> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Z Uherského Brodu vezeme pouze bod

vloženo: 15.10.2017           komentářů: 0


Sobota 14.10.2017, 15:00 hod. - 11. kolo MSFL 2017/2018, Orelský stadion
V 11. kole Moravskoslezské fotbalové ligy zavítali holičtí fotbalisté na domácí půdu týmu ČSK Uherský Brod.
V tomto utkání šlo o hodně, protože obě mužstva jsou na konci tabulky a hraje se tak o důležité body.
Začátek utkání lépe vyšel domácím, když už v 5. minutě šli do vedení. Zpravé strany přišel centr do vápna. První šance ještě gólem neskončila, balón se však odrazil od tyče a Mančík následně uklidil míč do prázdné brány 1:0.
Holičtí se rozjížděli velmi pomalu a tak šance na jejich straně přicházeli jen zřídka. Za zmínku stojí nebezpečné zakončení Luboše Horky a Martina Krejčího.
Do poločasové přestávky se stav utkání nezměnil.
Po změně stran se Hanáci pustili do svého soupeře horlivěji než v prvním poločase a jejich aktivita přinášela ovoce.
V dobré pozici se octl Mara Schmidt, ale místo zakončení volil přihrávku, která nenašla svého adresáta. Agilní byl také střídající Milorad Dabić, který vnesl do utkání množství centrů a povedených standardek.
V 67. minutě se holičtí dostali díky hlavičce Radima Plesníka do gólovky, ale domácí celek zachránil obránce na brankové čáře.
Vyrovnání přinesla až 85. minuta, kdy poslal Dabić roh na hlavu Martina Krejčího, který na první tyči nedal brankáři žádnou šanci 1:1.
O dvě minuty později vyslal Horka do brejku Krejčího, který se už blížil k malému vápnu, ale místo střely na zadní tyč volil přihrávku pod sebe, která však nenalezla adresáta. A to byla velká škoda, protože to vypadalo na velmi dobrou příležitost ke skórování a navíc v závěru utkání, kdy se tímto utkání mohlo rozhodnout. Bohužel se tak nestalo a holičtí mají z tohoto utkání pouze bod.

ČSK Uherský Brod - 1.HFK Olomouc 1:1 (1:0)
Branky: 5. Mančík - 85. Krejčí. Rozhodčí: Zdeněk Kneisl - Paskal Trigas, Peter Vrťo. Delegát: --. ŽK: 52. Pavelka (UBR), 70. Sklenář (UBR), 88. Hruboš (UBR) – 20. Přikryl (HFK), 70. Banasik (HFK), 71. Plesník (HFK). ČK: --. Diváků: 260.

ČSK Uherský Brod: Kohoutek – Hruboš, Pavelka, David, Šálek (C), Mančík (77. Gettler), Dolina (86. Michalec), Pochylý, Sklenář (86. Holík), Vrága, Nevařil. Náhradníci: Holík, Gettler, Josefík, Michalec, Červinka.

1.HFK Olomouc: Mucha – Buček, Spurný (46. Dabič), Horka (C), Krejčí, Seibert, Banasik, Plesník, Schmidt (76. Žůrek), Přikryl, Řehák. Náhradníci: Snášel - Starý, Dabić, Žůrek. Realizační tým - trenér: Leoš Kalvoda, asistent: --, vedoucí mužstva: Miroslav Derco, masér: Vít Hartmann, kustod: Jiří Slavíček, lékař: MUDr. Daniel Ditmar.

Následující kolo: další mistrovské utkání nás čeká v sobotu 21.10.2017 od 14:30 hod. proti FC Velké Meziříčí.

autor: 1. HFK Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

12.10.2018

Poté co se najedl, skončil na záchytce
Na muže, který sedí na lavičce u kašny na Dolním náměstí a znečistil kolem sebe prostor obaly od jídla, byli včera po půl deváté večer upozorněni strážníci Městské policie Olomouc. Poté co se hlídka dostavila na místo, muž vše již uklidil. Při řešení oznámení však muž jevil známky značné podnapilosti a nebyl schopen samostatné chůze. Na místo byla proto přivolána převozová služba, která šestatřicetiletého muže odvezla k vystřízlivění. Na protialkoholní a záchytné stanici muži byla zjištěna hodnota 3,7 promile alkoholu v dechu.

11.10.2018

Hledaná dívka byla v baru
Dnes po půl čtvrté ráno se na operační středisko telefonicky obrátil muž, který sdělil, že se v baru na ulici Riegrova nachází osoba, která měla utéct z diagnostického ústavu. Hlídka po příjezdu na místě nalezla nezletilou dívku, u které bylo zjištěno, že se jedná o osobu hledanou nebo pohřešovanou Policií ČR.

10.10.2018

Hluk ze šicího stroje obtěžoval sousedku
Nezvyklý sousedský spor řešili včera v odpoledních hodinách v panelovém domě na ulici Werichova strážníci Městské policie Olomouc. Dvaačtyřicetiletá žena oznámila, že ji sousedka obtěžuje hlukem, který vydává její šicí stroj. Strážníci na místě kontaktovali oznamovatelku i sousedku. Obě ženy uvedly, že se mezi sebou již domluvily s tím, že oznamovatelka pořídí sousedce podložku pod šicí stroj a tím sníží jeho hlučnost.

09.10.2018

Strážníci řešili incident na dětském hři
V úterý 9. října hodinu po poledni vyjížděli strážníci na ulici Kampelíkova, kde mělo dle telefonického oznámení docházet na dětském hřišti k obtěžování dětí neznámou ženou. Po příjezdu hlídky na místo se zde již žádné děti nenacházely, byla zde jen žena, která nesrozumitelně křičela. Třiadvacetiletá žena neustále křičela nelogické věci a v jednu chvíli si roztrhla nohavici od kalhot a následně začala jíst listí z keře. Vzhledem k těmto okolnostem byla na místo přivolána zdravotnická záchranná služba, kdy následně lékař rozhodl o umístění na protialkoholní a záchytné stanici.

03.10.2018

Strážníci spolupracovali s revizory
Během včerejšího dne se na strážníky Městské policie Olomouc obrátili ve dvou případech revizoři Dopravního podniku města Olomouce s žádostí o součinnost. Důvodem bylo ověření totožnosti osob, které se přepravovali v dopravních prostředcích bez platných jízdních dokladů. Strážníci tak revizorům asistovali na zastávkách městské hromadné dopravy na třídě Svobody a ulici 17. listopadu. K dnešnímu dni strážníci asistovali revizorům při řešení 321 případů.