> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Svěřenci trenéra Kalvody podlehli

vloženo: 22.10.2017           komentářů: 0

Svěřenci trenéra Kalvody podlehli Velkému Meziříčí

Sobota 21.10.2017, 14:30 hod. - 12. kolo MSFL 2017/2018, stadion Holice

Ve 12. kole Moravskoslezské fotbalové ligy přivítali holičtí fotbalisté na domácí půdě týmu FC Velké Meziříčí v jehož dresu stále nastupuje bývalý hráč HFK Honza Šimáček.

Utkání začalo vzájemným oťukováním a v poklidném tempu. Holičtí hráči dobře kombinovali a tlačili se do útočné fáze.

Bohužel i přes dobrou hru Hanáků se do vedení dostali hosté, a to v 18. minutě. Po hezké kombinaci se dostal před brankáře Demeter a střelou pod brankáře otevírá stav utkání 0:1.

Ve 13. minutě chybělo málo a bylo srovnáno. Po kombinaci z levé strany poslal Seibert míč na vápno Horkovi, který parádní střelou z jedné minul jen o milimetry branku hostů. To byla velká příležitost.

O pět minut později trefili hosté břevno Muchovi brány.

Ve 40. minutě se dostal s míčem do vápna Banasik a pohotovou střelou nechal vyniknout brankáře Pokorného, který vytáhl míč na roh.

Před koncem poločasu ještě mohl srovnat stav utkání opět Banasik z přímého kopu, ale jeho střela se otřela o vnější část brankové konstrukce a poločas tedy skončil výsledkem 0:1 pro Velké Meziříčí.

Po změně stran holičtí drželi krok se svým soupeřem do 60. minuty, pak hosté proměnili dvě šance a bylo po utkání.

V závěru utkání ještě snížil po rohu Dabiće hlavou Luboš Horka a uzavřel konečný stav utkání na 1:3.

1.HFK Olomouc - FC Velké Meziříčí 1:3 (0:1)

Branky: 89. Horka - 18. Bouček, 61. Dolejš, 70. Demeter. Rozhodčí: Bernatík Tomáš - Kozubík Jiří, Slováček Adam. Delegát: Kundelius Ladislav. ŽK: 34. Přikryl (HFK), 83. Řehák (HFK) – 36. Komínek (VEM), 43. Demeter (VEM). ČK: --. Diváků: 63.

1.HFK Olomouc: Mucha - Buček, Spurný (46. Dabić), Horka (C), Krejčí, Seibert, Banasik, Plesník, Schmidt, Přikryl, Řehák. Náhradníci: Snášel - Drmola, Starý, Dabić, Žůrek. Realizační tým - trenér: Leoš Kalvoda, asistent: --, vedoucí mužstva: Miroslav Derco, masér: Vít Hartmann, kustod: Jiří Slavíček, lékař: MUDr. Daniel Ditmar.

FC Velké Meziříčí: Pokorný - Šimáček (C), Kriegsmann, Bouček, Dolejš, Šuta, Simr, Smejkal, Demeter, Komínek, Mucha. Náhradníci: Kruba - Mezlík, Duba, Berka. Trenér: Libor Smjekal.

Hned zítra, tj. v neděli, se můžeme těšit na utkání naší juniorky, která hraje na domácím hřišti v Holici proti Rapotínu. Utkání 12. kola Krajského přeboru mužů začíná v 10.00 hod.

Následující kolo: další mistrovské utkání nás čeká v sobotu 28.10.2017 od 14:30 hod. na půdě FK Mohelnice.

autor: 1. HFK Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

11.02.2019

Nejdříve zlomená noha, poté epileptický
V pátek a v neděli řešili strážníci dva případy, kdy poskytovali první pomoc osobám se zdravotními problémy. Nejprve hlídka řešila muže ležícího na chodníku na ulici Kosinova, který si po pádu stěžoval na bolest ruky a nohy. Na místo byli přivoláni záchranáři, kteří následně pětačtyřicetiletého Poláka odvezli se zlomeninou kotníku do fakultní nemocnice na ošetření. Druhý případ se odehrál v neděli po poledni na ulici Jeremenkova, kde třiadvacetiletá žena dostala epileptický záchvat. Po prvotní pomoci od strážníků byla opět přivolána zdravotnická záchranná služba, která se o ženu postarala.

11.02.2019

Utekl i s tabákem
Odcizené tabákové výrobky za téměř 400,- Kč má na svědomí neznámý pachatel. Na strážníky městské policie se v pátek půl hodiny po poledni obrátila pracovnice novinového stánku na ulici I. P. Pavlova. Žena hlídce sdělila, že ke stánku přišel neznámý muž, který si chtěl zakoupit tabákové výrobky. Poté co jej oznamovatelka nachystala, muž zboží vzal z prodejního pultu a utekl s ním směrem k ulici Brněnská. Pro podezření ze spáchání přestupku proti majetku neznámým pachatelem se bude případem zabývat správní orgán, kterému bylo vše oznámeno.

08.02.2019

Další jízda s nasazenou botičkou
Během posledních několika dnů řešili olomoučtí strážníci další případ, kdy se řidič rozjel s vozidlem i s nasazenou botičkou. Samotný incident se odehrál v pátek 8.2.2019 po sedmé hodině ranní v ulici Hrnčířská. Dvaapadesátiletý Američan zřejmě přehlédl nasazené blokovací zařízení a s vozidlem se rozjel. Došlo tak k poškození nejen samotné botičky, ale i části boční karoserie vozidla Škoda Fabia. Celou věc si na místě převzali policisté z dopravního inspektorátu Policie ČR.

08.02.2019

Část vypila, zbytek ukradla
V pátek 8. února před devátou hodinou ranní byli strážníci Městské policie Olomouc vysláni do nákupního centra na ulici Kafkova, kde mělo dojít ke krádeži. Na místě již na hlídku čekal pracovník ostrahy a ten jí sdělil, že viděl na prodejní ploše ženu, která nejdříve vypila třetinu láhve vodky a zbytek poté dala do tašky. S takto uschovaným zbožím následně prošla přes pokladnu ovšem bez zaplacení. Škoda byla vyčíslena na částku 150,- Kč.

07.02.2019

Muž se nahříval na parovodu
Oznámení o muži, který leží na výdechu parovodu za autobusovým nádražím na ulici Sladkovského a nehýbe se, přijalo ve čtvrtek 7. února po deváté hodině ranní Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila padesátiletého muže bez domova, který pouze tvrdě spal. Po vzbuzení byl muž poučen o možnosti využití azylového domu a poté z místa odešel.