> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Z Uherského Brodu vezeme pouze bod

vloženo: 15.10.2017           komentářů: 0


Sobota 14.10.2017, 15:00 hod. - 11. kolo MSFL 2017/2018, Orelský stadion
V 11. kole Moravskoslezské fotbalové ligy zavítali holičtí fotbalisté na domácí půdu týmu ČSK Uherský Brod.
V tomto utkání šlo o hodně, protože obě mužstva jsou na konci tabulky a hraje se tak o důležité body.
Začátek utkání lépe vyšel domácím, když už v 5. minutě šli do vedení. Zpravé strany přišel centr do vápna. První šance ještě gólem neskončila, balón se však odrazil od tyče a Mančík následně uklidil míč do prázdné brány 1:0.
Holičtí se rozjížděli velmi pomalu a tak šance na jejich straně přicházeli jen zřídka. Za zmínku stojí nebezpečné zakončení Luboše Horky a Martina Krejčího.
Do poločasové přestávky se stav utkání nezměnil.
Po změně stran se Hanáci pustili do svého soupeře horlivěji než v prvním poločase a jejich aktivita přinášela ovoce.
V dobré pozici se octl Mara Schmidt, ale místo zakončení volil přihrávku, která nenašla svého adresáta. Agilní byl také střídající Milorad Dabić, který vnesl do utkání množství centrů a povedených standardek.
V 67. minutě se holičtí dostali díky hlavičce Radima Plesníka do gólovky, ale domácí celek zachránil obránce na brankové čáře.
Vyrovnání přinesla až 85. minuta, kdy poslal Dabić roh na hlavu Martina Krejčího, který na první tyči nedal brankáři žádnou šanci 1:1.
O dvě minuty později vyslal Horka do brejku Krejčího, který se už blížil k malému vápnu, ale místo střely na zadní tyč volil přihrávku pod sebe, která však nenalezla adresáta. A to byla velká škoda, protože to vypadalo na velmi dobrou příležitost ke skórování a navíc v závěru utkání, kdy se tímto utkání mohlo rozhodnout. Bohužel se tak nestalo a holičtí mají z tohoto utkání pouze bod.

ČSK Uherský Brod - 1.HFK Olomouc 1:1 (1:0)
Branky: 5. Mančík - 85. Krejčí. Rozhodčí: Zdeněk Kneisl - Paskal Trigas, Peter Vrťo. Delegát: --. ŽK: 52. Pavelka (UBR), 70. Sklenář (UBR), 88. Hruboš (UBR) – 20. Přikryl (HFK), 70. Banasik (HFK), 71. Plesník (HFK). ČK: --. Diváků: 260.

ČSK Uherský Brod: Kohoutek – Hruboš, Pavelka, David, Šálek (C), Mančík (77. Gettler), Dolina (86. Michalec), Pochylý, Sklenář (86. Holík), Vrága, Nevařil. Náhradníci: Holík, Gettler, Josefík, Michalec, Červinka.

1.HFK Olomouc: Mucha – Buček, Spurný (46. Dabič), Horka (C), Krejčí, Seibert, Banasik, Plesník, Schmidt (76. Žůrek), Přikryl, Řehák. Náhradníci: Snášel - Starý, Dabić, Žůrek. Realizační tým - trenér: Leoš Kalvoda, asistent: --, vedoucí mužstva: Miroslav Derco, masér: Vít Hartmann, kustod: Jiří Slavíček, lékař: MUDr. Daniel Ditmar.

Následující kolo: další mistrovské utkání nás čeká v sobotu 21.10.2017 od 14:30 hod. proti FC Velké Meziříčí.

autor: 1. HFK Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

10.01.2019

Komu se nehodil čuník?
Nález kadáveru prasete domácího v poli u bočního vchodu na hřbitov ve Chválkovicích řešili včera po osmé hodině ranní strážníci Městské policie Olomouc. Hlídka na místě nalezla prase o hmotnosti cca 80 kg. Komu zvíře patří nebo kdo jej na místo vyvezl, se nepodařilo zjistit. Kadáver zvířete byl proto převezen na veterinární stanici k dalším opatřením.

10.01.2019

Pro dobrotu na žebrotu
O tom, že dobrota se v některých případech nevyplácí, se včera několik minut před půlnocí přesvědčil devětapadesátiletý muž z obce na Bruntálsku. Ten byl v blízkosti zastávky městské hromadné dopravy na třídě Svobody osloven neznámým mužem, který ho požádal o zapůjčení mobilního telefonu k uskutečnění jednoho hovoru. V okamžiku, kdy oslovený vytáhl telefon z oděvu, byl mu podezřelým vytržen a ten se s ním dal na útěk směrem k Bezručovým sadům.

09.01.2019

Cestující měl konflikt s revizorem
Oznámení o napadení revizora mladíkem na autobusovém nádraží u Tržnice přijalo včera hodinu po poledni Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě kontaktovala revizora a ten označil muže, který neměl platnou jízdenku a choval se k němu v autobuse nevhodně, kdy na něj křičel a revizor měl z jeho agresivního chování obavu. Třicetiletý muž z Jesenicka se přiznal k nevhodnému chování, ale popřel fyzické napadení

08.01.2019

Strážníci zasahovali u sporu
Včera v osm hodin večer oznámil dispečer Dopravního podniku města Olomouce neshody mezi dvěma cestujícím v tramvaji na konečné zastávce na ulici Hraniční. Na místo byla okamžitě vyslána hlídka, která po příjezdu na místo zjistila, že se zde nachází muž se ženou. Podle řidiče tramvaje se dvojice měla slovně napadat a přitom mělo dojít také k rozbití skleněné láhve, kterou měli při sobě.

07.01.2019

Flexou odřezali katalyzátor
Telefonické oznámení o dvojici mužů, kteří u zaparkovaného vozidla na ulici Fragnerova něco dělají pomocí rozbrušovačky, přijalo v neděli před třetí hodinou ranní Operační středisko Městské policie Olomouc. Po příjezdu hlídky se na místě již nikdo nenacházel. Prohlídkou vozu strážníci zjistili, že zde pachatelé odřezali katalyzátor výfukového systému.