> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

FBS Olomouc vs. Crazy girls FBC

vloženo: 17.02.2018           komentářů: 0

Na ženy Olomouce čeká na závěr základní části pořádná jízda.

Ve všech třech zápasech, které mají holky před sebou, totiž bojují o tzv. šest bodů - všichni soupeři jsou totiž přímými konkurenty o play-off.
Jako první se FBS utká s Crazy Girls z Liberce, které naposled porazilo dva roky zpátky, a nyní by nelichotivou bilanci z poslední doby chtěly hráčky zase malinko zlepšit. V podzimním zápase na severu Čech padlo patnáct branek - v 50. minutě Olomouc ještě dokonce díky gólu Suchánkové vedla, ale domácí dokázaly díky Šamanině a Leierové zápas ještě otočit. I teď to budou právě tyto dvě hráčky - a s nimi reprezentantka Mlejnková, které by měly dělat Olomouci největší potíže. Třetí jmenovaná se podílela téměř na dvou třetinách všech libereckých branek.
Zápas bude jistě pikantní pro kapitánku Olomouce Barboru Pařízkovou, která týmem zpod Ještědu prošla a odehrála tam mezi lety 2008 až 2010 dvě sezóny. "Na roky v Liberci vzpomínám strašně ráda, až bych řekla, že to to byly asi nejlepší roky. Bylo mi 18, odstěhovala jsem se od rodičů na privát plný bab v mém věku, tak si dovedete představit, jak to tam vypadalo", usmívá se letos už sedmibodová obránkyně. "Užívala jsem si tam kromě florbalu i úplně vše okolo a získala přátele na celý život. Z tehdejšího kádru jsem se na hřišti potkala s Klárkou Leierovou, která tenkrát tuším ještě hostovala z Mladé Boleslavi a s dnešní tahounkou Míšou Mlejnkovou, která tehdy byla vycházející hvězdou v juniorce", uzavírá Pařízková.


Utkání si nejlépe vychutnáte samozřejmě osobně na hale, pokud se ale zúčastnit nemůžete, pak zvolte variantu online přenosu & video přenosu.

Pořadí v tabulce:
8. Crazy girls FBC Liberec (17 bodů)
11. FBS Olomouc (13 bodů)

Vzájemná utkání:
23. 9. 2017 Crazy girls FBC Liberec vs. FBS Olomouc 8:7 (ZDE)
10. 2. 2017 FBS Olomouc vs. Crazy girls FBC Liberec 3:6 (ZDE)
12. 11. 2016 Crazy girls FBC Liberec vs. FBS Olomouc 3:1 (ZDE)
30. 1. 2016 TEMPISH FBS Olomouc vs. Crazy girls FBC Liberec 6:5 (ZDE)
17. 11. 2015 Crazy girls FBC Liberec vs. TEMPISH FBS Olomouc 5:2 (ZDE)
Poslední zápasy:
(19. kolo) FBS Olomouc vs. 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:9
(18. kolo) Ivanti TIGERS FK Jižní Město vs. FBS Olomouc 5:4
(17. kolo) FbŠ Bohemians vs. FBS Olomouc 1:2

(19. kolo) Crazy girls FBC Liberec vs. Ivanti TIGERS FK Jižní Město 2:17
(18. kolo) Únětická 12° Tatran Střešovice vs. Crazy girls FBC Liberec 5:10
(17. kolo) KM automatik FBK Jičín vs. Crazy girls FBC Liberec 6:7sn.

Lídři - FBS Olomouc:
1. Tereza Reimerová 19 (12+7)
2. Lucie Cholinská 19 (12+7)
3. Jitka Oháňková 19 (11+8)
4. Petra Mandátová 15 (10+5)
5. Kateřina Peterková 9 (4+5)

Lídři - Crazy girls FBC Liberec:
1. Michaela Mlejnková 53 (35+26)
2. Klára Leierová 39 (13+26)
3. Oxana Šamanina 20 (12+8)
4. Nikol Pekárková 20 (8+12)
5. Lucie Veidlová 18 (8+10)

autor: FBS Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

01.11.2017

Během dvou hodin přišla dívka o kolo
Včera po deváté hodině večer se osobně na služebnu městské policie dostavila jedenadvacetiletá dívka, které zde oznámila krádež jízdního kola. Dívka strážníkům sdělila, že si toho dne kolem sedmé hodiny večer uzamkla své jízdní kolo u zábradlí na ulici Jeremenkova a šla si zacvičit do fit centra. Po necelých dvou hodinách se na místo vrátila, ale na místě se nacházel pouze zámek od kola. Vzhledem k ceně kola se bude případem, pro podezření ze spáchání přestupku proti majetku neznámým pachatelem, zabývat správní orgán.

01.11.2017

Muž svařoval fólie uprostřed silnice
Telefonické oznámení o muži, který zabral část pozemní komunikace na ulici U Panelárny a svařuje zde fólie, přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc včera v deset hodin dopoledne. Hlídka na místě zjistila, že pracovník firmy zde rozvinul cca 30 metrů fólie, kterou svařuje. Vzhledem k tomu, že muž nepředložil povolení ke zvláštnímu užívání komunikace a činnost odmítl ukončit, byla celá věc oznámena správnímu orgánu pro podezření ze spáchání přestupku dle zákona o pozemních komunikacích.

30.10.2017

Extrémní vítr zaměstnal strážníky
Na dvě desítky oznámení v souvislosti se silným větrem přijalo během uplynulé neděle Operační středisko Městské policie Olomouc. Lidé oznamovali popadané střešní tašky, padající omítku, spadené stromy, poletující polystyren ze staveb, vyhnuté mobilní oplocení nebo spadené mobilní WC na osobní automobil.

27.10.2017

Pořezaný muž
Operační středisko Městské policie Olomouc přijalo ve čtvrtek 26.10.2017 v 18:18 hodin telefonické oznámení o pořezaném muži před provozovnou Taverna Alegra na ulici Kateřinská v Olomouci. Po příjezdu na místo hlídka kontaktovala oznamovatele, který uvedl, že mu pořezaný muž sdělil, že se pořezal sám a hodlá v tom pokračovat. Poté z místa utekl. Strážníkům se podařilo pořezaného muže nalézt. Ten měl řezné poranění na zápěstí levé ruky. Strážníci mu poraněnou ruku ošetřili a přivolali na místo Zdravotnickou záchrannou službu Olomouckého kraje. Pořezaný muž odmítl strážníkům prokázat svou totožnost a po opakované výzvě k prokázání totožnosti se pokusil o útěk se slovy, že na žádné doktory čekat nebude a že se bude dále sebepoškozovat. Aby zabránili jeho útěku a možnému dalšímu sebepoškozování, použili strážníci proti muži hmaty a chvaty sebeobrany a přiložili mu pouta.

25.10.2017

Vjezd do pěší zóny se muži nevyplatil
Ve středu 25.10.2017 v 11:31 hodin zastavila hlídka strážníků Městské policie Olomouc vozidlo Škoda Octavia, které se pohybovalo v pěší zóně na Horním náměstí v Olomouci a jehož řidič byl tedy důvodně podezřelý ze spáchání přestupku proti bezpečnosti silničního provozu. Na výzvu strážníků k předložení řidičského průkazu řidič uvedeného vozidla odpověděl, že řidičský průkaz nemá. Následným šetřením strážníci zjistili, že čtyřiašedesátiletý muž z obce na Olomoucku má vysloven zákaz řízení motorových vozidel.