> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Svěřenci trenéra Kalvody podlehli

vloženo: 22.10.2017           komentářů: 0

Svěřenci trenéra Kalvody podlehli Velkému Meziříčí

Sobota 21.10.2017, 14:30 hod. - 12. kolo MSFL 2017/2018, stadion Holice

Ve 12. kole Moravskoslezské fotbalové ligy přivítali holičtí fotbalisté na domácí půdě týmu FC Velké Meziříčí v jehož dresu stále nastupuje bývalý hráč HFK Honza Šimáček.

Utkání začalo vzájemným oťukováním a v poklidném tempu. Holičtí hráči dobře kombinovali a tlačili se do útočné fáze.

Bohužel i přes dobrou hru Hanáků se do vedení dostali hosté, a to v 18. minutě. Po hezké kombinaci se dostal před brankáře Demeter a střelou pod brankáře otevírá stav utkání 0:1.

Ve 13. minutě chybělo málo a bylo srovnáno. Po kombinaci z levé strany poslal Seibert míč na vápno Horkovi, který parádní střelou z jedné minul jen o milimetry branku hostů. To byla velká příležitost.

O pět minut později trefili hosté břevno Muchovi brány.

Ve 40. minutě se dostal s míčem do vápna Banasik a pohotovou střelou nechal vyniknout brankáře Pokorného, který vytáhl míč na roh.

Před koncem poločasu ještě mohl srovnat stav utkání opět Banasik z přímého kopu, ale jeho střela se otřela o vnější část brankové konstrukce a poločas tedy skončil výsledkem 0:1 pro Velké Meziříčí.

Po změně stran holičtí drželi krok se svým soupeřem do 60. minuty, pak hosté proměnili dvě šance a bylo po utkání.

V závěru utkání ještě snížil po rohu Dabiće hlavou Luboš Horka a uzavřel konečný stav utkání na 1:3.

1.HFK Olomouc - FC Velké Meziříčí 1:3 (0:1)

Branky: 89. Horka - 18. Bouček, 61. Dolejš, 70. Demeter. Rozhodčí: Bernatík Tomáš - Kozubík Jiří, Slováček Adam. Delegát: Kundelius Ladislav. ŽK: 34. Přikryl (HFK), 83. Řehák (HFK) – 36. Komínek (VEM), 43. Demeter (VEM). ČK: --. Diváků: 63.

1.HFK Olomouc: Mucha - Buček, Spurný (46. Dabić), Horka (C), Krejčí, Seibert, Banasik, Plesník, Schmidt, Přikryl, Řehák. Náhradníci: Snášel - Drmola, Starý, Dabić, Žůrek. Realizační tým - trenér: Leoš Kalvoda, asistent: --, vedoucí mužstva: Miroslav Derco, masér: Vít Hartmann, kustod: Jiří Slavíček, lékař: MUDr. Daniel Ditmar.

FC Velké Meziříčí: Pokorný - Šimáček (C), Kriegsmann, Bouček, Dolejš, Šuta, Simr, Smejkal, Demeter, Komínek, Mucha. Náhradníci: Kruba - Mezlík, Duba, Berka. Trenér: Libor Smjekal.

Hned zítra, tj. v neděli, se můžeme těšit na utkání naší juniorky, která hraje na domácím hřišti v Holici proti Rapotínu. Utkání 12. kola Krajského přeboru mužů začíná v 10.00 hod.

Následující kolo: další mistrovské utkání nás čeká v sobotu 28.10.2017 od 14:30 hod. na půdě FK Mohelnice.

autor: 1. HFK Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly cho
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utekl.

16.04.2019

Strážníci řešili sousedský spor
Včera před osmou hodinou ranní byli vysláni strážníci Městské policie Olomouc na ulici Vojanova, kde mělo dojít k incidentu mezi sousedy. Na místě hlídka kontaktovala obě strany sporu, kdy seniorka k věci vypověděla, že toho dne ráno se vracela z procházky a u bytu se potkala se sousedem. Ten ji měl vulgárně osočit a strčit do ní. Muž k celé věci uvedl, že když šel z bytu tak potkal sousedku, která mu měla sprostě nadávat a vyhrožovat mu otrávením psa.

14.04.2019

Američan skončil na záchytce
V neděli 14. dubna před desátou hodinou večer přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc telefonické oznámení od obsluhy baru na ulici 1. máje o podnapilém muži. Strážníci na místě do barmanky zjistili, že do provozovny přišel starší podnapilý muž, který si zde sednul, nic si neobjednal a komunikoval pouze anglicky. Hlídka zjistila, že se jedná o pětašedesátiletého Američana neschopného chůze a nesrozumitelně komunikujícího. Na základě těchto skutečností bylo rozhodnuto o převozu na protialkoholní a záchytnou stanici k vystřízlivění