkoholu v dechu.

26.03.2019

Muž kradl v hypermarketu kosmetiku
Včera odpoledne byli strážníci Městské policie Olomouc přivoláni k případu krádeže v hypermarketu na ulici Pražská. V letošním roce se jednalo už o 163 případ, kdy z tohoto bylo 149 přestupků a 14 trestných činů.

25.03.2019

Strážníci řešili spor mezi sousedkami
Oznámení od ženy, která má problémy se svojí sousedkou v domě na ulici Klicperova, přijalo v pondělí 25.3.2019 Operační středisko Městské policie Olomouc. Důvodem měly být schválnosti, které jí sousedka opakovaně provádí, kdy včera jí měla shodit boty ze schodů. Strážníci na místě kontaktovali dvě starší ženy a ty hlídce sdělily, že si vše již vyříkaly před příjezdem strážníků.