> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Jarní start MSFL vyšel

vloženo: 31.03.2018           komentářů: 0

Jarní start MSFL vyšel holickému týmu na jedničku

V úvodním 19. kole jarní části Moravskoslezské fotbalové ligy nastoupili holičtí fotbalisté na domácí půdě týmu FC ODRA Petřkovice.

K vidění bylo oboustraně vyrovnané utkání s lepším konecem pro Hanáky. Oba týmy měly v průběhu utkání lepší i horší chvíle a na dobrém terénu se hrál pohledný fotbal s velkým nasazením.

Dnes bylo vidět, že hráči HFK přistoupili k utkání zodpovědně s cílem z dnešního utkání získat všechny body a začít jaro dobrým výsledkem.

To se jim podařilo u ž v prvním poločase, když vedoucí branku utkání vstřelil po krásné samostatné akci Martin Antl. V 18. minutě dostal míč na pravou stranu, přešel s ním přes jednoho hráče a tvrdou střelou po zemi nedal brankáři Godulovi žádnou šanci 0:1.

Poté se hra trochu utlumila a bylo vidět více bojovných pasáží. Především obránce Petřkovic Martin Honiš dohrával osobní souboje hodně ostře a v 27. minutě dostal první žlutou kartu. A poté v závěru první půle nešetrně zajel do Marka Šichora a viděl zaslouženou červenou kartu. Holičtí tak šli do početní převahy.

První poločas skončil jednobrankovým vedením HFK a po změně stran se začali dít krásné fotbalové věci.

Domácí se sice snažili v úvodu druhé půle hrou na tři obránce dosáhnout branky, ale byli to holičtí kteří udeřili. V 73. minutě se prosadil útočník Milorad Dabić, když z boku prostřelil brankáře Godulu a zvýšil na 0:2. Pak už to bylo jen o jednom mužstvu.

V 76. minutě unikl po levé straně opět Dabić a přesnou přihrávkou vybídl krajana Martinoviće, který s přehledem uklidil míč za záda bezmocného Goduly - 0:3.

Tečku za povedeným utkáním udělal opět Dabić, když unikl bekům a chladnokrevně poslal míč podél padajícího Goduly do sítě – 0:4.

Diváci v tomto utkání viděli čtyři krásné gól a tak si holičtí zaslouženě odvážejí z horké půdy Petřkovic všechny tři body.

FC ODRA Petřkovice - 1.HFK Olomouc 0:4 (0:1)

Branky: 18. Antl, 73. Dabić, 76. Martinović, 82. Dabić. Rozhodčí: Tomanec - Žurovec, Kneisl. Delegát: Kubíček. ŽK: 27. Honiš (PEK) - 44. Vichta (HFK), 65. Antl (HFK), 76. Martinović (HFK). ČK: 45. Honiš (PEK). Diváků: 282.

FC Odra Petřkovice: Godula - Švancer, Rubý, Sporysz, Honiš - Baranek (C), Ptáček, Holiš, Václavík, Smékal - Szotkowski. Náhradníci: Chvěja - Lokša, Polášek, Latocha, Staněk, Regec. Realizační tým - trenér: Ondřej Smetana.

1.HFK Olomouc: Spurný Š. - Plesník, Horka, Seibert, Buček, Martinović, Antl (85. Banasik), Vichta (83. Schmidt), Šichor - Dabić, Voleský (78. Krejčí). Náhradníci: Čtvrtlík - Spurný T., Krejčí, Banasik, Schmidt, Juráš. Realizační tým - trenér: Karel Trnečka, asistent: Karel Hodis, vedoucí mužstva: Miroslav Derco, kustod: Jiří Slavíček, lékař: MUDr. Daniel Ditmar.

Následující kolo: další utkání jara nás čeká v sobotu 7.4.2018 od 14:30 hod. na domácí půdě proti FC Hlučínu.

autor: 1.HFK Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

12.10.2018

Poté co se najedl, skončil na záchytce
Na muže, který sedí na lavičce u kašny na Dolním náměstí a znečistil kolem sebe prostor obaly od jídla, byli včera po půl deváté večer upozorněni strážníci Městské policie Olomouc. Poté co se hlídka dostavila na místo, muž vše již uklidil. Při řešení oznámení však muž jevil známky značné podnapilosti a nebyl schopen samostatné chůze. Na místo byla proto přivolána převozová služba, která šestatřicetiletého muže odvezla k vystřízlivění. Na protialkoholní a záchytné stanici muži byla zjištěna hodnota 3,7 promile alkoholu v dechu.

11.10.2018

Hledaná dívka byla v baru
Dnes po půl čtvrté ráno se na operační středisko telefonicky obrátil muž, který sdělil, že se v baru na ulici Riegrova nachází osoba, která měla utéct z diagnostického ústavu. Hlídka po příjezdu na místě nalezla nezletilou dívku, u které bylo zjištěno, že se jedná o osobu hledanou nebo pohřešovanou Policií ČR.

10.10.2018

Hluk ze šicího stroje obtěžoval sousedku
Nezvyklý sousedský spor řešili včera v odpoledních hodinách v panelovém domě na ulici Werichova strážníci Městské policie Olomouc. Dvaačtyřicetiletá žena oznámila, že ji sousedka obtěžuje hlukem, který vydává její šicí stroj. Strážníci na místě kontaktovali oznamovatelku i sousedku. Obě ženy uvedly, že se mezi sebou již domluvily s tím, že oznamovatelka pořídí sousedce podložku pod šicí stroj a tím sníží jeho hlučnost.

09.10.2018

Strážníci řešili incident na dětském hři
V úterý 9. října hodinu po poledni vyjížděli strážníci na ulici Kampelíkova, kde mělo dle telefonického oznámení docházet na dětském hřišti k obtěžování dětí neznámou ženou. Po příjezdu hlídky na místo se zde již žádné děti nenacházely, byla zde jen žena, která nesrozumitelně křičela. Třiadvacetiletá žena neustále křičela nelogické věci a v jednu chvíli si roztrhla nohavici od kalhot a následně začala jíst listí z keře. Vzhledem k těmto okolnostem byla na místo přivolána zdravotnická záchranná služba, kdy následně lékař rozhodl o umístění na protialkoholní a záchytné stanici.

03.10.2018

Strážníci spolupracovali s revizory
Během včerejšího dne se na strážníky Městské policie Olomouc obrátili ve dvou případech revizoři Dopravního podniku města Olomouce s žádostí o součinnost. Důvodem bylo ověření totožnosti osob, které se přepravovali v dopravních prostředcích bez platných jízdních dokladů. Strážníci tak revizorům asistovali na zastávkách městské hromadné dopravy na třídě Svobody a ulici 17. listopadu. K dnešnímu dni strážníci asistovali revizorům při řešení 321 případů.