> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

FBS Olomouc vs. Crazy girls FBC

vloženo: 17.02.2018           komentářů: 0

Na ženy Olomouce čeká na závěr základní části pořádná jízda.

Ve všech třech zápasech, které mají holky před sebou, totiž bojují o tzv. šest bodů - všichni soupeři jsou totiž přímými konkurenty o play-off.
Jako první se FBS utká s Crazy Girls z Liberce, které naposled porazilo dva roky zpátky, a nyní by nelichotivou bilanci z poslední doby chtěly hráčky zase malinko zlepšit. V podzimním zápase na severu Čech padlo patnáct branek - v 50. minutě Olomouc ještě dokonce díky gólu Suchánkové vedla, ale domácí dokázaly díky Šamanině a Leierové zápas ještě otočit. I teď to budou právě tyto dvě hráčky - a s nimi reprezentantka Mlejnková, které by měly dělat Olomouci největší potíže. Třetí jmenovaná se podílela téměř na dvou třetinách všech libereckých branek.
Zápas bude jistě pikantní pro kapitánku Olomouce Barboru Pařízkovou, která týmem zpod Ještědu prošla a odehrála tam mezi lety 2008 až 2010 dvě sezóny. "Na roky v Liberci vzpomínám strašně ráda, až bych řekla, že to to byly asi nejlepší roky. Bylo mi 18, odstěhovala jsem se od rodičů na privát plný bab v mém věku, tak si dovedete představit, jak to tam vypadalo", usmívá se letos už sedmibodová obránkyně. "Užívala jsem si tam kromě florbalu i úplně vše okolo a získala přátele na celý život. Z tehdejšího kádru jsem se na hřišti potkala s Klárkou Leierovou, která tenkrát tuším ještě hostovala z Mladé Boleslavi a s dnešní tahounkou Míšou Mlejnkovou, která tehdy byla vycházející hvězdou v juniorce", uzavírá Pařízková.


Utkání si nejlépe vychutnáte samozřejmě osobně na hale, pokud se ale zúčastnit nemůžete, pak zvolte variantu online přenosu & video přenosu.

Pořadí v tabulce:
8. Crazy girls FBC Liberec (17 bodů)
11. FBS Olomouc (13 bodů)

Vzájemná utkání:
23. 9. 2017 Crazy girls FBC Liberec vs. FBS Olomouc 8:7 (ZDE)
10. 2. 2017 FBS Olomouc vs. Crazy girls FBC Liberec 3:6 (ZDE)
12. 11. 2016 Crazy girls FBC Liberec vs. FBS Olomouc 3:1 (ZDE)
30. 1. 2016 TEMPISH FBS Olomouc vs. Crazy girls FBC Liberec 6:5 (ZDE)
17. 11. 2015 Crazy girls FBC Liberec vs. TEMPISH FBS Olomouc 5:2 (ZDE)
Poslední zápasy:
(19. kolo) FBS Olomouc vs. 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:9
(18. kolo) Ivanti TIGERS FK Jižní Město vs. FBS Olomouc 5:4
(17. kolo) FbŠ Bohemians vs. FBS Olomouc 1:2

(19. kolo) Crazy girls FBC Liberec vs. Ivanti TIGERS FK Jižní Město 2:17
(18. kolo) Únětická 12° Tatran Střešovice vs. Crazy girls FBC Liberec 5:10
(17. kolo) KM automatik FBK Jičín vs. Crazy girls FBC Liberec 6:7sn.

Lídři - FBS Olomouc:
1. Tereza Reimerová 19 (12+7)
2. Lucie Cholinská 19 (12+7)
3. Jitka Oháňková 19 (11+8)
4. Petra Mandátová 15 (10+5)
5. Kateřina Peterková 9 (4+5)

Lídři - Crazy girls FBC Liberec:
1. Michaela Mlejnková 53 (35+26)
2. Klára Leierová 39 (13+26)
3. Oxana Šamanina 20 (12+8)
4. Nikol Pekárková 20 (8+12)
5. Lucie Veidlová 18 (8+10)

autor: FBS Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly cho
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utekl.

16.04.2019

Strážníci řešili sousedský spor
Včera před osmou hodinou ranní byli vysláni strážníci Městské policie Olomouc na ulici Vojanova, kde mělo dojít k incidentu mezi sousedy. Na místě hlídka kontaktovala obě strany sporu, kdy seniorka k věci vypověděla, že toho dne ráno se vracela z procházky a u bytu se potkala se sousedem. Ten ji měl vulgárně osočit a strčit do ní. Muž k celé věci uvedl, že když šel z bytu tak potkal sousedku, která mu měla sprostě nadávat a vyhrožovat mu otrávením psa.

14.04.2019

Američan skončil na záchytce
V neděli 14. dubna před desátou hodinou večer přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc telefonické oznámení od obsluhy baru na ulici 1. máje o podnapilém muži. Strážníci na místě do barmanky zjistili, že do provozovny přišel starší podnapilý muž, který si zde sednul, nic si neobjednal a komunikoval pouze anglicky. Hlídka zjistila, že se jedná o pětašedesátiletého Američana neschopného chůze a nesrozumitelně komunikujícího. Na základě těchto skutečností bylo rozhodnuto o převozu na protialkoholní a záchytnou stanici k vystřízlivění