> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

FBS Olomouc vs. Crazy girls FBC

vloženo: 17.02.2018           komentářů: 0

Na ženy Olomouce čeká na závěr základní části pořádná jízda.

Ve všech třech zápasech, které mají holky před sebou, totiž bojují o tzv. šest bodů - všichni soupeři jsou totiž přímými konkurenty o play-off.
Jako první se FBS utká s Crazy Girls z Liberce, které naposled porazilo dva roky zpátky, a nyní by nelichotivou bilanci z poslední doby chtěly hráčky zase malinko zlepšit. V podzimním zápase na severu Čech padlo patnáct branek - v 50. minutě Olomouc ještě dokonce díky gólu Suchánkové vedla, ale domácí dokázaly díky Šamanině a Leierové zápas ještě otočit. I teď to budou právě tyto dvě hráčky - a s nimi reprezentantka Mlejnková, které by měly dělat Olomouci největší potíže. Třetí jmenovaná se podílela téměř na dvou třetinách všech libereckých branek.
Zápas bude jistě pikantní pro kapitánku Olomouce Barboru Pařízkovou, která týmem zpod Ještědu prošla a odehrála tam mezi lety 2008 až 2010 dvě sezóny. "Na roky v Liberci vzpomínám strašně ráda, až bych řekla, že to to byly asi nejlepší roky. Bylo mi 18, odstěhovala jsem se od rodičů na privát plný bab v mém věku, tak si dovedete představit, jak to tam vypadalo", usmívá se letos už sedmibodová obránkyně. "Užívala jsem si tam kromě florbalu i úplně vše okolo a získala přátele na celý život. Z tehdejšího kádru jsem se na hřišti potkala s Klárkou Leierovou, která tenkrát tuším ještě hostovala z Mladé Boleslavi a s dnešní tahounkou Míšou Mlejnkovou, která tehdy byla vycházející hvězdou v juniorce", uzavírá Pařízková.


Utkání si nejlépe vychutnáte samozřejmě osobně na hale, pokud se ale zúčastnit nemůžete, pak zvolte variantu online přenosu & video přenosu.

Pořadí v tabulce:
8. Crazy girls FBC Liberec (17 bodů)
11. FBS Olomouc (13 bodů)

Vzájemná utkání:
23. 9. 2017 Crazy girls FBC Liberec vs. FBS Olomouc 8:7 (ZDE)
10. 2. 2017 FBS Olomouc vs. Crazy girls FBC Liberec 3:6 (ZDE)
12. 11. 2016 Crazy girls FBC Liberec vs. FBS Olomouc 3:1 (ZDE)
30. 1. 2016 TEMPISH FBS Olomouc vs. Crazy girls FBC Liberec 6:5 (ZDE)
17. 11. 2015 Crazy girls FBC Liberec vs. TEMPISH FBS Olomouc 5:2 (ZDE)
Poslední zápasy:
(19. kolo) FBS Olomouc vs. 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:9
(18. kolo) Ivanti TIGERS FK Jižní Město vs. FBS Olomouc 5:4
(17. kolo) FbŠ Bohemians vs. FBS Olomouc 1:2

(19. kolo) Crazy girls FBC Liberec vs. Ivanti TIGERS FK Jižní Město 2:17
(18. kolo) Únětická 12° Tatran Střešovice vs. Crazy girls FBC Liberec 5:10
(17. kolo) KM automatik FBK Jičín vs. Crazy girls FBC Liberec 6:7sn.

Lídři - FBS Olomouc:
1. Tereza Reimerová 19 (12+7)
2. Lucie Cholinská 19 (12+7)
3. Jitka Oháňková 19 (11+8)
4. Petra Mandátová 15 (10+5)
5. Kateřina Peterková 9 (4+5)

Lídři - Crazy girls FBC Liberec:
1. Michaela Mlejnková 53 (35+26)
2. Klára Leierová 39 (13+26)
3. Oxana Šamanina 20 (12+8)
4. Nikol Pekárková 20 (8+12)
5. Lucie Veidlová 18 (8+10)

autor: FBS Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

29.06.2018

Poctiví nálezci
V prvním případě se jednalo o muže, který našel na ulici Křížkovského pánskou peněženku. Ta obsahovala osobní doklady, průkaz pojišťovny, věrnostní karty, kreditní kartu a hotovost ve výši 500,- Kč. S druhým nálezem se na strážníky obrátila žena, která ve Smetanových sadech nalezla mobilní telefon značky ASUS. V obou případech se podařilo majitele věcí kontaktovat a předat jim nálezy. Od začátku roku přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc celkem 347 oznámení o nálezech, kdy se v 83 případech jednalo o doklady a ceniny a v dalších 264 o věci

27.06.2018

Vloupání do trafiky
Telefonické oznámení o dvou mladících, kteří mají pravděpodobně vykrádat trafiku na třídě Míru, přijalo ve středu 27.6.2018 po osmé hodině večerní Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě kontaktovala dva mladíky, kteří byli v mírně podnapilém stavu. Starší z dvojice hlídce uvedl, že mu nechtěně zajel za plot u trafiky skateboard a následně si pro něj lezl.

27.06.2018

Muž měl obavu z konfliktu
Ve středu 27.6.2018 ve večerních hodinách přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc telefonické oznámení od muže, který požádal strážníky o dohled při setkání se svou bývalou přítelkyní. Muž byl se ženou domluven na předání věcí ze společného bydliště, obával se však z možného napadení ze strany jejích známých, kteří mají být z východní Evropy. Oznamovatel si za přítomnosti bývalé přítelkyně převzal své osobní věci a celá věc se tak obešla bez narušení veřejného pořádku.

27.06.2018

Strážníci pomáhali seniorce
Pracovník ostrahy supermarketu, nacházejícího se v nákupním centru na ulici 8. května, se včera v odpoledních hodinách telefonicky obrátil na městskou policii s žádostí o pomoc. Důvodem byla bezmála sedmdesátiletá žena, která se již delší dobu pohybovala po prodejně a bála se jít domů. Žena strážníkům po příjezdu do supermarketu sdělila, že ztratila tašku s doklady a nyní se bojí jít do svého bytu, protože by se zde mohl nacházet zloděj. Hlídka ženu doprovodila do místa trvalého bydliště a společně zkontrolovali byt, kdy bylo zjištěno, že se zde nikdo nenachází a taktéž nevznikla žádná škoda na majetku.

27.06.2018

Vandal poškodil dveře prodejny
Včera před osmou hodinou ranní zjistila hlídka Městské policie Olomouc, při kontrolní činnosti, poškozené vstupní dveře do prodejny, která se nachází v pasáži v Edelmannově paláci. Při bližší kontrole strážníci zjistili, že ve dveřích je rozbitá spodní skleněná výplň. Pro podezření ze spáchání trestného činu byla na místo přivolána hlídka Policie ČR, která si celou věc převzala k dalšímu řešení.