> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Florbalový klub FBS Olomouc

vloženo: 18.11.2017           komentářů: 0

Florbalový klub FBS Olomouc i nadále pokračuje ve spolupráci se SOHO - Sportovní organizace handicapovaných Olomouc, tentokráte pro ně věnoval celý odpolední blok utkání celostátních soutěží. Výtěžek ze vstupného z utkání A-týmu mužů i žen tak poputuje na konto jediného hanáckého účastníka nejvyšší sledge hokejové soutěže v Česku.

15:30 FBS Olomouc x SKV Florbal (Extraliga žen)
18:00 FBS Olomouc x FbC Frýdek-Místek (Divize mužů - skupina D)

Olomoucké ženy čeká jeden z klíčových zápasů druhé poloviny základní části. V rámci 12. kola Extraligy žen je totiž pro ně zápasový itinerář připravil souboj s SKV Florbal, tedy jediným mančaftem, s nímž letos dokázaly bodovat. Dokáží Hanačky na domácí půdě porazit tradičního rivala z bojů v play-down. Duel otevře celé odpoledne na Čajkaréně v 15:30!

Mužské áčko se po oťukávání a sžívání s vyšší soutěží postupně dere směrem vpřed. Po výborných výkonech proti regionálním protivníkům se navíc odlepili od konce tabulky. V rámci 9. kola divizní skupiny D pak na domácí půdě přivítají FbC Frýdek-Místek. Zvládnou Hanáci tlak domácího prostředí? Muži se na palubovku dostanou přesně v 18:00!

V přestávkovém programu bude připraven pro diváky bohatý doprovodný program, už pravidlem je pak bohaté občerstvení!

autor: FBS Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

10.01.2019

Komu se nehodil čuník?
Nález kadáveru prasete domácího v poli u bočního vchodu na hřbitov ve Chválkovicích řešili včera po osmé hodině ranní strážníci Městské policie Olomouc. Hlídka na místě nalezla prase o hmotnosti cca 80 kg. Komu zvíře patří nebo kdo jej na místo vyvezl, se nepodařilo zjistit. Kadáver zvířete byl proto převezen na veterinární stanici k dalším opatřením.

10.01.2019

Pro dobrotu na žebrotu
O tom, že dobrota se v některých případech nevyplácí, se včera několik minut před půlnocí přesvědčil devětapadesátiletý muž z obce na Bruntálsku. Ten byl v blízkosti zastávky městské hromadné dopravy na třídě Svobody osloven neznámým mužem, který ho požádal o zapůjčení mobilního telefonu k uskutečnění jednoho hovoru. V okamžiku, kdy oslovený vytáhl telefon z oděvu, byl mu podezřelým vytržen a ten se s ním dal na útěk směrem k Bezručovým sadům.

09.01.2019

Cestující měl konflikt s revizorem
Oznámení o napadení revizora mladíkem na autobusovém nádraží u Tržnice přijalo včera hodinu po poledni Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě kontaktovala revizora a ten označil muže, který neměl platnou jízdenku a choval se k němu v autobuse nevhodně, kdy na něj křičel a revizor měl z jeho agresivního chování obavu. Třicetiletý muž z Jesenicka se přiznal k nevhodnému chování, ale popřel fyzické napadení

08.01.2019

Strážníci zasahovali u sporu
Včera v osm hodin večer oznámil dispečer Dopravního podniku města Olomouce neshody mezi dvěma cestujícím v tramvaji na konečné zastávce na ulici Hraniční. Na místo byla okamžitě vyslána hlídka, která po příjezdu na místo zjistila, že se zde nachází muž se ženou. Podle řidiče tramvaje se dvojice měla slovně napadat a přitom mělo dojít také k rozbití skleněné láhve, kterou měli při sobě.

07.01.2019

Flexou odřezali katalyzátor
Telefonické oznámení o dvojici mužů, kteří u zaparkovaného vozidla na ulici Fragnerova něco dělají pomocí rozbrušovačky, přijalo v neděli před třetí hodinou ranní Operační středisko Městské policie Olomouc. Po příjezdu hlídky se na místě již nikdo nenacházel. Prohlídkou vozu strážníci zjistili, že zde pachatelé odřezali katalyzátor výfukového systému.