> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Spring Chill Grill na Václavce

vloženo: 20.04.2018           komentářů: 0

Z ORGANIZAČNÍCH DŮVODŮ PŘESUNUTO Z ÚTERÝ 17. DUBNA NA PONDĚLÍ 23. DUBNA !!

[For English version please scroll down]

Krásné počasí je konečně tady! ???????????? Tak si pojďte užít skvělé odpoledne a večer přímo v kampusu kolejí na komunitní zahradě Václavce.

O co přesně půjde?
Připraveno bude hudební vystoupení a nově také OPEN MIKE???? pro každého! Uvítáme kapely i jednotlivce, profíky i amatéry..????????????????

Rozžhavíme gril, takže si s sebou vezměte dobroty.???????????? My nachystáme bylinkový čaj, ???? oblíbenou semínkovou pomazánku a možná taky něco sladkého na zub.????????

Dvířka ze zahrádky budou otevřené, takže poberte deky a něco dobrého na pití ???????????? i na jídlo. Připraveny budou taky stolní hry a aktivity.????????????????

Kdo bude mít zájem, tak od 16:00 budeme na Václavce sázet a upravovat záhonky, můžete se k nám přidat :-)????????????

Prostě Spring Chill Grill

[EN]

Beautiful weather is finally here.???????????? Come and enjoy nice afternoon in the campus of dormitories on community garden Václavka.

What is that all about? There will be music performance and newly also OPEN MIC ????for everyone! We welcome bands, individuals, professionals and amateurs.????????????????

We will heat up grill, so bring something to eat. ????????????We will prepare herb tea,???? seed spread and maybe something sweet!????????

The door from garden will be opened, so take blankets and something to drink ???????????? and eat. There will be also desk-games and activities. ????????????????

If you are interested in gardening, from 4 p.m. we will plant and adjust the garden beds, so you can join us.????????

Just Spring Chill Grill

autor: Udržitelný Palacký

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

12.10.2018

Poté co se najedl, skončil na záchytce
Na muže, který sedí na lavičce u kašny na Dolním náměstí a znečistil kolem sebe prostor obaly od jídla, byli včera po půl deváté večer upozorněni strážníci Městské policie Olomouc. Poté co se hlídka dostavila na místo, muž vše již uklidil. Při řešení oznámení však muž jevil známky značné podnapilosti a nebyl schopen samostatné chůze. Na místo byla proto přivolána převozová služba, která šestatřicetiletého muže odvezla k vystřízlivění. Na protialkoholní a záchytné stanici muži byla zjištěna hodnota 3,7 promile alkoholu v dechu.

11.10.2018

Hledaná dívka byla v baru
Dnes po půl čtvrté ráno se na operační středisko telefonicky obrátil muž, který sdělil, že se v baru na ulici Riegrova nachází osoba, která měla utéct z diagnostického ústavu. Hlídka po příjezdu na místě nalezla nezletilou dívku, u které bylo zjištěno, že se jedná o osobu hledanou nebo pohřešovanou Policií ČR.

10.10.2018

Hluk ze šicího stroje obtěžoval sousedku
Nezvyklý sousedský spor řešili včera v odpoledních hodinách v panelovém domě na ulici Werichova strážníci Městské policie Olomouc. Dvaačtyřicetiletá žena oznámila, že ji sousedka obtěžuje hlukem, který vydává její šicí stroj. Strážníci na místě kontaktovali oznamovatelku i sousedku. Obě ženy uvedly, že se mezi sebou již domluvily s tím, že oznamovatelka pořídí sousedce podložku pod šicí stroj a tím sníží jeho hlučnost.

09.10.2018

Strážníci řešili incident na dětském hři
V úterý 9. října hodinu po poledni vyjížděli strážníci na ulici Kampelíkova, kde mělo dle telefonického oznámení docházet na dětském hřišti k obtěžování dětí neznámou ženou. Po příjezdu hlídky na místo se zde již žádné děti nenacházely, byla zde jen žena, která nesrozumitelně křičela. Třiadvacetiletá žena neustále křičela nelogické věci a v jednu chvíli si roztrhla nohavici od kalhot a následně začala jíst listí z keře. Vzhledem k těmto okolnostem byla na místo přivolána zdravotnická záchranná služba, kdy následně lékař rozhodl o umístění na protialkoholní a záchytné stanici.

03.10.2018

Strážníci spolupracovali s revizory
Během včerejšího dne se na strážníky Městské policie Olomouc obrátili ve dvou případech revizoři Dopravního podniku města Olomouce s žádostí o součinnost. Důvodem bylo ověření totožnosti osob, které se přepravovali v dopravních prostředcích bez platných jízdních dokladů. Strážníci tak revizorům asistovali na zastávkách městské hromadné dopravy na třídě Svobody a ulici 17. listopadu. K dnešnímu dni strážníci asistovali revizorům při řešení 321 případů.