> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Vánoce zdarma s Radiem Haná!

vloženo: 29.11.2017           komentářů: 0

Ty nejšťastnější a nejveselejší! Všechno, co na Vánoce potřebujete, vám Ježíšek přinese na vlnách Radia Haná zcela zdarma! Soutěžíme od 27. listopadu každý den v našem vysílání. Nalaďte si Radio Haná, počkejte na výherní signál, volejte 585 22 55 88 a staňte se vítězem poukázky na vánoční dárky, voňavý živý stromeček, chutného kapra nebo nejsladší cukroví.

Tváří Vánoc na Radiu Haná je zpěvačka a závodnice Olga Lounová, která vás provede tím nejlepším vánočním výběrem songů. Děti z našeho regionu vám poví ve vysílání svá tajná vánoční přání. Dozvíte se o vánočních programech v obcích a městech v našem regionu. Dáme vám tipy na ty nejlepší dárky, které letos nesmí chybět pod stromečkem.

Užijte si parádní akce s Radiem Haná!
2. prosince - skvělá taneční párty Dance Sensation Xmass Edition
5. prosince - darujte krev s Radiem Haná ve Fakultní nemocnici v Olomouci
7. prosince - dejte si punč s Radiem Haná u stánku Dobrého místa pro život a pomozte Dětskému domovu v Olomouci
16. prosince - vzpomeňte na žhavé letní rytmy na Urbano Latino Xmas Edition

Další informace získáte na webu www.radiohana.cz, na facebooku Radia Haná a hlavně v našem vysílání na vlnách 93,2 FM. Díky, že posloucháte!

www.radiohana.cz
www.facebook.com/RADIO.HANA/
www.dancesensation.cz/


autor: www.radiohana.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

28.03.2019

Víko kanálu ohrožovalo bezpečnost provoz
Telefonické oznámení o uvolněném víku kanálu ve vozovce na ulici Norská, které ohrožuje bezpečnost silničního provozu, přijalo včera v dopoledních hodinách operační středisko. Strážníci na místě usadili víko do původní polohy, to bylo ovšem stále uvolněné.

27.03.2019

O papouška se postarali strážníci
Ve středu 27. března po poledni přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc telefonické oznámení o nálezu papouška. Muž do telefonu sdělil, že papoušek mu přistál na rameni a on neví, co s ním má dělat. Hlídka si po příjezdu na místo papouška do oznamovatele převzala a poté ho převezla do odborné veterinární péče.

27.03.2019

Z obchodu putoval na záchytku
Na muže, který je pod vlivem alkoholu a ještě odcizil zboží v hypermarketu na ulici Pasteurova, byli včera před půl sedmou večer upozorněni ostrahou strážníci Městské policie Olomouc. Pracovník ostrahy na místě hlídce sdělil, že viděl muže, jak si pod bundu schovává alkohol a následně prochází přes pokladnu bez zaplacení. Při bližší kontrole se zjistilo, že devětadvacetiletý muž odcizil láhev rumu a uzený sýr v celkové částce 182,- Kč. Jelikož byl dotyčný ještě pod vlivem alkoholu, putoval z místa rovnou na protialkoholní a záchytnou stanici. Zde mu byla zjištěna hodnota 2,41 promile alkoholu v dechu.

26.03.2019

Muž kradl v hypermarketu kosmetiku
Včera odpoledne byli strážníci Městské policie Olomouc přivoláni k případu krádeže v hypermarketu na ulici Pražská. V letošním roce se jednalo už o 163 případ, kdy z tohoto bylo 149 přestupků a 14 trestných činů.

25.03.2019

Strážníci řešili spor mezi sousedkami
Oznámení od ženy, která má problémy se svojí sousedkou v domě na ulici Klicperova, přijalo v pondělí 25.3.2019 Operační středisko Městské policie Olomouc. Důvodem měly být schválnosti, které jí sousedka opakovaně provádí, kdy včera jí měla shodit boty ze schodů. Strážníci na místě kontaktovali dvě starší ženy a ty hlídce sdělily, že si vše již vyříkaly před příjezdem strážníků.