Klikněte pro zvětšení...

Jarní start MSFL vyšel

vloženo: 31.03.2018           komentářů: 0

Jarní start MSFL vyšel holickému týmu na jedničku

V úvodním 19. kole jarní části Moravskoslezské fotbalové ligy nastoupili holičtí fotbalisté na domácí půdě týmu FC ODRA Petřkovice.

K vidění bylo oboustraně vyrovnané utkání s lepším konecem pro Hanáky. Oba týmy měly v průběhu utkání lepší i horší chvíle a na dobrém terénu se hrál pohledný fotbal s velkým nasazením.

Dnes bylo vidět, že hráči HFK přistoupili k utkání zodpovědně s cílem z dnešního utkání získat všechny body a začít jaro dobrým výsledkem.

To se jim podařilo u ž v prvním poločase, když vedoucí branku utkání vstřelil po krásné samostatné akci Martin Antl. V 18. minutě dostal míč na pravou stranu, přešel s ním přes jednoho hráče a tvrdou střelou po zemi nedal brankáři Godulovi žádnou šanci 0:1.

Poté se hra trochu utlumila a bylo vidět více bojovných pasáží. Především obránce Petřkovic Martin Honiš dohrával osobní souboje hodně ostře a v 27. minutě dostal první žlutou kartu. A poté v závěru první půle nešetrně zajel do Marka Šichora a viděl zaslouženou červenou kartu. Holičtí tak šli do početní převahy.

První poločas skončil jednobrankovým vedením HFK a po změně stran se začali dít krásné fotbalové věci.

Domácí se sice snažili v úvodu druhé půle hrou na tři obránce dosáhnout branky, ale byli to holičtí kteří udeřili. V 73. minutě se prosadil útočník Milorad Dabić, když z boku prostřelil brankáře Godulu a zvýšil na 0:2. Pak už to bylo jen o jednom mužstvu.

V 76. minutě unikl po levé straně opět Dabić a přesnou přihrávkou vybídl krajana Martinoviće, který s přehledem uklidil míč za záda bezmocného Goduly - 0:3.

Tečku za povedeným utkáním udělal opět Dabić, když unikl bekům a chladnokrevně poslal míč podél padajícího Goduly do sítě – 0:4.

Diváci v tomto utkání viděli čtyři krásné gól a tak si holičtí zaslouženě odvážejí z horké půdy Petřkovic všechny tři body.

FC ODRA Petřkovice - 1.HFK Olomouc 0:4 (0:1)

Branky: 18. Antl, 73. Dabić, 76. Martinović, 82. Dabić. Rozhodčí: Tomanec - Žurovec, Kneisl. Delegát: Kubíček. ŽK: 27. Honiš (PEK) - 44. Vichta (HFK), 65. Antl (HFK), 76. Martinović (HFK). ČK: 45. Honiš (PEK). Diváků: 282.

FC Odra Petřkovice: Godula - Švancer, Rubý, Sporysz, Honiš - Baranek (C), Ptáček, Holiš, Václavík, Smékal - Szotkowski. Náhradníci: Chvěja - Lokša, Polášek, Latocha, Staněk, Regec. Realizační tým - trenér: Ondřej Smetana.

1.HFK Olomouc: Spurný Š. - Plesník, Horka, Seibert, Buček, Martinović, Antl (85. Banasik), Vichta (83. Schmidt), Šichor - Dabić, Voleský (78. Krejčí). Náhradníci: Čtvrtlík - Spurný T., Krejčí, Banasik, Schmidt, Juráš. Realizační tým - trenér: Karel Trnečka, asistent: Karel Hodis, vedoucí mužstva: Miroslav Derco, kustod: Jiří Slavíček, lékař: MUDr. Daniel Ditmar.

Následující kolo: další utkání jara nás čeká v sobotu 7.4.2018 od 14:30 hod. na domácí půdě proti FC Hlučínu.

autor: 1.HFK Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře

> > >  OLOMOUCKÁ 112

24.08.2018

„Umělce“ si převzala státní policie
Dnes před pátou hodinou ranní spatřila pracovnice Městského kamerového dohlížecího systému dvě osoby, které se pohybují na třídě Svobody u bankovního institutu a zde jedna z nich kreslí fixou na světelný reklamní panel. Na místo byli ihned vysláni strážníci, kteří dvojici zastihli v ulici Havlíčkova. Zde se devatenáctiletý mladík ke svému jednání přiznal. Pro podezření ze spáchání trestného činu byla na místo přivolána hlídka Policie ČR, která si mladíka převzala k dalšímu řešení.

23.08.2018

Auto není trezor
Včera k večeru zjistila hlídka při kontrolní činnosti na ulici Legionářská zaparkované vozidlo Škoda Rapid, které má stažené okénko. Vzhledem k tomu, že se ani po několika minutách k vozidlu nedostavil jeho majitel, kontaktovali strážníci operační středisko. Přes informační systém se podařilo kontaktovat majitele vozidla, který se následně na místo dostavil. Kontrolou bylo zjištěno, že z vozidla nic nechybí a ke stažení okénka došlo vinou závady na stahovacím mechanismu. Od začátku letošního roku strážníci řešili téměř dvě desítky obdobných případů.

23.08.2018

Netopýrovi se nechtělo z restaurace
Ve čtvrtek 23.8.2018 po čtvrté hodině odpolední přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc telefonické oznámení, že do restaurace v ulici Švédská vletěl netopýr a nedaří se mu prostory opustit. Poté co přijali strážníci na místo, podařilo se jim netopýra nahnat k oknu a ten následně z místa vyletěl. Celá akce se tak obešla bez újmy na zdraví všech zúčastněných.

23.08.2018

Chvilka nepozornosti a telefon byl pryč
O tom, že nechávat osobní věci bez dozoru se nevyplatí, se včera před osmou hodinou večer přesvědčil padesátiletý muž v ubytovně na ulici Wurmova. Poškozený na místě strážníkům sdělil, že toho večera si odložil na postel v pokoji ubytovny svůj mobilní telefon, který měl v nabíječce a šel si zakouřit do kuřárny. Když se za několik minut vrátil, telefon se zde již nenacházel.

22.08.2018

Klíče zůstaly u auta
Všímavý muž včera v odpoledních hodinách na ulici Ladova kontaktoval strážníky Městské policie Olomouc s tím, že se zde na parkovišti u vozidla značky Citroen nachází svazek klíčů. Strážníkům se na místě nepodařilo kontaktovat žádnou osobu, které by klíče chyběly, a proto byl dán na vozidlo vzkaz, že budou k vyzvednutí na služebně v ulici Kateřinská. Před desátou hodinou večer se na služebnu dostavila čtyřiačtyřicetiletá žena, která prokázala, že je majitelkou nalezených klíčů i dotyčného vozidla a ty jí byly následně předány.