> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Florbalový klub FBS Olomouc

vloženo: 18.11.2017           komentářů: 0

Florbalový klub FBS Olomouc i nadále pokračuje ve spolupráci se SOHO - Sportovní organizace handicapovaných Olomouc, tentokráte pro ně věnoval celý odpolední blok utkání celostátních soutěží. Výtěžek ze vstupného z utkání A-týmu mužů i žen tak poputuje na konto jediného hanáckého účastníka nejvyšší sledge hokejové soutěže v Česku.

15:30 FBS Olomouc x SKV Florbal (Extraliga žen)
18:00 FBS Olomouc x FbC Frýdek-Místek (Divize mužů - skupina D)

Olomoucké ženy čeká jeden z klíčových zápasů druhé poloviny základní části. V rámci 12. kola Extraligy žen je totiž pro ně zápasový itinerář připravil souboj s SKV Florbal, tedy jediným mančaftem, s nímž letos dokázaly bodovat. Dokáží Hanačky na domácí půdě porazit tradičního rivala z bojů v play-down. Duel otevře celé odpoledne na Čajkaréně v 15:30!

Mužské áčko se po oťukávání a sžívání s vyšší soutěží postupně dere směrem vpřed. Po výborných výkonech proti regionálním protivníkům se navíc odlepili od konce tabulky. V rámci 9. kola divizní skupiny D pak na domácí půdě přivítají FbC Frýdek-Místek. Zvládnou Hanáci tlak domácího prostředí? Muži se na palubovku dostanou přesně v 18:00!

V přestávkovém programu bude připraven pro diváky bohatý doprovodný program, už pravidlem je pak bohaté občerstvení!

autor: FBS Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly cho
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utekl.

16.04.2019

Strážníci řešili sousedský spor
Včera před osmou hodinou ranní byli vysláni strážníci Městské policie Olomouc na ulici Vojanova, kde mělo dojít k incidentu mezi sousedy. Na místě hlídka kontaktovala obě strany sporu, kdy seniorka k věci vypověděla, že toho dne ráno se vracela z procházky a u bytu se potkala se sousedem. Ten ji měl vulgárně osočit a strčit do ní. Muž k celé věci uvedl, že když šel z bytu tak potkal sousedku, která mu měla sprostě nadávat a vyhrožovat mu otrávením psa.

14.04.2019

Američan skončil na záchytce
V neděli 14. dubna před desátou hodinou večer přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc telefonické oznámení od obsluhy baru na ulici 1. máje o podnapilém muži. Strážníci na místě do barmanky zjistili, že do provozovny přišel starší podnapilý muž, který si zde sednul, nic si neobjednal a komunikoval pouze anglicky. Hlídka zjistila, že se jedná o pětašedesátiletého Američana neschopného chůze a nesrozumitelně komunikujícího. Na základě těchto skutečností bylo rozhodnuto o převozu na protialkoholní a záchytnou stanici k vystřízlivění