> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Minecraft

vloženo: 05.03.2018           komentářů: 0


OD: 02.03.2018
DO: 31.03.2018

Svět MINECRAFTU se na březen přesouvá do Šantovky a pohltí všechny malé i velké pařmeny!

Pro všechny nadšence máme připravenou vytuněnou herní zónu MINECRAFT, která obsahuje 6 herních konzolí XBOX ONE. Připravené jsou nejen Minecraft, ale i další hry jako FIFA, FORZA, LEGO aj.
Herna bude k dispozici návštěvníkům denně od 11.00 do 19.00 hodin v přízemí galerie.

Vstup je ZDARMA.XBOX turnaj 2018

Poměř své herní dovednosti s ostatními na 5 konzolích Xbox a získej titul „Nejlepší hráč Xboxu v Olomouci“!

Vyhraj konzoli Xbox, zapůjčení luxusního vozu a další skvělé ceny!


V sobotu 24. 3. 2018 odstartuje v OC Šantovka v Olomouci oficiální Xbox turnaj 2018. Připraveno bude pět herních konzolí Xbox se sportovními hrami pro tři věkové kategorie. Registrovat se může každý ve věku od 4 let, a to zdarma! Registrace do turnaje bude probíhat od 9.00 hodin u hostesky, a to až do naplnění kapacity cca. 200 soutěžících. Každému hráči bude přidělena náhodně vybraná soutěžní dvojice.

Výběr her bude překvapením, ale můžeme prozradit, že si jistě zahrajete nejnovější FIFU 2018, FORZU Motorsport 7, a to dokonce na exkluzivním FORZA Motorsport Playseat a spoustu dalších populárních sportovních her.

První den budou probíhat pouze kvalifikační kola a dle počtu výher postoupí ti lepší do druhého dne, kdy proběhnou další vyřazovací kola a následně semifinále, finále a slavnostní předání výher.

Výhry jsou velmi lákavé: nejrychlejšímu závodníku ve FORZE darujeme voucher na zapůjčení luxusního vozu, finalistům rozdáme super hry na Xbox, poukazy s herní tématikou, knihy a mnoho dalšího. Největším lákadlem však bude jistě herní konzole Xbox o kterou může hrát, POZOR, opravdu každý zúčastněný! O tuto skvělou cenu totiž budeme losovat ze všech registrovaných hráčů v neděli 25. 3. po skončení finálových kol.

Moderovaný program bude doplněn o další extra soutěže o drobné dárky a nebude chybět ani VIP host.

Těšíme se na vás!


autor: Galerie Šantovka, Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly cho
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utekl.

16.04.2019

Strážníci řešili sousedský spor
Včera před osmou hodinou ranní byli vysláni strážníci Městské policie Olomouc na ulici Vojanova, kde mělo dojít k incidentu mezi sousedy. Na místě hlídka kontaktovala obě strany sporu, kdy seniorka k věci vypověděla, že toho dne ráno se vracela z procházky a u bytu se potkala se sousedem. Ten ji měl vulgárně osočit a strčit do ní. Muž k celé věci uvedl, že když šel z bytu tak potkal sousedku, která mu měla sprostě nadávat a vyhrožovat mu otrávením psa.

14.04.2019

Američan skončil na záchytce
V neděli 14. dubna před desátou hodinou večer přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc telefonické oznámení od obsluhy baru na ulici 1. máje o podnapilém muži. Strážníci na místě do barmanky zjistili, že do provozovny přišel starší podnapilý muž, který si zde sednul, nic si neobjednal a komunikoval pouze anglicky. Hlídka zjistila, že se jedná o pětašedesátiletého Američana neschopného chůze a nesrozumitelně komunikujícího. Na základě těchto skutečností bylo rozhodnuto o převozu na protialkoholní a záchytnou stanici k vystřízlivění