> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Adventní jarmark

vloženo: 25.11.2017           komentářů: 0

Milí zákazníci a čokomilové troubelické čokolády, srdečně Vás zveme na adventní jarmark v sobotu 25.11.2017. I když je pro nás předvánoční období velmi hektické, rozhodli jsme se letos uspořádat první adventní jarmark v naší čokoládovně.

S úsměvem na tváři a v pohodové atmosféře vás přivítáme na našem čokostatku. Nečekejte však žádné zázraky, jsme jen obyčejní lidé, kteří rádi tvoří a v rámci svých možností pořádají jarmarky dobrým lidem pro radost. :)

Tentokrát to bude pohodová menší akce, zaměřená především na prodej vánočních dárků v podobě našich čokolád, dárkových balíčků, adventních kalendářů a mikulášských nadílek. K dostání budou také naše další produkty a možná i pár výrobků z Hané.
Určitě Vás potěší sladké občerstvení a něco na zahřátí.

Abychom to nebyli jen my, kdo něco tvoří, tak Vám dáme možnost podělit se s námi i o své domácí výrobky. Vyhlašujeme soutěž o nejlepší perníčky z našeho okolí. Své výtvory budete moci donést na jarmark do 15 hodin. Po skončení akce vybereme tři nejlepší, které následně odměníme dárkovými balíčky.

Rádi bychom, abyste se u nás naladili na tu správnou předvánoční atmosféru a užili si pohodové chvilky s pravou čokoládou u rozsvíceného vánočního stromečku... :)

Těšíme se na vaši návštěvu!

Vstup zdarma.

autor: Čokoládovna Troubelice

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

10.01.2019

Komu se nehodil čuník?
Nález kadáveru prasete domácího v poli u bočního vchodu na hřbitov ve Chválkovicích řešili včera po osmé hodině ranní strážníci Městské policie Olomouc. Hlídka na místě nalezla prase o hmotnosti cca 80 kg. Komu zvíře patří nebo kdo jej na místo vyvezl, se nepodařilo zjistit. Kadáver zvířete byl proto převezen na veterinární stanici k dalším opatřením.

10.01.2019

Pro dobrotu na žebrotu
O tom, že dobrota se v některých případech nevyplácí, se včera několik minut před půlnocí přesvědčil devětapadesátiletý muž z obce na Bruntálsku. Ten byl v blízkosti zastávky městské hromadné dopravy na třídě Svobody osloven neznámým mužem, který ho požádal o zapůjčení mobilního telefonu k uskutečnění jednoho hovoru. V okamžiku, kdy oslovený vytáhl telefon z oděvu, byl mu podezřelým vytržen a ten se s ním dal na útěk směrem k Bezručovým sadům.

09.01.2019

Cestující měl konflikt s revizorem
Oznámení o napadení revizora mladíkem na autobusovém nádraží u Tržnice přijalo včera hodinu po poledni Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě kontaktovala revizora a ten označil muže, který neměl platnou jízdenku a choval se k němu v autobuse nevhodně, kdy na něj křičel a revizor měl z jeho agresivního chování obavu. Třicetiletý muž z Jesenicka se přiznal k nevhodnému chování, ale popřel fyzické napadení

08.01.2019

Strážníci zasahovali u sporu
Včera v osm hodin večer oznámil dispečer Dopravního podniku města Olomouce neshody mezi dvěma cestujícím v tramvaji na konečné zastávce na ulici Hraniční. Na místo byla okamžitě vyslána hlídka, která po příjezdu na místo zjistila, že se zde nachází muž se ženou. Podle řidiče tramvaje se dvojice měla slovně napadat a přitom mělo dojít také k rozbití skleněné láhve, kterou měli při sobě.

07.01.2019

Flexou odřezali katalyzátor
Telefonické oznámení o dvojici mužů, kteří u zaparkovaného vozidla na ulici Fragnerova něco dělají pomocí rozbrušovačky, přijalo v neděli před třetí hodinou ranní Operační středisko Městské policie Olomouc. Po příjezdu hlídky se na místě již nikdo nenacházel. Prohlídkou vozu strážníci zjistili, že zde pachatelé odřezali katalyzátor výfukového systému.