> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Olomoucká Slavnost vína

vloženo: 01.11.2017           komentářů: 0

Olomoucká Slavnost vína přinese už příští pátek ta nejlepší vína a gastronomii i hvězdné hosty


Euripidés kdysi řekl, že "kde není vína, není lásky," a právě proto pro vás máme připravený další ročník společenské události moravského podzimu, kde hlavně o lásku k vínu rozhodně nebude nouze. Slavnost vína 2017 se v hotelu NH Collection Olomouc Congress koná v pátek 10. listopadu a skutečně je na co se těšit!
“Na této již vyprodané akci máte jedinečnou šanci ochutnat více než 200 vzorků vín od 23 prestižních moravských vinařů a rozmazlovat vaše chuťové pohárky budou také speciality regionální gastronomie, které jsou součástí jedinečného rautu v režii šéfkuchaře hotelu Petra Zučka a jeho týmu,” láká především na gurmánské zážitky ředitel NH Collection Olomouc Congress Tomáš Rousek.
A co se k výbornému vínu a jídlu hodí nejlépe? Přece bohatý doprovodný program za účasti známých tváří… “Je to tak a z toho důvodu máme opravdu radost, že vás celým večerem bude provádět moderátor a také velký milovník vína Marek Vašut, jako hlavní hudební host se představí přední český zpěvák Janek Ledecký a nebude chybět ani kapela Kolorez, cimbálovka Hellband či DJs Radia Haná. A čeká vás toho mnohem víc - třeba kurz sekání sektu či vystoupení orientálních tanečnic,” popisuje část programu letošní slavnosti ředitel spolupořádající agentury Forsberg Marek Berger.
“Součástí akce je i oblíbená anketa o nejoblíbenějšího vinaře a letošní ročník má navíc také charitativní rozměr - ve prospěch Společnosti pro ranou péči Olomouc budeme dražit grafiku Josefa Velčovského,” dodává ředitel spolupořádajícího Radia Haná David Foretník.

Slavnost vína
10. 11. 2017 19:00 - NH Collection Olomouc Congress
Legionářská 21, Olomouc
www.slavnostvina.cz
www.facebook.com/events/106916983403847

autor: Bc. Markéta Dosoudilová

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

10.01.2019

Komu se nehodil čuník?
Nález kadáveru prasete domácího v poli u bočního vchodu na hřbitov ve Chválkovicích řešili včera po osmé hodině ranní strážníci Městské policie Olomouc. Hlídka na místě nalezla prase o hmotnosti cca 80 kg. Komu zvíře patří nebo kdo jej na místo vyvezl, se nepodařilo zjistit. Kadáver zvířete byl proto převezen na veterinární stanici k dalším opatřením.

10.01.2019

Pro dobrotu na žebrotu
O tom, že dobrota se v některých případech nevyplácí, se včera několik minut před půlnocí přesvědčil devětapadesátiletý muž z obce na Bruntálsku. Ten byl v blízkosti zastávky městské hromadné dopravy na třídě Svobody osloven neznámým mužem, který ho požádal o zapůjčení mobilního telefonu k uskutečnění jednoho hovoru. V okamžiku, kdy oslovený vytáhl telefon z oděvu, byl mu podezřelým vytržen a ten se s ním dal na útěk směrem k Bezručovým sadům.

09.01.2019

Cestující měl konflikt s revizorem
Oznámení o napadení revizora mladíkem na autobusovém nádraží u Tržnice přijalo včera hodinu po poledni Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě kontaktovala revizora a ten označil muže, který neměl platnou jízdenku a choval se k němu v autobuse nevhodně, kdy na něj křičel a revizor měl z jeho agresivního chování obavu. Třicetiletý muž z Jesenicka se přiznal k nevhodnému chování, ale popřel fyzické napadení

08.01.2019

Strážníci zasahovali u sporu
Včera v osm hodin večer oznámil dispečer Dopravního podniku města Olomouce neshody mezi dvěma cestujícím v tramvaji na konečné zastávce na ulici Hraniční. Na místo byla okamžitě vyslána hlídka, která po příjezdu na místo zjistila, že se zde nachází muž se ženou. Podle řidiče tramvaje se dvojice měla slovně napadat a přitom mělo dojít také k rozbití skleněné láhve, kterou měli při sobě.

07.01.2019

Flexou odřezali katalyzátor
Telefonické oznámení o dvojici mužů, kteří u zaparkovaného vozidla na ulici Fragnerova něco dělají pomocí rozbrušovačky, přijalo v neděli před třetí hodinou ranní Operační středisko Městské policie Olomouc. Po příjezdu hlídky se na místě již nikdo nenacházel. Prohlídkou vozu strážníci zjistili, že zde pachatelé odřezali katalyzátor výfukového systému.