> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Spring Chill Grill na Václavce

vloženo: 20.04.2018           komentářů: 0

Z ORGANIZAČNÍCH DŮVODŮ PŘESUNUTO Z ÚTERÝ 17. DUBNA NA PONDĚLÍ 23. DUBNA !!

[For English version please scroll down]

Krásné počasí je konečně tady! ???????????? Tak si pojďte užít skvělé odpoledne a večer přímo v kampusu kolejí na komunitní zahradě Václavce.

O co přesně půjde?
Připraveno bude hudební vystoupení a nově také OPEN MIKE???? pro každého! Uvítáme kapely i jednotlivce, profíky i amatéry..????????????????

Rozžhavíme gril, takže si s sebou vezměte dobroty.???????????? My nachystáme bylinkový čaj, ???? oblíbenou semínkovou pomazánku a možná taky něco sladkého na zub.????????

Dvířka ze zahrádky budou otevřené, takže poberte deky a něco dobrého na pití ???????????? i na jídlo. Připraveny budou taky stolní hry a aktivity.????????????????

Kdo bude mít zájem, tak od 16:00 budeme na Václavce sázet a upravovat záhonky, můžete se k nám přidat :-)????????????

Prostě Spring Chill Grill

[EN]

Beautiful weather is finally here.???????????? Come and enjoy nice afternoon in the campus of dormitories on community garden Václavka.

What is that all about? There will be music performance and newly also OPEN MIC ????for everyone! We welcome bands, individuals, professionals and amateurs.????????????????

We will heat up grill, so bring something to eat. ????????????We will prepare herb tea,???? seed spread and maybe something sweet!????????

The door from garden will be opened, so take blankets and something to drink ???????????? and eat. There will be also desk-games and activities. ????????????????

If you are interested in gardening, from 4 p.m. we will plant and adjust the garden beds, so you can join us.????????

Just Spring Chill Grill

autor: Udržitelný Palacký

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

11.02.2019

Nejdříve zlomená noha, poté epileptický
V pátek a v neděli řešili strážníci dva případy, kdy poskytovali první pomoc osobám se zdravotními problémy. Nejprve hlídka řešila muže ležícího na chodníku na ulici Kosinova, který si po pádu stěžoval na bolest ruky a nohy. Na místo byli přivoláni záchranáři, kteří následně pětačtyřicetiletého Poláka odvezli se zlomeninou kotníku do fakultní nemocnice na ošetření. Druhý případ se odehrál v neděli po poledni na ulici Jeremenkova, kde třiadvacetiletá žena dostala epileptický záchvat. Po prvotní pomoci od strážníků byla opět přivolána zdravotnická záchranná služba, která se o ženu postarala.

11.02.2019

Utekl i s tabákem
Odcizené tabákové výrobky za téměř 400,- Kč má na svědomí neznámý pachatel. Na strážníky městské policie se v pátek půl hodiny po poledni obrátila pracovnice novinového stánku na ulici I. P. Pavlova. Žena hlídce sdělila, že ke stánku přišel neznámý muž, který si chtěl zakoupit tabákové výrobky. Poté co jej oznamovatelka nachystala, muž zboží vzal z prodejního pultu a utekl s ním směrem k ulici Brněnská. Pro podezření ze spáchání přestupku proti majetku neznámým pachatelem se bude případem zabývat správní orgán, kterému bylo vše oznámeno.

08.02.2019

Další jízda s nasazenou botičkou
Během posledních několika dnů řešili olomoučtí strážníci další případ, kdy se řidič rozjel s vozidlem i s nasazenou botičkou. Samotný incident se odehrál v pátek 8.2.2019 po sedmé hodině ranní v ulici Hrnčířská. Dvaapadesátiletý Američan zřejmě přehlédl nasazené blokovací zařízení a s vozidlem se rozjel. Došlo tak k poškození nejen samotné botičky, ale i části boční karoserie vozidla Škoda Fabia. Celou věc si na místě převzali policisté z dopravního inspektorátu Policie ČR.

08.02.2019

Část vypila, zbytek ukradla
V pátek 8. února před devátou hodinou ranní byli strážníci Městské policie Olomouc vysláni do nákupního centra na ulici Kafkova, kde mělo dojít ke krádeži. Na místě již na hlídku čekal pracovník ostrahy a ten jí sdělil, že viděl na prodejní ploše ženu, která nejdříve vypila třetinu láhve vodky a zbytek poté dala do tašky. S takto uschovaným zbožím následně prošla přes pokladnu ovšem bez zaplacení. Škoda byla vyčíslena na částku 150,- Kč.

07.02.2019

Muž se nahříval na parovodu
Oznámení o muži, který leží na výdechu parovodu za autobusovým nádražím na ulici Sladkovského a nehýbe se, přijalo ve čtvrtek 7. února po deváté hodině ranní Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila padesátiletého muže bez domova, který pouze tvrdě spal. Po vzbuzení byl muž poučen o možnosti využití azylového domu a poté z místa odešel.