> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Jarní start MSFL vyšel

vloženo: 31.03.2018           komentářů: 0

Jarní start MSFL vyšel holickému týmu na jedničku

V úvodním 19. kole jarní části Moravskoslezské fotbalové ligy nastoupili holičtí fotbalisté na domácí půdě týmu FC ODRA Petřkovice.

K vidění bylo oboustraně vyrovnané utkání s lepším konecem pro Hanáky. Oba týmy měly v průběhu utkání lepší i horší chvíle a na dobrém terénu se hrál pohledný fotbal s velkým nasazením.

Dnes bylo vidět, že hráči HFK přistoupili k utkání zodpovědně s cílem z dnešního utkání získat všechny body a začít jaro dobrým výsledkem.

To se jim podařilo u ž v prvním poločase, když vedoucí branku utkání vstřelil po krásné samostatné akci Martin Antl. V 18. minutě dostal míč na pravou stranu, přešel s ním přes jednoho hráče a tvrdou střelou po zemi nedal brankáři Godulovi žádnou šanci 0:1.

Poté se hra trochu utlumila a bylo vidět více bojovných pasáží. Především obránce Petřkovic Martin Honiš dohrával osobní souboje hodně ostře a v 27. minutě dostal první žlutou kartu. A poté v závěru první půle nešetrně zajel do Marka Šichora a viděl zaslouženou červenou kartu. Holičtí tak šli do početní převahy.

První poločas skončil jednobrankovým vedením HFK a po změně stran se začali dít krásné fotbalové věci.

Domácí se sice snažili v úvodu druhé půle hrou na tři obránce dosáhnout branky, ale byli to holičtí kteří udeřili. V 73. minutě se prosadil útočník Milorad Dabić, když z boku prostřelil brankáře Godulu a zvýšil na 0:2. Pak už to bylo jen o jednom mužstvu.

V 76. minutě unikl po levé straně opět Dabić a přesnou přihrávkou vybídl krajana Martinoviće, který s přehledem uklidil míč za záda bezmocného Goduly - 0:3.

Tečku za povedeným utkáním udělal opět Dabić, když unikl bekům a chladnokrevně poslal míč podél padajícího Goduly do sítě – 0:4.

Diváci v tomto utkání viděli čtyři krásné gól a tak si holičtí zaslouženě odvážejí z horké půdy Petřkovic všechny tři body.

FC ODRA Petřkovice - 1.HFK Olomouc 0:4 (0:1)

Branky: 18. Antl, 73. Dabić, 76. Martinović, 82. Dabić. Rozhodčí: Tomanec - Žurovec, Kneisl. Delegát: Kubíček. ŽK: 27. Honiš (PEK) - 44. Vichta (HFK), 65. Antl (HFK), 76. Martinović (HFK). ČK: 45. Honiš (PEK). Diváků: 282.

FC Odra Petřkovice: Godula - Švancer, Rubý, Sporysz, Honiš - Baranek (C), Ptáček, Holiš, Václavík, Smékal - Szotkowski. Náhradníci: Chvěja - Lokša, Polášek, Latocha, Staněk, Regec. Realizační tým - trenér: Ondřej Smetana.

1.HFK Olomouc: Spurný Š. - Plesník, Horka, Seibert, Buček, Martinović, Antl (85. Banasik), Vichta (83. Schmidt), Šichor - Dabić, Voleský (78. Krejčí). Náhradníci: Čtvrtlík - Spurný T., Krejčí, Banasik, Schmidt, Juráš. Realizační tým - trenér: Karel Trnečka, asistent: Karel Hodis, vedoucí mužstva: Miroslav Derco, kustod: Jiří Slavíček, lékař: MUDr. Daniel Ditmar.

Následující kolo: další utkání jara nás čeká v sobotu 7.4.2018 od 14:30 hod. na domácí půdě proti FC Hlučínu.

autor: 1.HFK Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

01.11.2017

Během dvou hodin přišla dívka o kolo
Včera po deváté hodině večer se osobně na služebnu městské policie dostavila jedenadvacetiletá dívka, které zde oznámila krádež jízdního kola. Dívka strážníkům sdělila, že si toho dne kolem sedmé hodiny večer uzamkla své jízdní kolo u zábradlí na ulici Jeremenkova a šla si zacvičit do fit centra. Po necelých dvou hodinách se na místo vrátila, ale na místě se nacházel pouze zámek od kola. Vzhledem k ceně kola se bude případem, pro podezření ze spáchání přestupku proti majetku neznámým pachatelem, zabývat správní orgán.

01.11.2017

Muž svařoval fólie uprostřed silnice
Telefonické oznámení o muži, který zabral část pozemní komunikace na ulici U Panelárny a svařuje zde fólie, přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc včera v deset hodin dopoledne. Hlídka na místě zjistila, že pracovník firmy zde rozvinul cca 30 metrů fólie, kterou svařuje. Vzhledem k tomu, že muž nepředložil povolení ke zvláštnímu užívání komunikace a činnost odmítl ukončit, byla celá věc oznámena správnímu orgánu pro podezření ze spáchání přestupku dle zákona o pozemních komunikacích.

30.10.2017

Extrémní vítr zaměstnal strážníky
Na dvě desítky oznámení v souvislosti se silným větrem přijalo během uplynulé neděle Operační středisko Městské policie Olomouc. Lidé oznamovali popadané střešní tašky, padající omítku, spadené stromy, poletující polystyren ze staveb, vyhnuté mobilní oplocení nebo spadené mobilní WC na osobní automobil.

27.10.2017

Pořezaný muž
Operační středisko Městské policie Olomouc přijalo ve čtvrtek 26.10.2017 v 18:18 hodin telefonické oznámení o pořezaném muži před provozovnou Taverna Alegra na ulici Kateřinská v Olomouci. Po příjezdu na místo hlídka kontaktovala oznamovatele, který uvedl, že mu pořezaný muž sdělil, že se pořezal sám a hodlá v tom pokračovat. Poté z místa utekl. Strážníkům se podařilo pořezaného muže nalézt. Ten měl řezné poranění na zápěstí levé ruky. Strážníci mu poraněnou ruku ošetřili a přivolali na místo Zdravotnickou záchrannou službu Olomouckého kraje. Pořezaný muž odmítl strážníkům prokázat svou totožnost a po opakované výzvě k prokázání totožnosti se pokusil o útěk se slovy, že na žádné doktory čekat nebude a že se bude dále sebepoškozovat. Aby zabránili jeho útěku a možnému dalšímu sebepoškozování, použili strážníci proti muži hmaty a chvaty sebeobrany a přiložili mu pouta.

25.10.2017

Vjezd do pěší zóny se muži nevyplatil
Ve středu 25.10.2017 v 11:31 hodin zastavila hlídka strážníků Městské policie Olomouc vozidlo Škoda Octavia, které se pohybovalo v pěší zóně na Horním náměstí v Olomouci a jehož řidič byl tedy důvodně podezřelý ze spáchání přestupku proti bezpečnosti silničního provozu. Na výzvu strážníků k předložení řidičského průkazu řidič uvedeného vozidla odpověděl, že řidičský průkaz nemá. Následným šetřením strážníci zjistili, že čtyřiašedesátiletý muž z obce na Olomoucku má vysloven zákaz řízení motorových vozidel.