> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Minecraft

vloženo: 05.03.2018           komentářů: 0


OD: 02.03.2018
DO: 31.03.2018

Svět MINECRAFTU se na březen přesouvá do Šantovky a pohltí všechny malé i velké pařmeny!

Pro všechny nadšence máme připravenou vytuněnou herní zónu MINECRAFT, která obsahuje 6 herních konzolí XBOX ONE. Připravené jsou nejen Minecraft, ale i další hry jako FIFA, FORZA, LEGO aj.
Herna bude k dispozici návštěvníkům denně od 11.00 do 19.00 hodin v přízemí galerie.

Vstup je ZDARMA.XBOX turnaj 2018

Poměř své herní dovednosti s ostatními na 5 konzolích Xbox a získej titul „Nejlepší hráč Xboxu v Olomouci“!

Vyhraj konzoli Xbox, zapůjčení luxusního vozu a další skvělé ceny!


V sobotu 24. 3. 2018 odstartuje v OC Šantovka v Olomouci oficiální Xbox turnaj 2018. Připraveno bude pět herních konzolí Xbox se sportovními hrami pro tři věkové kategorie. Registrovat se může každý ve věku od 4 let, a to zdarma! Registrace do turnaje bude probíhat od 9.00 hodin u hostesky, a to až do naplnění kapacity cca. 200 soutěžících. Každému hráči bude přidělena náhodně vybraná soutěžní dvojice.

Výběr her bude překvapením, ale můžeme prozradit, že si jistě zahrajete nejnovější FIFU 2018, FORZU Motorsport 7, a to dokonce na exkluzivním FORZA Motorsport Playseat a spoustu dalších populárních sportovních her.

První den budou probíhat pouze kvalifikační kola a dle počtu výher postoupí ti lepší do druhého dne, kdy proběhnou další vyřazovací kola a následně semifinále, finále a slavnostní předání výher.

Výhry jsou velmi lákavé: nejrychlejšímu závodníku ve FORZE darujeme voucher na zapůjčení luxusního vozu, finalistům rozdáme super hry na Xbox, poukazy s herní tématikou, knihy a mnoho dalšího. Největším lákadlem však bude jistě herní konzole Xbox o kterou může hrát, POZOR, opravdu každý zúčastněný! O tuto skvělou cenu totiž budeme losovat ze všech registrovaných hráčů v neděli 25. 3. po skončení finálových kol.

Moderovaný program bude doplněn o další extra soutěže o drobné dárky a nebude chybět ani VIP host.

Těšíme se na vás!


autor: Galerie Šantovka, Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

29.06.2018

Poctiví nálezci
V prvním případě se jednalo o muže, který našel na ulici Křížkovského pánskou peněženku. Ta obsahovala osobní doklady, průkaz pojišťovny, věrnostní karty, kreditní kartu a hotovost ve výši 500,- Kč. S druhým nálezem se na strážníky obrátila žena, která ve Smetanových sadech nalezla mobilní telefon značky ASUS. V obou případech se podařilo majitele věcí kontaktovat a předat jim nálezy. Od začátku roku přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc celkem 347 oznámení o nálezech, kdy se v 83 případech jednalo o doklady a ceniny a v dalších 264 o věci

27.06.2018

Vloupání do trafiky
Telefonické oznámení o dvou mladících, kteří mají pravděpodobně vykrádat trafiku na třídě Míru, přijalo ve středu 27.6.2018 po osmé hodině večerní Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě kontaktovala dva mladíky, kteří byli v mírně podnapilém stavu. Starší z dvojice hlídce uvedl, že mu nechtěně zajel za plot u trafiky skateboard a následně si pro něj lezl.

27.06.2018

Muž měl obavu z konfliktu
Ve středu 27.6.2018 ve večerních hodinách přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc telefonické oznámení od muže, který požádal strážníky o dohled při setkání se svou bývalou přítelkyní. Muž byl se ženou domluven na předání věcí ze společného bydliště, obával se však z možného napadení ze strany jejích známých, kteří mají být z východní Evropy. Oznamovatel si za přítomnosti bývalé přítelkyně převzal své osobní věci a celá věc se tak obešla bez narušení veřejného pořádku.

27.06.2018

Strážníci pomáhali seniorce
Pracovník ostrahy supermarketu, nacházejícího se v nákupním centru na ulici 8. května, se včera v odpoledních hodinách telefonicky obrátil na městskou policii s žádostí o pomoc. Důvodem byla bezmála sedmdesátiletá žena, která se již delší dobu pohybovala po prodejně a bála se jít domů. Žena strážníkům po příjezdu do supermarketu sdělila, že ztratila tašku s doklady a nyní se bojí jít do svého bytu, protože by se zde mohl nacházet zloděj. Hlídka ženu doprovodila do místa trvalého bydliště a společně zkontrolovali byt, kdy bylo zjištěno, že se zde nikdo nenachází a taktéž nevznikla žádná škoda na majetku.

27.06.2018

Vandal poškodil dveře prodejny
Včera před osmou hodinou ranní zjistila hlídka Městské policie Olomouc, při kontrolní činnosti, poškozené vstupní dveře do prodejny, která se nachází v pasáži v Edelmannově paláci. Při bližší kontrole strážníci zjistili, že ve dveřích je rozbitá spodní skleněná výplň. Pro podezření ze spáchání trestného činu byla na místo přivolána hlídka Policie ČR, která si celou věc převzala k dalšímu řešení.