> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Olomouci se na Jičín nedaří

vloženo: 13.01.2018           komentářů: 0

FBS Olomouc vs. KM automatik FBK Jičín

V novém kalendářním roce se můžete nově těšit na pravidelné info z Extraligy žen, o které se postarají i samy hráčky!

Čekají vás pravidelné video- i psané rozhovory, preview k zápasům a samozřejmě články z odehraných utkání s komentáři samotných aktérek. První videorozhovory si můžete prohlédnout zde: ALENA SKLENÁŘOVÁ & LUCIE CHOLINSKÁ.

Domácí jsou po 15. kolech nejvyšší soutěže stále na posledním místě, díky prosincovým bodovým ziskům se ale dotáhli svým nejbližším sousedům na dostřel a v sobotu na domácí palubovce budou chtít tuto vzrůstající tendenci potvrdit. Jičín okupuje nadějnou 7. příčku, která by mu - stejně jako loni - zajistila účast v play-off, ještě to ale nebude mít jednoduché. Mimojiné i proto, že tým opustila Andrea Satýnková, která se po předčasně ukončeném hostování vrátila zpět do FBŠ Bohemians.

Olomouci se na Jičín dlouhodobě nedaří, naposled jej porazila v únoru 2016, a to až na nájezdy. Je to její jediná výhra nad tímto soupeřem od postupu Jičína do Extraligy v roce 2014. V zápasech obou soupeřů padá tradičně množství branek, a tak se mají diváci na co těšit - brankářky Franková (FBS) a Samková (FBK) se jistě zapotí. Domácím bude v sestavě chybět pouze dvojice Podroužková (zranění) - Tomanová (studijní povinnosti), ostatní hráčky jsou k utkání připraveny.

V týmu Olomouce do Extraligy letos poprvé promlouvá také nadějná juniorka Lucie Cholinská. Co bude podle ní na Jičín platit? "S Jičínem musíme hrát balónky rychle od hokejky a především i tvrdě tělem, protože minulý zápas obsahoval dost osobních soubojů a musíme na to být připraveni", říká zatím osmigólová střelkyně. "V minulém zápase s Jičínem jsme ve velké míře využívaly obránkyně, které střílely a bylo z toho dost šancí, v tom chceme rozhodně pokračovat. A samozřejmě proměňovat šance, co si vytvoříme", dodává Cholinská.

Jak to ženám tentokrát půjde? Přijďte se sami přesvědčit!
Zápas začíná dns v sobotu 13. ledna v olomoucké Čajkareně v 18:00!

autor: FBS Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly cho
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utekl.

16.04.2019

Strážníci řešili sousedský spor
Včera před osmou hodinou ranní byli vysláni strážníci Městské policie Olomouc na ulici Vojanova, kde mělo dojít k incidentu mezi sousedy. Na místě hlídka kontaktovala obě strany sporu, kdy seniorka k věci vypověděla, že toho dne ráno se vracela z procházky a u bytu se potkala se sousedem. Ten ji měl vulgárně osočit a strčit do ní. Muž k celé věci uvedl, že když šel z bytu tak potkal sousedku, která mu měla sprostě nadávat a vyhrožovat mu otrávením psa.

14.04.2019

Američan skončil na záchytce
V neděli 14. dubna před desátou hodinou večer přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc telefonické oznámení od obsluhy baru na ulici 1. máje o podnapilém muži. Strážníci na místě do barmanky zjistili, že do provozovny přišel starší podnapilý muž, který si zde sednul, nic si neobjednal a komunikoval pouze anglicky. Hlídka zjistila, že se jedná o pětašedesátiletého Američana neschopného chůze a nesrozumitelně komunikujícího. Na základě těchto skutečností bylo rozhodnuto o převozu na protialkoholní a záchytnou stanici k vystřízlivění