> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Florbalový klub FBS Olomouc

vloženo: 18.11.2017           komentářů: 0

Florbalový klub FBS Olomouc i nadále pokračuje ve spolupráci se SOHO - Sportovní organizace handicapovaných Olomouc, tentokráte pro ně věnoval celý odpolední blok utkání celostátních soutěží. Výtěžek ze vstupného z utkání A-týmu mužů i žen tak poputuje na konto jediného hanáckého účastníka nejvyšší sledge hokejové soutěže v Česku.

15:30 FBS Olomouc x SKV Florbal (Extraliga žen)
18:00 FBS Olomouc x FbC Frýdek-Místek (Divize mužů - skupina D)

Olomoucké ženy čeká jeden z klíčových zápasů druhé poloviny základní části. V rámci 12. kola Extraligy žen je totiž pro ně zápasový itinerář připravil souboj s SKV Florbal, tedy jediným mančaftem, s nímž letos dokázaly bodovat. Dokáží Hanačky na domácí půdě porazit tradičního rivala z bojů v play-down. Duel otevře celé odpoledne na Čajkaréně v 15:30!

Mužské áčko se po oťukávání a sžívání s vyšší soutěží postupně dere směrem vpřed. Po výborných výkonech proti regionálním protivníkům se navíc odlepili od konce tabulky. V rámci 9. kola divizní skupiny D pak na domácí půdě přivítají FbC Frýdek-Místek. Zvládnou Hanáci tlak domácího prostředí? Muži se na palubovku dostanou přesně v 18:00!

V přestávkovém programu bude připraven pro diváky bohatý doprovodný program, už pravidlem je pak bohaté občerstvení!

autor: FBS Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

12.10.2018

Poté co se najedl, skončil na záchytce
Na muže, který sedí na lavičce u kašny na Dolním náměstí a znečistil kolem sebe prostor obaly od jídla, byli včera po půl deváté večer upozorněni strážníci Městské policie Olomouc. Poté co se hlídka dostavila na místo, muž vše již uklidil. Při řešení oznámení však muž jevil známky značné podnapilosti a nebyl schopen samostatné chůze. Na místo byla proto přivolána převozová služba, která šestatřicetiletého muže odvezla k vystřízlivění. Na protialkoholní a záchytné stanici muži byla zjištěna hodnota 3,7 promile alkoholu v dechu.

11.10.2018

Hledaná dívka byla v baru
Dnes po půl čtvrté ráno se na operační středisko telefonicky obrátil muž, který sdělil, že se v baru na ulici Riegrova nachází osoba, která měla utéct z diagnostického ústavu. Hlídka po příjezdu na místě nalezla nezletilou dívku, u které bylo zjištěno, že se jedná o osobu hledanou nebo pohřešovanou Policií ČR.

10.10.2018

Hluk ze šicího stroje obtěžoval sousedku
Nezvyklý sousedský spor řešili včera v odpoledních hodinách v panelovém domě na ulici Werichova strážníci Městské policie Olomouc. Dvaačtyřicetiletá žena oznámila, že ji sousedka obtěžuje hlukem, který vydává její šicí stroj. Strážníci na místě kontaktovali oznamovatelku i sousedku. Obě ženy uvedly, že se mezi sebou již domluvily s tím, že oznamovatelka pořídí sousedce podložku pod šicí stroj a tím sníží jeho hlučnost.

09.10.2018

Strážníci řešili incident na dětském hři
V úterý 9. října hodinu po poledni vyjížděli strážníci na ulici Kampelíkova, kde mělo dle telefonického oznámení docházet na dětském hřišti k obtěžování dětí neznámou ženou. Po příjezdu hlídky na místo se zde již žádné děti nenacházely, byla zde jen žena, která nesrozumitelně křičela. Třiadvacetiletá žena neustále křičela nelogické věci a v jednu chvíli si roztrhla nohavici od kalhot a následně začala jíst listí z keře. Vzhledem k těmto okolnostem byla na místo přivolána zdravotnická záchranná služba, kdy následně lékař rozhodl o umístění na protialkoholní a záchytné stanici.

03.10.2018

Strážníci spolupracovali s revizory
Během včerejšího dne se na strážníky Městské policie Olomouc obrátili ve dvou případech revizoři Dopravního podniku města Olomouce s žádostí o součinnost. Důvodem bylo ověření totožnosti osob, které se přepravovali v dopravních prostředcích bez platných jízdních dokladů. Strážníci tak revizorům asistovali na zastávkách městské hromadné dopravy na třídě Svobody a ulici 17. listopadu. K dnešnímu dni strážníci asistovali revizorům při řešení 321 případů.