> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Olomouci se na Jičín nedaří

vloženo: 13.01.2018           komentářů: 0

FBS Olomouc vs. KM automatik FBK Jičín

V novém kalendářním roce se můžete nově těšit na pravidelné info z Extraligy žen, o které se postarají i samy hráčky!

Čekají vás pravidelné video- i psané rozhovory, preview k zápasům a samozřejmě články z odehraných utkání s komentáři samotných aktérek. První videorozhovory si můžete prohlédnout zde: ALENA SKLENÁŘOVÁ & LUCIE CHOLINSKÁ.

Domácí jsou po 15. kolech nejvyšší soutěže stále na posledním místě, díky prosincovým bodovým ziskům se ale dotáhli svým nejbližším sousedům na dostřel a v sobotu na domácí palubovce budou chtít tuto vzrůstající tendenci potvrdit. Jičín okupuje nadějnou 7. příčku, která by mu - stejně jako loni - zajistila účast v play-off, ještě to ale nebude mít jednoduché. Mimojiné i proto, že tým opustila Andrea Satýnková, která se po předčasně ukončeném hostování vrátila zpět do FBŠ Bohemians.

Olomouci se na Jičín dlouhodobě nedaří, naposled jej porazila v únoru 2016, a to až na nájezdy. Je to její jediná výhra nad tímto soupeřem od postupu Jičína do Extraligy v roce 2014. V zápasech obou soupeřů padá tradičně množství branek, a tak se mají diváci na co těšit - brankářky Franková (FBS) a Samková (FBK) se jistě zapotí. Domácím bude v sestavě chybět pouze dvojice Podroužková (zranění) - Tomanová (studijní povinnosti), ostatní hráčky jsou k utkání připraveny.

V týmu Olomouce do Extraligy letos poprvé promlouvá také nadějná juniorka Lucie Cholinská. Co bude podle ní na Jičín platit? "S Jičínem musíme hrát balónky rychle od hokejky a především i tvrdě tělem, protože minulý zápas obsahoval dost osobních soubojů a musíme na to být připraveni", říká zatím osmigólová střelkyně. "V minulém zápase s Jičínem jsme ve velké míře využívaly obránkyně, které střílely a bylo z toho dost šancí, v tom chceme rozhodně pokračovat. A samozřejmě proměňovat šance, co si vytvoříme", dodává Cholinská.

Jak to ženám tentokrát půjde? Přijďte se sami přesvědčit!
Zápas začíná dns v sobotu 13. ledna v olomoucké Čajkareně v 18:00!

autor: FBS Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

29.06.2018

Poctiví nálezci
V prvním případě se jednalo o muže, který našel na ulici Křížkovského pánskou peněženku. Ta obsahovala osobní doklady, průkaz pojišťovny, věrnostní karty, kreditní kartu a hotovost ve výši 500,- Kč. S druhým nálezem se na strážníky obrátila žena, která ve Smetanových sadech nalezla mobilní telefon značky ASUS. V obou případech se podařilo majitele věcí kontaktovat a předat jim nálezy. Od začátku roku přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc celkem 347 oznámení o nálezech, kdy se v 83 případech jednalo o doklady a ceniny a v dalších 264 o věci

27.06.2018

Vloupání do trafiky
Telefonické oznámení o dvou mladících, kteří mají pravděpodobně vykrádat trafiku na třídě Míru, přijalo ve středu 27.6.2018 po osmé hodině večerní Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě kontaktovala dva mladíky, kteří byli v mírně podnapilém stavu. Starší z dvojice hlídce uvedl, že mu nechtěně zajel za plot u trafiky skateboard a následně si pro něj lezl.

27.06.2018

Muž měl obavu z konfliktu
Ve středu 27.6.2018 ve večerních hodinách přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc telefonické oznámení od muže, který požádal strážníky o dohled při setkání se svou bývalou přítelkyní. Muž byl se ženou domluven na předání věcí ze společného bydliště, obával se však z možného napadení ze strany jejích známých, kteří mají být z východní Evropy. Oznamovatel si za přítomnosti bývalé přítelkyně převzal své osobní věci a celá věc se tak obešla bez narušení veřejného pořádku.

27.06.2018

Strážníci pomáhali seniorce
Pracovník ostrahy supermarketu, nacházejícího se v nákupním centru na ulici 8. května, se včera v odpoledních hodinách telefonicky obrátil na městskou policii s žádostí o pomoc. Důvodem byla bezmála sedmdesátiletá žena, která se již delší dobu pohybovala po prodejně a bála se jít domů. Žena strážníkům po příjezdu do supermarketu sdělila, že ztratila tašku s doklady a nyní se bojí jít do svého bytu, protože by se zde mohl nacházet zloděj. Hlídka ženu doprovodila do místa trvalého bydliště a společně zkontrolovali byt, kdy bylo zjištěno, že se zde nikdo nenachází a taktéž nevznikla žádná škoda na majetku.

27.06.2018

Vandal poškodil dveře prodejny
Včera před osmou hodinou ranní zjistila hlídka Městské policie Olomouc, při kontrolní činnosti, poškozené vstupní dveře do prodejny, která se nachází v pasáži v Edelmannově paláci. Při bližší kontrole strážníci zjistili, že ve dveřích je rozbitá spodní skleněná výplň. Pro podezření ze spáchání trestného činu byla na místo přivolána hlídka Policie ČR, která si celou věc převzala k dalšímu řešení.