> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Olomouci se na Jičín nedaří

vloženo: 13.01.2018           komentářů: 0

FBS Olomouc vs. KM automatik FBK Jičín

V novém kalendářním roce se můžete nově těšit na pravidelné info z Extraligy žen, o které se postarají i samy hráčky!

Čekají vás pravidelné video- i psané rozhovory, preview k zápasům a samozřejmě články z odehraných utkání s komentáři samotných aktérek. První videorozhovory si můžete prohlédnout zde: ALENA SKLENÁŘOVÁ & LUCIE CHOLINSKÁ.

Domácí jsou po 15. kolech nejvyšší soutěže stále na posledním místě, díky prosincovým bodovým ziskům se ale dotáhli svým nejbližším sousedům na dostřel a v sobotu na domácí palubovce budou chtít tuto vzrůstající tendenci potvrdit. Jičín okupuje nadějnou 7. příčku, která by mu - stejně jako loni - zajistila účast v play-off, ještě to ale nebude mít jednoduché. Mimojiné i proto, že tým opustila Andrea Satýnková, která se po předčasně ukončeném hostování vrátila zpět do FBŠ Bohemians.

Olomouci se na Jičín dlouhodobě nedaří, naposled jej porazila v únoru 2016, a to až na nájezdy. Je to její jediná výhra nad tímto soupeřem od postupu Jičína do Extraligy v roce 2014. V zápasech obou soupeřů padá tradičně množství branek, a tak se mají diváci na co těšit - brankářky Franková (FBS) a Samková (FBK) se jistě zapotí. Domácím bude v sestavě chybět pouze dvojice Podroužková (zranění) - Tomanová (studijní povinnosti), ostatní hráčky jsou k utkání připraveny.

V týmu Olomouce do Extraligy letos poprvé promlouvá také nadějná juniorka Lucie Cholinská. Co bude podle ní na Jičín platit? "S Jičínem musíme hrát balónky rychle od hokejky a především i tvrdě tělem, protože minulý zápas obsahoval dost osobních soubojů a musíme na to být připraveni", říká zatím osmigólová střelkyně. "V minulém zápase s Jičínem jsme ve velké míře využívaly obránkyně, které střílely a bylo z toho dost šancí, v tom chceme rozhodně pokračovat. A samozřejmě proměňovat šance, co si vytvoříme", dodává Cholinská.

Jak to ženám tentokrát půjde? Přijďte se sami přesvědčit!
Zápas začíná dns v sobotu 13. ledna v olomoucké Čajkareně v 18:00!

autor: FBS Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

12.10.2018

Poté co se najedl, skončil na záchytce
Na muže, který sedí na lavičce u kašny na Dolním náměstí a znečistil kolem sebe prostor obaly od jídla, byli včera po půl deváté večer upozorněni strážníci Městské policie Olomouc. Poté co se hlídka dostavila na místo, muž vše již uklidil. Při řešení oznámení však muž jevil známky značné podnapilosti a nebyl schopen samostatné chůze. Na místo byla proto přivolána převozová služba, která šestatřicetiletého muže odvezla k vystřízlivění. Na protialkoholní a záchytné stanici muži byla zjištěna hodnota 3,7 promile alkoholu v dechu.

11.10.2018

Hledaná dívka byla v baru
Dnes po půl čtvrté ráno se na operační středisko telefonicky obrátil muž, který sdělil, že se v baru na ulici Riegrova nachází osoba, která měla utéct z diagnostického ústavu. Hlídka po příjezdu na místě nalezla nezletilou dívku, u které bylo zjištěno, že se jedná o osobu hledanou nebo pohřešovanou Policií ČR.

10.10.2018

Hluk ze šicího stroje obtěžoval sousedku
Nezvyklý sousedský spor řešili včera v odpoledních hodinách v panelovém domě na ulici Werichova strážníci Městské policie Olomouc. Dvaačtyřicetiletá žena oznámila, že ji sousedka obtěžuje hlukem, který vydává její šicí stroj. Strážníci na místě kontaktovali oznamovatelku i sousedku. Obě ženy uvedly, že se mezi sebou již domluvily s tím, že oznamovatelka pořídí sousedce podložku pod šicí stroj a tím sníží jeho hlučnost.

09.10.2018

Strážníci řešili incident na dětském hři
V úterý 9. října hodinu po poledni vyjížděli strážníci na ulici Kampelíkova, kde mělo dle telefonického oznámení docházet na dětském hřišti k obtěžování dětí neznámou ženou. Po příjezdu hlídky na místo se zde již žádné děti nenacházely, byla zde jen žena, která nesrozumitelně křičela. Třiadvacetiletá žena neustále křičela nelogické věci a v jednu chvíli si roztrhla nohavici od kalhot a následně začala jíst listí z keře. Vzhledem k těmto okolnostem byla na místo přivolána zdravotnická záchranná služba, kdy následně lékař rozhodl o umístění na protialkoholní a záchytné stanici.

03.10.2018

Strážníci spolupracovali s revizory
Během včerejšího dne se na strážníky Městské policie Olomouc obrátili ve dvou případech revizoři Dopravního podniku města Olomouce s žádostí o součinnost. Důvodem bylo ověření totožnosti osob, které se přepravovali v dopravních prostředcích bez platných jízdních dokladů. Strážníci tak revizorům asistovali na zastávkách městské hromadné dopravy na třídě Svobody a ulici 17. listopadu. K dnešnímu dni strážníci asistovali revizorům při řešení 321 případů.