> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Minecraft

vloženo: 05.03.2018           komentářů: 0


OD: 02.03.2018
DO: 31.03.2018

Svět MINECRAFTU se na březen přesouvá do Šantovky a pohltí všechny malé i velké pařmeny!

Pro všechny nadšence máme připravenou vytuněnou herní zónu MINECRAFT, která obsahuje 6 herních konzolí XBOX ONE. Připravené jsou nejen Minecraft, ale i další hry jako FIFA, FORZA, LEGO aj.
Herna bude k dispozici návštěvníkům denně od 11.00 do 19.00 hodin v přízemí galerie.

Vstup je ZDARMA.XBOX turnaj 2018

Poměř své herní dovednosti s ostatními na 5 konzolích Xbox a získej titul „Nejlepší hráč Xboxu v Olomouci“!

Vyhraj konzoli Xbox, zapůjčení luxusního vozu a další skvělé ceny!


V sobotu 24. 3. 2018 odstartuje v OC Šantovka v Olomouci oficiální Xbox turnaj 2018. Připraveno bude pět herních konzolí Xbox se sportovními hrami pro tři věkové kategorie. Registrovat se může každý ve věku od 4 let, a to zdarma! Registrace do turnaje bude probíhat od 9.00 hodin u hostesky, a to až do naplnění kapacity cca. 200 soutěžících. Každému hráči bude přidělena náhodně vybraná soutěžní dvojice.

Výběr her bude překvapením, ale můžeme prozradit, že si jistě zahrajete nejnovější FIFU 2018, FORZU Motorsport 7, a to dokonce na exkluzivním FORZA Motorsport Playseat a spoustu dalších populárních sportovních her.

První den budou probíhat pouze kvalifikační kola a dle počtu výher postoupí ti lepší do druhého dne, kdy proběhnou další vyřazovací kola a následně semifinále, finále a slavnostní předání výher.

Výhry jsou velmi lákavé: nejrychlejšímu závodníku ve FORZE darujeme voucher na zapůjčení luxusního vozu, finalistům rozdáme super hry na Xbox, poukazy s herní tématikou, knihy a mnoho dalšího. Největším lákadlem však bude jistě herní konzole Xbox o kterou může hrát, POZOR, opravdu každý zúčastněný! O tuto skvělou cenu totiž budeme losovat ze všech registrovaných hráčů v neděli 25. 3. po skončení finálových kol.

Moderovaný program bude doplněn o další extra soutěže o drobné dárky a nebude chybět ani VIP host.

Těšíme se na vás!


autor: Galerie Šantovka, Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

12.10.2018

Poté co se najedl, skončil na záchytce
Na muže, který sedí na lavičce u kašny na Dolním náměstí a znečistil kolem sebe prostor obaly od jídla, byli včera po půl deváté večer upozorněni strážníci Městské policie Olomouc. Poté co se hlídka dostavila na místo, muž vše již uklidil. Při řešení oznámení však muž jevil známky značné podnapilosti a nebyl schopen samostatné chůze. Na místo byla proto přivolána převozová služba, která šestatřicetiletého muže odvezla k vystřízlivění. Na protialkoholní a záchytné stanici muži byla zjištěna hodnota 3,7 promile alkoholu v dechu.

11.10.2018

Hledaná dívka byla v baru
Dnes po půl čtvrté ráno se na operační středisko telefonicky obrátil muž, který sdělil, že se v baru na ulici Riegrova nachází osoba, která měla utéct z diagnostického ústavu. Hlídka po příjezdu na místě nalezla nezletilou dívku, u které bylo zjištěno, že se jedná o osobu hledanou nebo pohřešovanou Policií ČR.

10.10.2018

Hluk ze šicího stroje obtěžoval sousedku
Nezvyklý sousedský spor řešili včera v odpoledních hodinách v panelovém domě na ulici Werichova strážníci Městské policie Olomouc. Dvaačtyřicetiletá žena oznámila, že ji sousedka obtěžuje hlukem, který vydává její šicí stroj. Strážníci na místě kontaktovali oznamovatelku i sousedku. Obě ženy uvedly, že se mezi sebou již domluvily s tím, že oznamovatelka pořídí sousedce podložku pod šicí stroj a tím sníží jeho hlučnost.

09.10.2018

Strážníci řešili incident na dětském hři
V úterý 9. října hodinu po poledni vyjížděli strážníci na ulici Kampelíkova, kde mělo dle telefonického oznámení docházet na dětském hřišti k obtěžování dětí neznámou ženou. Po příjezdu hlídky na místo se zde již žádné děti nenacházely, byla zde jen žena, která nesrozumitelně křičela. Třiadvacetiletá žena neustále křičela nelogické věci a v jednu chvíli si roztrhla nohavici od kalhot a následně začala jíst listí z keře. Vzhledem k těmto okolnostem byla na místo přivolána zdravotnická záchranná služba, kdy následně lékař rozhodl o umístění na protialkoholní a záchytné stanici.

03.10.2018

Strážníci spolupracovali s revizory
Během včerejšího dne se na strážníky Městské policie Olomouc obrátili ve dvou případech revizoři Dopravního podniku města Olomouce s žádostí o součinnost. Důvodem bylo ověření totožnosti osob, které se přepravovali v dopravních prostředcích bez platných jízdních dokladů. Strážníci tak revizorům asistovali na zastávkách městské hromadné dopravy na třídě Svobody a ulici 17. listopadu. K dnešnímu dni strážníci asistovali revizorům při řešení 321 případů.