> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Svěřenci trenéra Kalvody podlehli

vloženo: 22.10.2017           komentářů: 0

Svěřenci trenéra Kalvody podlehli Velkému Meziříčí

Sobota 21.10.2017, 14:30 hod. - 12. kolo MSFL 2017/2018, stadion Holice

Ve 12. kole Moravskoslezské fotbalové ligy přivítali holičtí fotbalisté na domácí půdě týmu FC Velké Meziříčí v jehož dresu stále nastupuje bývalý hráč HFK Honza Šimáček.

Utkání začalo vzájemným oťukováním a v poklidném tempu. Holičtí hráči dobře kombinovali a tlačili se do útočné fáze.

Bohužel i přes dobrou hru Hanáků se do vedení dostali hosté, a to v 18. minutě. Po hezké kombinaci se dostal před brankáře Demeter a střelou pod brankáře otevírá stav utkání 0:1.

Ve 13. minutě chybělo málo a bylo srovnáno. Po kombinaci z levé strany poslal Seibert míč na vápno Horkovi, který parádní střelou z jedné minul jen o milimetry branku hostů. To byla velká příležitost.

O pět minut později trefili hosté břevno Muchovi brány.

Ve 40. minutě se dostal s míčem do vápna Banasik a pohotovou střelou nechal vyniknout brankáře Pokorného, který vytáhl míč na roh.

Před koncem poločasu ještě mohl srovnat stav utkání opět Banasik z přímého kopu, ale jeho střela se otřela o vnější část brankové konstrukce a poločas tedy skončil výsledkem 0:1 pro Velké Meziříčí.

Po změně stran holičtí drželi krok se svým soupeřem do 60. minuty, pak hosté proměnili dvě šance a bylo po utkání.

V závěru utkání ještě snížil po rohu Dabiće hlavou Luboš Horka a uzavřel konečný stav utkání na 1:3.

1.HFK Olomouc - FC Velké Meziříčí 1:3 (0:1)

Branky: 89. Horka - 18. Bouček, 61. Dolejš, 70. Demeter. Rozhodčí: Bernatík Tomáš - Kozubík Jiří, Slováček Adam. Delegát: Kundelius Ladislav. ŽK: 34. Přikryl (HFK), 83. Řehák (HFK) – 36. Komínek (VEM), 43. Demeter (VEM). ČK: --. Diváků: 63.

1.HFK Olomouc: Mucha - Buček, Spurný (46. Dabić), Horka (C), Krejčí, Seibert, Banasik, Plesník, Schmidt, Přikryl, Řehák. Náhradníci: Snášel - Drmola, Starý, Dabić, Žůrek. Realizační tým - trenér: Leoš Kalvoda, asistent: --, vedoucí mužstva: Miroslav Derco, masér: Vít Hartmann, kustod: Jiří Slavíček, lékař: MUDr. Daniel Ditmar.

FC Velké Meziříčí: Pokorný - Šimáček (C), Kriegsmann, Bouček, Dolejš, Šuta, Simr, Smejkal, Demeter, Komínek, Mucha. Náhradníci: Kruba - Mezlík, Duba, Berka. Trenér: Libor Smjekal.

Hned zítra, tj. v neděli, se můžeme těšit na utkání naší juniorky, která hraje na domácím hřišti v Holici proti Rapotínu. Utkání 12. kola Krajského přeboru mužů začíná v 10.00 hod.

Následující kolo: další mistrovské utkání nás čeká v sobotu 28.10.2017 od 14:30 hod. na půdě FK Mohelnice.

autor: 1. HFK Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

10.01.2019

Komu se nehodil čuník?
Nález kadáveru prasete domácího v poli u bočního vchodu na hřbitov ve Chválkovicích řešili včera po osmé hodině ranní strážníci Městské policie Olomouc. Hlídka na místě nalezla prase o hmotnosti cca 80 kg. Komu zvíře patří nebo kdo jej na místo vyvezl, se nepodařilo zjistit. Kadáver zvířete byl proto převezen na veterinární stanici k dalším opatřením.

10.01.2019

Pro dobrotu na žebrotu
O tom, že dobrota se v některých případech nevyplácí, se včera několik minut před půlnocí přesvědčil devětapadesátiletý muž z obce na Bruntálsku. Ten byl v blízkosti zastávky městské hromadné dopravy na třídě Svobody osloven neznámým mužem, který ho požádal o zapůjčení mobilního telefonu k uskutečnění jednoho hovoru. V okamžiku, kdy oslovený vytáhl telefon z oděvu, byl mu podezřelým vytržen a ten se s ním dal na útěk směrem k Bezručovým sadům.

09.01.2019

Cestující měl konflikt s revizorem
Oznámení o napadení revizora mladíkem na autobusovém nádraží u Tržnice přijalo včera hodinu po poledni Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě kontaktovala revizora a ten označil muže, který neměl platnou jízdenku a choval se k němu v autobuse nevhodně, kdy na něj křičel a revizor měl z jeho agresivního chování obavu. Třicetiletý muž z Jesenicka se přiznal k nevhodnému chování, ale popřel fyzické napadení

08.01.2019

Strážníci zasahovali u sporu
Včera v osm hodin večer oznámil dispečer Dopravního podniku města Olomouce neshody mezi dvěma cestujícím v tramvaji na konečné zastávce na ulici Hraniční. Na místo byla okamžitě vyslána hlídka, která po příjezdu na místo zjistila, že se zde nachází muž se ženou. Podle řidiče tramvaje se dvojice měla slovně napadat a přitom mělo dojít také k rozbití skleněné láhve, kterou měli při sobě.

07.01.2019

Flexou odřezali katalyzátor
Telefonické oznámení o dvojici mužů, kteří u zaparkovaného vozidla na ulici Fragnerova něco dělají pomocí rozbrušovačky, přijalo v neděli před třetí hodinou ranní Operační středisko Městské policie Olomouc. Po příjezdu hlídky se na místě již nikdo nenacházel. Prohlídkou vozu strážníci zjistili, že zde pachatelé odřezali katalyzátor výfukového systému.