> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

FBS Olomouc vs. Crazy girls FBC

vloženo: 17.02.2018           komentářů: 0

Na ženy Olomouce čeká na závěr základní části pořádná jízda.

Ve všech třech zápasech, které mají holky před sebou, totiž bojují o tzv. šest bodů - všichni soupeři jsou totiž přímými konkurenty o play-off.
Jako první se FBS utká s Crazy Girls z Liberce, které naposled porazilo dva roky zpátky, a nyní by nelichotivou bilanci z poslední doby chtěly hráčky zase malinko zlepšit. V podzimním zápase na severu Čech padlo patnáct branek - v 50. minutě Olomouc ještě dokonce díky gólu Suchánkové vedla, ale domácí dokázaly díky Šamanině a Leierové zápas ještě otočit. I teď to budou právě tyto dvě hráčky - a s nimi reprezentantka Mlejnková, které by měly dělat Olomouci největší potíže. Třetí jmenovaná se podílela téměř na dvou třetinách všech libereckých branek.
Zápas bude jistě pikantní pro kapitánku Olomouce Barboru Pařízkovou, která týmem zpod Ještědu prošla a odehrála tam mezi lety 2008 až 2010 dvě sezóny. "Na roky v Liberci vzpomínám strašně ráda, až bych řekla, že to to byly asi nejlepší roky. Bylo mi 18, odstěhovala jsem se od rodičů na privát plný bab v mém věku, tak si dovedete představit, jak to tam vypadalo", usmívá se letos už sedmibodová obránkyně. "Užívala jsem si tam kromě florbalu i úplně vše okolo a získala přátele na celý život. Z tehdejšího kádru jsem se na hřišti potkala s Klárkou Leierovou, která tenkrát tuším ještě hostovala z Mladé Boleslavi a s dnešní tahounkou Míšou Mlejnkovou, která tehdy byla vycházející hvězdou v juniorce", uzavírá Pařízková.


Utkání si nejlépe vychutnáte samozřejmě osobně na hale, pokud se ale zúčastnit nemůžete, pak zvolte variantu online přenosu & video přenosu.

Pořadí v tabulce:
8. Crazy girls FBC Liberec (17 bodů)
11. FBS Olomouc (13 bodů)

Vzájemná utkání:
23. 9. 2017 Crazy girls FBC Liberec vs. FBS Olomouc 8:7 (ZDE)
10. 2. 2017 FBS Olomouc vs. Crazy girls FBC Liberec 3:6 (ZDE)
12. 11. 2016 Crazy girls FBC Liberec vs. FBS Olomouc 3:1 (ZDE)
30. 1. 2016 TEMPISH FBS Olomouc vs. Crazy girls FBC Liberec 6:5 (ZDE)
17. 11. 2015 Crazy girls FBC Liberec vs. TEMPISH FBS Olomouc 5:2 (ZDE)
Poslední zápasy:
(19. kolo) FBS Olomouc vs. 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:9
(18. kolo) Ivanti TIGERS FK Jižní Město vs. FBS Olomouc 5:4
(17. kolo) FbŠ Bohemians vs. FBS Olomouc 1:2

(19. kolo) Crazy girls FBC Liberec vs. Ivanti TIGERS FK Jižní Město 2:17
(18. kolo) Únětická 12° Tatran Střešovice vs. Crazy girls FBC Liberec 5:10
(17. kolo) KM automatik FBK Jičín vs. Crazy girls FBC Liberec 6:7sn.

Lídři - FBS Olomouc:
1. Tereza Reimerová 19 (12+7)
2. Lucie Cholinská 19 (12+7)
3. Jitka Oháňková 19 (11+8)
4. Petra Mandátová 15 (10+5)
5. Kateřina Peterková 9 (4+5)

Lídři - Crazy girls FBC Liberec:
1. Michaela Mlejnková 53 (35+26)
2. Klára Leierová 39 (13+26)
3. Oxana Šamanina 20 (12+8)
4. Nikol Pekárková 20 (8+12)
5. Lucie Veidlová 18 (8+10)

autor: FBS Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

12.10.2018

Poté co se najedl, skončil na záchytce
Na muže, který sedí na lavičce u kašny na Dolním náměstí a znečistil kolem sebe prostor obaly od jídla, byli včera po půl deváté večer upozorněni strážníci Městské policie Olomouc. Poté co se hlídka dostavila na místo, muž vše již uklidil. Při řešení oznámení však muž jevil známky značné podnapilosti a nebyl schopen samostatné chůze. Na místo byla proto přivolána převozová služba, která šestatřicetiletého muže odvezla k vystřízlivění. Na protialkoholní a záchytné stanici muži byla zjištěna hodnota 3,7 promile alkoholu v dechu.

11.10.2018

Hledaná dívka byla v baru
Dnes po půl čtvrté ráno se na operační středisko telefonicky obrátil muž, který sdělil, že se v baru na ulici Riegrova nachází osoba, která měla utéct z diagnostického ústavu. Hlídka po příjezdu na místě nalezla nezletilou dívku, u které bylo zjištěno, že se jedná o osobu hledanou nebo pohřešovanou Policií ČR.

10.10.2018

Hluk ze šicího stroje obtěžoval sousedku
Nezvyklý sousedský spor řešili včera v odpoledních hodinách v panelovém domě na ulici Werichova strážníci Městské policie Olomouc. Dvaačtyřicetiletá žena oznámila, že ji sousedka obtěžuje hlukem, který vydává její šicí stroj. Strážníci na místě kontaktovali oznamovatelku i sousedku. Obě ženy uvedly, že se mezi sebou již domluvily s tím, že oznamovatelka pořídí sousedce podložku pod šicí stroj a tím sníží jeho hlučnost.

09.10.2018

Strážníci řešili incident na dětském hři
V úterý 9. října hodinu po poledni vyjížděli strážníci na ulici Kampelíkova, kde mělo dle telefonického oznámení docházet na dětském hřišti k obtěžování dětí neznámou ženou. Po příjezdu hlídky na místo se zde již žádné děti nenacházely, byla zde jen žena, která nesrozumitelně křičela. Třiadvacetiletá žena neustále křičela nelogické věci a v jednu chvíli si roztrhla nohavici od kalhot a následně začala jíst listí z keře. Vzhledem k těmto okolnostem byla na místo přivolána zdravotnická záchranná služba, kdy následně lékař rozhodl o umístění na protialkoholní a záchytné stanici.

03.10.2018

Strážníci spolupracovali s revizory
Během včerejšího dne se na strážníky Městské policie Olomouc obrátili ve dvou případech revizoři Dopravního podniku města Olomouce s žádostí o součinnost. Důvodem bylo ověření totožnosti osob, které se přepravovali v dopravních prostředcích bez platných jízdních dokladů. Strážníci tak revizorům asistovali na zastávkách městské hromadné dopravy na třídě Svobody a ulici 17. listopadu. K dnešnímu dni strážníci asistovali revizorům při řešení 321 případů.