> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Svěřenci trenéra Kalvody podlehli

vloženo: 22.10.2017           komentářů: 0

Svěřenci trenéra Kalvody podlehli Velkému Meziříčí

Sobota 21.10.2017, 14:30 hod. - 12. kolo MSFL 2017/2018, stadion Holice

Ve 12. kole Moravskoslezské fotbalové ligy přivítali holičtí fotbalisté na domácí půdě týmu FC Velké Meziříčí v jehož dresu stále nastupuje bývalý hráč HFK Honza Šimáček.

Utkání začalo vzájemným oťukováním a v poklidném tempu. Holičtí hráči dobře kombinovali a tlačili se do útočné fáze.

Bohužel i přes dobrou hru Hanáků se do vedení dostali hosté, a to v 18. minutě. Po hezké kombinaci se dostal před brankáře Demeter a střelou pod brankáře otevírá stav utkání 0:1.

Ve 13. minutě chybělo málo a bylo srovnáno. Po kombinaci z levé strany poslal Seibert míč na vápno Horkovi, který parádní střelou z jedné minul jen o milimetry branku hostů. To byla velká příležitost.

O pět minut později trefili hosté břevno Muchovi brány.

Ve 40. minutě se dostal s míčem do vápna Banasik a pohotovou střelou nechal vyniknout brankáře Pokorného, který vytáhl míč na roh.

Před koncem poločasu ještě mohl srovnat stav utkání opět Banasik z přímého kopu, ale jeho střela se otřela o vnější část brankové konstrukce a poločas tedy skončil výsledkem 0:1 pro Velké Meziříčí.

Po změně stran holičtí drželi krok se svým soupeřem do 60. minuty, pak hosté proměnili dvě šance a bylo po utkání.

V závěru utkání ještě snížil po rohu Dabiće hlavou Luboš Horka a uzavřel konečný stav utkání na 1:3.

1.HFK Olomouc - FC Velké Meziříčí 1:3 (0:1)

Branky: 89. Horka - 18. Bouček, 61. Dolejš, 70. Demeter. Rozhodčí: Bernatík Tomáš - Kozubík Jiří, Slováček Adam. Delegát: Kundelius Ladislav. ŽK: 34. Přikryl (HFK), 83. Řehák (HFK) – 36. Komínek (VEM), 43. Demeter (VEM). ČK: --. Diváků: 63.

1.HFK Olomouc: Mucha - Buček, Spurný (46. Dabić), Horka (C), Krejčí, Seibert, Banasik, Plesník, Schmidt, Přikryl, Řehák. Náhradníci: Snášel - Drmola, Starý, Dabić, Žůrek. Realizační tým - trenér: Leoš Kalvoda, asistent: --, vedoucí mužstva: Miroslav Derco, masér: Vít Hartmann, kustod: Jiří Slavíček, lékař: MUDr. Daniel Ditmar.

FC Velké Meziříčí: Pokorný - Šimáček (C), Kriegsmann, Bouček, Dolejš, Šuta, Simr, Smejkal, Demeter, Komínek, Mucha. Náhradníci: Kruba - Mezlík, Duba, Berka. Trenér: Libor Smjekal.

Hned zítra, tj. v neděli, se můžeme těšit na utkání naší juniorky, která hraje na domácím hřišti v Holici proti Rapotínu. Utkání 12. kola Krajského přeboru mužů začíná v 10.00 hod.

Následující kolo: další mistrovské utkání nás čeká v sobotu 28.10.2017 od 14:30 hod. na půdě FK Mohelnice.

autor: 1. HFK Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

12.10.2018

Poté co se najedl, skončil na záchytce
Na muže, který sedí na lavičce u kašny na Dolním náměstí a znečistil kolem sebe prostor obaly od jídla, byli včera po půl deváté večer upozorněni strážníci Městské policie Olomouc. Poté co se hlídka dostavila na místo, muž vše již uklidil. Při řešení oznámení však muž jevil známky značné podnapilosti a nebyl schopen samostatné chůze. Na místo byla proto přivolána převozová služba, která šestatřicetiletého muže odvezla k vystřízlivění. Na protialkoholní a záchytné stanici muži byla zjištěna hodnota 3,7 promile alkoholu v dechu.

11.10.2018

Hledaná dívka byla v baru
Dnes po půl čtvrté ráno se na operační středisko telefonicky obrátil muž, který sdělil, že se v baru na ulici Riegrova nachází osoba, která měla utéct z diagnostického ústavu. Hlídka po příjezdu na místě nalezla nezletilou dívku, u které bylo zjištěno, že se jedná o osobu hledanou nebo pohřešovanou Policií ČR.

10.10.2018

Hluk ze šicího stroje obtěžoval sousedku
Nezvyklý sousedský spor řešili včera v odpoledních hodinách v panelovém domě na ulici Werichova strážníci Městské policie Olomouc. Dvaačtyřicetiletá žena oznámila, že ji sousedka obtěžuje hlukem, který vydává její šicí stroj. Strážníci na místě kontaktovali oznamovatelku i sousedku. Obě ženy uvedly, že se mezi sebou již domluvily s tím, že oznamovatelka pořídí sousedce podložku pod šicí stroj a tím sníží jeho hlučnost.

09.10.2018

Strážníci řešili incident na dětském hři
V úterý 9. října hodinu po poledni vyjížděli strážníci na ulici Kampelíkova, kde mělo dle telefonického oznámení docházet na dětském hřišti k obtěžování dětí neznámou ženou. Po příjezdu hlídky na místo se zde již žádné děti nenacházely, byla zde jen žena, která nesrozumitelně křičela. Třiadvacetiletá žena neustále křičela nelogické věci a v jednu chvíli si roztrhla nohavici od kalhot a následně začala jíst listí z keře. Vzhledem k těmto okolnostem byla na místo přivolána zdravotnická záchranná služba, kdy následně lékař rozhodl o umístění na protialkoholní a záchytné stanici.

03.10.2018

Strážníci spolupracovali s revizory
Během včerejšího dne se na strážníky Městské policie Olomouc obrátili ve dvou případech revizoři Dopravního podniku města Olomouce s žádostí o součinnost. Důvodem bylo ověření totožnosti osob, které se přepravovali v dopravních prostředcích bez platných jízdních dokladů. Strážníci tak revizorům asistovali na zastávkách městské hromadné dopravy na třídě Svobody a ulici 17. listopadu. K dnešnímu dni strážníci asistovali revizorům při řešení 321 případů.