> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Olomoucká Slavnost vína

vloženo: 01.11.2017           komentářů: 0

Olomoucká Slavnost vína přinese už příští pátek ta nejlepší vína a gastronomii i hvězdné hosty


Euripidés kdysi řekl, že "kde není vína, není lásky," a právě proto pro vás máme připravený další ročník společenské události moravského podzimu, kde hlavně o lásku k vínu rozhodně nebude nouze. Slavnost vína 2017 se v hotelu NH Collection Olomouc Congress koná v pátek 10. listopadu a skutečně je na co se těšit!
“Na této již vyprodané akci máte jedinečnou šanci ochutnat více než 200 vzorků vín od 23 prestižních moravských vinařů a rozmazlovat vaše chuťové pohárky budou také speciality regionální gastronomie, které jsou součástí jedinečného rautu v režii šéfkuchaře hotelu Petra Zučka a jeho týmu,” láká především na gurmánské zážitky ředitel NH Collection Olomouc Congress Tomáš Rousek.
A co se k výbornému vínu a jídlu hodí nejlépe? Přece bohatý doprovodný program za účasti známých tváří… “Je to tak a z toho důvodu máme opravdu radost, že vás celým večerem bude provádět moderátor a také velký milovník vína Marek Vašut, jako hlavní hudební host se představí přední český zpěvák Janek Ledecký a nebude chybět ani kapela Kolorez, cimbálovka Hellband či DJs Radia Haná. A čeká vás toho mnohem víc - třeba kurz sekání sektu či vystoupení orientálních tanečnic,” popisuje část programu letošní slavnosti ředitel spolupořádající agentury Forsberg Marek Berger.
“Součástí akce je i oblíbená anketa o nejoblíbenějšího vinaře a letošní ročník má navíc také charitativní rozměr - ve prospěch Společnosti pro ranou péči Olomouc budeme dražit grafiku Josefa Velčovského,” dodává ředitel spolupořádajícího Radia Haná David Foretník.

Slavnost vína
10. 11. 2017 19:00 - NH Collection Olomouc Congress
Legionářská 21, Olomouc
www.slavnostvina.cz
www.facebook.com/events/106916983403847

autor: Bc. Markéta Dosoudilová

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly cho
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utekl.

16.04.2019

Strážníci řešili sousedský spor
Včera před osmou hodinou ranní byli vysláni strážníci Městské policie Olomouc na ulici Vojanova, kde mělo dojít k incidentu mezi sousedy. Na místě hlídka kontaktovala obě strany sporu, kdy seniorka k věci vypověděla, že toho dne ráno se vracela z procházky a u bytu se potkala se sousedem. Ten ji měl vulgárně osočit a strčit do ní. Muž k celé věci uvedl, že když šel z bytu tak potkal sousedku, která mu měla sprostě nadávat a vyhrožovat mu otrávením psa.

14.04.2019

Američan skončil na záchytce
V neděli 14. dubna před desátou hodinou večer přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc telefonické oznámení od obsluhy baru na ulici 1. máje o podnapilém muži. Strážníci na místě do barmanky zjistili, že do provozovny přišel starší podnapilý muž, který si zde sednul, nic si neobjednal a komunikoval pouze anglicky. Hlídka zjistila, že se jedná o pětašedesátiletého Američana neschopného chůze a nesrozumitelně komunikujícího. Na základě těchto skutečností bylo rozhodnuto o převozu na protialkoholní a záchytnou stanici k vystřízlivění