> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Jarní start MSFL vyšel

vloženo: 31.03.2018           komentářů: 0

Jarní start MSFL vyšel holickému týmu na jedničku

V úvodním 19. kole jarní části Moravskoslezské fotbalové ligy nastoupili holičtí fotbalisté na domácí půdě týmu FC ODRA Petřkovice.

K vidění bylo oboustraně vyrovnané utkání s lepším konecem pro Hanáky. Oba týmy měly v průběhu utkání lepší i horší chvíle a na dobrém terénu se hrál pohledný fotbal s velkým nasazením.

Dnes bylo vidět, že hráči HFK přistoupili k utkání zodpovědně s cílem z dnešního utkání získat všechny body a začít jaro dobrým výsledkem.

To se jim podařilo u ž v prvním poločase, když vedoucí branku utkání vstřelil po krásné samostatné akci Martin Antl. V 18. minutě dostal míč na pravou stranu, přešel s ním přes jednoho hráče a tvrdou střelou po zemi nedal brankáři Godulovi žádnou šanci 0:1.

Poté se hra trochu utlumila a bylo vidět více bojovných pasáží. Především obránce Petřkovic Martin Honiš dohrával osobní souboje hodně ostře a v 27. minutě dostal první žlutou kartu. A poté v závěru první půle nešetrně zajel do Marka Šichora a viděl zaslouženou červenou kartu. Holičtí tak šli do početní převahy.

První poločas skončil jednobrankovým vedením HFK a po změně stran se začali dít krásné fotbalové věci.

Domácí se sice snažili v úvodu druhé půle hrou na tři obránce dosáhnout branky, ale byli to holičtí kteří udeřili. V 73. minutě se prosadil útočník Milorad Dabić, když z boku prostřelil brankáře Godulu a zvýšil na 0:2. Pak už to bylo jen o jednom mužstvu.

V 76. minutě unikl po levé straně opět Dabić a přesnou přihrávkou vybídl krajana Martinoviće, který s přehledem uklidil míč za záda bezmocného Goduly - 0:3.

Tečku za povedeným utkáním udělal opět Dabić, když unikl bekům a chladnokrevně poslal míč podél padajícího Goduly do sítě – 0:4.

Diváci v tomto utkání viděli čtyři krásné gól a tak si holičtí zaslouženě odvážejí z horké půdy Petřkovic všechny tři body.

FC ODRA Petřkovice - 1.HFK Olomouc 0:4 (0:1)

Branky: 18. Antl, 73. Dabić, 76. Martinović, 82. Dabić. Rozhodčí: Tomanec - Žurovec, Kneisl. Delegát: Kubíček. ŽK: 27. Honiš (PEK) - 44. Vichta (HFK), 65. Antl (HFK), 76. Martinović (HFK). ČK: 45. Honiš (PEK). Diváků: 282.

FC Odra Petřkovice: Godula - Švancer, Rubý, Sporysz, Honiš - Baranek (C), Ptáček, Holiš, Václavík, Smékal - Szotkowski. Náhradníci: Chvěja - Lokša, Polášek, Latocha, Staněk, Regec. Realizační tým - trenér: Ondřej Smetana.

1.HFK Olomouc: Spurný Š. - Plesník, Horka, Seibert, Buček, Martinović, Antl (85. Banasik), Vichta (83. Schmidt), Šichor - Dabić, Voleský (78. Krejčí). Náhradníci: Čtvrtlík - Spurný T., Krejčí, Banasik, Schmidt, Juráš. Realizační tým - trenér: Karel Trnečka, asistent: Karel Hodis, vedoucí mužstva: Miroslav Derco, kustod: Jiří Slavíček, lékař: MUDr. Daniel Ditmar.

Následující kolo: další utkání jara nás čeká v sobotu 7.4.2018 od 14:30 hod. na domácí půdě proti FC Hlučínu.

autor: 1.HFK Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

10.01.2019

Komu se nehodil čuník?
Nález kadáveru prasete domácího v poli u bočního vchodu na hřbitov ve Chválkovicích řešili včera po osmé hodině ranní strážníci Městské policie Olomouc. Hlídka na místě nalezla prase o hmotnosti cca 80 kg. Komu zvíře patří nebo kdo jej na místo vyvezl, se nepodařilo zjistit. Kadáver zvířete byl proto převezen na veterinární stanici k dalším opatřením.

10.01.2019

Pro dobrotu na žebrotu
O tom, že dobrota se v některých případech nevyplácí, se včera několik minut před půlnocí přesvědčil devětapadesátiletý muž z obce na Bruntálsku. Ten byl v blízkosti zastávky městské hromadné dopravy na třídě Svobody osloven neznámým mužem, který ho požádal o zapůjčení mobilního telefonu k uskutečnění jednoho hovoru. V okamžiku, kdy oslovený vytáhl telefon z oděvu, byl mu podezřelým vytržen a ten se s ním dal na útěk směrem k Bezručovým sadům.

09.01.2019

Cestující měl konflikt s revizorem
Oznámení o napadení revizora mladíkem na autobusovém nádraží u Tržnice přijalo včera hodinu po poledni Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě kontaktovala revizora a ten označil muže, který neměl platnou jízdenku a choval se k němu v autobuse nevhodně, kdy na něj křičel a revizor měl z jeho agresivního chování obavu. Třicetiletý muž z Jesenicka se přiznal k nevhodnému chování, ale popřel fyzické napadení

08.01.2019

Strážníci zasahovali u sporu
Včera v osm hodin večer oznámil dispečer Dopravního podniku města Olomouce neshody mezi dvěma cestujícím v tramvaji na konečné zastávce na ulici Hraniční. Na místo byla okamžitě vyslána hlídka, která po příjezdu na místo zjistila, že se zde nachází muž se ženou. Podle řidiče tramvaje se dvojice měla slovně napadat a přitom mělo dojít také k rozbití skleněné láhve, kterou měli při sobě.

07.01.2019

Flexou odřezali katalyzátor
Telefonické oznámení o dvojici mužů, kteří u zaparkovaného vozidla na ulici Fragnerova něco dělají pomocí rozbrušovačky, přijalo v neděli před třetí hodinou ranní Operační středisko Městské policie Olomouc. Po příjezdu hlídky se na místě již nikdo nenacházel. Prohlídkou vozu strážníci zjistili, že zde pachatelé odřezali katalyzátor výfukového systému.