> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Svěřenci trenéra Kalvody podlehli

vloženo: 22.10.2017           komentářů: 0

Svěřenci trenéra Kalvody podlehli Velkému Meziříčí

Sobota 21.10.2017, 14:30 hod. - 12. kolo MSFL 2017/2018, stadion Holice

Ve 12. kole Moravskoslezské fotbalové ligy přivítali holičtí fotbalisté na domácí půdě týmu FC Velké Meziříčí v jehož dresu stále nastupuje bývalý hráč HFK Honza Šimáček.

Utkání začalo vzájemným oťukováním a v poklidném tempu. Holičtí hráči dobře kombinovali a tlačili se do útočné fáze.

Bohužel i přes dobrou hru Hanáků se do vedení dostali hosté, a to v 18. minutě. Po hezké kombinaci se dostal před brankáře Demeter a střelou pod brankáře otevírá stav utkání 0:1.

Ve 13. minutě chybělo málo a bylo srovnáno. Po kombinaci z levé strany poslal Seibert míč na vápno Horkovi, který parádní střelou z jedné minul jen o milimetry branku hostů. To byla velká příležitost.

O pět minut později trefili hosté břevno Muchovi brány.

Ve 40. minutě se dostal s míčem do vápna Banasik a pohotovou střelou nechal vyniknout brankáře Pokorného, který vytáhl míč na roh.

Před koncem poločasu ještě mohl srovnat stav utkání opět Banasik z přímého kopu, ale jeho střela se otřela o vnější část brankové konstrukce a poločas tedy skončil výsledkem 0:1 pro Velké Meziříčí.

Po změně stran holičtí drželi krok se svým soupeřem do 60. minuty, pak hosté proměnili dvě šance a bylo po utkání.

V závěru utkání ještě snížil po rohu Dabiće hlavou Luboš Horka a uzavřel konečný stav utkání na 1:3.

1.HFK Olomouc - FC Velké Meziříčí 1:3 (0:1)

Branky: 89. Horka - 18. Bouček, 61. Dolejš, 70. Demeter. Rozhodčí: Bernatík Tomáš - Kozubík Jiří, Slováček Adam. Delegát: Kundelius Ladislav. ŽK: 34. Přikryl (HFK), 83. Řehák (HFK) – 36. Komínek (VEM), 43. Demeter (VEM). ČK: --. Diváků: 63.

1.HFK Olomouc: Mucha - Buček, Spurný (46. Dabić), Horka (C), Krejčí, Seibert, Banasik, Plesník, Schmidt, Přikryl, Řehák. Náhradníci: Snášel - Drmola, Starý, Dabić, Žůrek. Realizační tým - trenér: Leoš Kalvoda, asistent: --, vedoucí mužstva: Miroslav Derco, masér: Vít Hartmann, kustod: Jiří Slavíček, lékař: MUDr. Daniel Ditmar.

FC Velké Meziříčí: Pokorný - Šimáček (C), Kriegsmann, Bouček, Dolejš, Šuta, Simr, Smejkal, Demeter, Komínek, Mucha. Náhradníci: Kruba - Mezlík, Duba, Berka. Trenér: Libor Smjekal.

Hned zítra, tj. v neděli, se můžeme těšit na utkání naší juniorky, která hraje na domácím hřišti v Holici proti Rapotínu. Utkání 12. kola Krajského přeboru mužů začíná v 10.00 hod.

Následující kolo: další mistrovské utkání nás čeká v sobotu 28.10.2017 od 14:30 hod. na půdě FK Mohelnice.

autor: 1. HFK Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

14.06.2019

Čtveřice psů skončila v útulku
Rovných pět oznámení o volně pobíhajících psech na území města Olomouce přijalo včera operační středisko. Strážníci byli postupně vysláni na ulice Švýcarské nábřeží, Na Krejnici, Jeremiášova a ve dvou případech na třídu Míru. Pouze v jednom případě se nepodařilo zvíře odchytit, zbývající čtveřice tak putovala do útulku pro psy v Neředíně. Od ledna strážníci řešili celkem 227 oznámení, kdy bylo odchyceno celkem 129 psů.

13.06.2019

Lapkové řádí i v parných dnech
Ve středu 12.6.2019 přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc čtyři oznámení o krádežích supermarketech. Strážníci třikrát vyjížděli do supermarketu na ulici Pražská a v jednom případu na ulici Štursova. Lapkové ve věku 39- 60 let odcizili zboží v celkové hodnotě přes 1 100,- Kč. Rekordmanem byl třiapadesátiletý muž, který byl v tomto roce pro krádeže řešen již desetkrát.

13.06.2019

Tři nálezy stříkaček během jednoho dne
Hned tři oznámení o nálezu použitých injekčních stříkaček a jehel řešili ve středu 12. června olomoučtí strážníci. Hlídky byly postupně vyslány na ulice Březinova, Pražská a do Smetanových sadů. Zde odebraly do sběrných boxů tři stříkačky, které budou následně předány k odborné likvidaci. V letošním roce se jednalo již o 113 oznámení, kdy bylo odebráno celkem 184 kusů infekčního materiálu.

12.06.2019

Nejdřív facka, poté roztržený řetízek
Včera v ranních hodinách byla hlídka Městské policie Olomouc vyslána na ulici Husitská, kde mělo dle telefonického oznámení docházet k fyzickému napadání ženy neznámým mužem. Strážníci na místě kontaktovali osoby dle popisu, kdy osmnáctiletá dívka uvedla, že se pohádala se svým bývalým přítelem. Ten jí měl následně udeřit do obličeje a poté jí při hádce strhnout zlatý řetízek z krku.

05.06.2019

Řidička se rozjela i s „botičkou“
Ve středu 5. června v odpoledních hodinách byla hlídka městské policie vyslána na ulici Slovenská, kde řidička žádala o demontáž blokovacího zařízení ze svého vozidla. Třicetiletá žena strážníkům na místě sdělila, že si „botičky“ nevšimla a podařilo se jí s ní rozjet. K poškození vozidla Volkswagen nedošlo, ale byla způsobena škoda na blokovacím zařízení.