> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Vánoce zdarma s Radiem Haná!

vloženo: 29.11.2017           komentářů: 0

Ty nejšťastnější a nejveselejší! Všechno, co na Vánoce potřebujete, vám Ježíšek přinese na vlnách Radia Haná zcela zdarma! Soutěžíme od 27. listopadu každý den v našem vysílání. Nalaďte si Radio Haná, počkejte na výherní signál, volejte 585 22 55 88 a staňte se vítězem poukázky na vánoční dárky, voňavý živý stromeček, chutného kapra nebo nejsladší cukroví.

Tváří Vánoc na Radiu Haná je zpěvačka a závodnice Olga Lounová, která vás provede tím nejlepším vánočním výběrem songů. Děti z našeho regionu vám poví ve vysílání svá tajná vánoční přání. Dozvíte se o vánočních programech v obcích a městech v našem regionu. Dáme vám tipy na ty nejlepší dárky, které letos nesmí chybět pod stromečkem.

Užijte si parádní akce s Radiem Haná!
2. prosince - skvělá taneční párty Dance Sensation Xmass Edition
5. prosince - darujte krev s Radiem Haná ve Fakultní nemocnici v Olomouci
7. prosince - dejte si punč s Radiem Haná u stánku Dobrého místa pro život a pomozte Dětskému domovu v Olomouci
16. prosince - vzpomeňte na žhavé letní rytmy na Urbano Latino Xmas Edition

Další informace získáte na webu www.radiohana.cz, na facebooku Radia Haná a hlavně v našem vysílání na vlnách 93,2 FM. Díky, že posloucháte!

www.radiohana.cz
www.facebook.com/RADIO.HANA/
www.dancesensation.cz/


autor: www.radiohana.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

10.01.2019

Komu se nehodil čuník?
Nález kadáveru prasete domácího v poli u bočního vchodu na hřbitov ve Chválkovicích řešili včera po osmé hodině ranní strážníci Městské policie Olomouc. Hlídka na místě nalezla prase o hmotnosti cca 80 kg. Komu zvíře patří nebo kdo jej na místo vyvezl, se nepodařilo zjistit. Kadáver zvířete byl proto převezen na veterinární stanici k dalším opatřením.

10.01.2019

Pro dobrotu na žebrotu
O tom, že dobrota se v některých případech nevyplácí, se včera několik minut před půlnocí přesvědčil devětapadesátiletý muž z obce na Bruntálsku. Ten byl v blízkosti zastávky městské hromadné dopravy na třídě Svobody osloven neznámým mužem, který ho požádal o zapůjčení mobilního telefonu k uskutečnění jednoho hovoru. V okamžiku, kdy oslovený vytáhl telefon z oděvu, byl mu podezřelým vytržen a ten se s ním dal na útěk směrem k Bezručovým sadům.

09.01.2019

Cestující měl konflikt s revizorem
Oznámení o napadení revizora mladíkem na autobusovém nádraží u Tržnice přijalo včera hodinu po poledni Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě kontaktovala revizora a ten označil muže, který neměl platnou jízdenku a choval se k němu v autobuse nevhodně, kdy na něj křičel a revizor měl z jeho agresivního chování obavu. Třicetiletý muž z Jesenicka se přiznal k nevhodnému chování, ale popřel fyzické napadení

08.01.2019

Strážníci zasahovali u sporu
Včera v osm hodin večer oznámil dispečer Dopravního podniku města Olomouce neshody mezi dvěma cestujícím v tramvaji na konečné zastávce na ulici Hraniční. Na místo byla okamžitě vyslána hlídka, která po příjezdu na místo zjistila, že se zde nachází muž se ženou. Podle řidiče tramvaje se dvojice měla slovně napadat a přitom mělo dojít také k rozbití skleněné láhve, kterou měli při sobě.

07.01.2019

Flexou odřezali katalyzátor
Telefonické oznámení o dvojici mužů, kteří u zaparkovaného vozidla na ulici Fragnerova něco dělají pomocí rozbrušovačky, přijalo v neděli před třetí hodinou ranní Operační středisko Městské policie Olomouc. Po příjezdu hlídky se na místě již nikdo nenacházel. Prohlídkou vozu strážníci zjistili, že zde pachatelé odřezali katalyzátor výfukového systému.