> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Spring Chill Grill na Václavce

vloženo: 20.04.2018           komentářů: 0

Z ORGANIZAČNÍCH DŮVODŮ PŘESUNUTO Z ÚTERÝ 17. DUBNA NA PONDĚLÍ 23. DUBNA !!

[For English version please scroll down]

Krásné počasí je konečně tady! ???????????? Tak si pojďte užít skvělé odpoledne a večer přímo v kampusu kolejí na komunitní zahradě Václavce.

O co přesně půjde?
Připraveno bude hudební vystoupení a nově také OPEN MIKE???? pro každého! Uvítáme kapely i jednotlivce, profíky i amatéry..????????????????

Rozžhavíme gril, takže si s sebou vezměte dobroty.???????????? My nachystáme bylinkový čaj, ???? oblíbenou semínkovou pomazánku a možná taky něco sladkého na zub.????????

Dvířka ze zahrádky budou otevřené, takže poberte deky a něco dobrého na pití ???????????? i na jídlo. Připraveny budou taky stolní hry a aktivity.????????????????

Kdo bude mít zájem, tak od 16:00 budeme na Václavce sázet a upravovat záhonky, můžete se k nám přidat :-)????????????

Prostě Spring Chill Grill

[EN]

Beautiful weather is finally here.???????????? Come and enjoy nice afternoon in the campus of dormitories on community garden Václavka.

What is that all about? There will be music performance and newly also OPEN MIC ????for everyone! We welcome bands, individuals, professionals and amateurs.????????????????

We will heat up grill, so bring something to eat. ????????????We will prepare herb tea,???? seed spread and maybe something sweet!????????

The door from garden will be opened, so take blankets and something to drink ???????????? and eat. There will be also desk-games and activities. ????????????????

If you are interested in gardening, from 4 p.m. we will plant and adjust the garden beds, so you can join us.????????

Just Spring Chill Grill

autor: Udržitelný Palacký

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly cho
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utekl.

16.04.2019

Strážníci řešili sousedský spor
Včera před osmou hodinou ranní byli vysláni strážníci Městské policie Olomouc na ulici Vojanova, kde mělo dojít k incidentu mezi sousedy. Na místě hlídka kontaktovala obě strany sporu, kdy seniorka k věci vypověděla, že toho dne ráno se vracela z procházky a u bytu se potkala se sousedem. Ten ji měl vulgárně osočit a strčit do ní. Muž k celé věci uvedl, že když šel z bytu tak potkal sousedku, která mu měla sprostě nadávat a vyhrožovat mu otrávením psa.

14.04.2019

Američan skončil na záchytce
V neděli 14. dubna před desátou hodinou večer přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc telefonické oznámení od obsluhy baru na ulici 1. máje o podnapilém muži. Strážníci na místě do barmanky zjistili, že do provozovny přišel starší podnapilý muž, který si zde sednul, nic si neobjednal a komunikoval pouze anglicky. Hlídka zjistila, že se jedná o pětašedesátiletého Američana neschopného chůze a nesrozumitelně komunikujícího. Na základě těchto skutečností bylo rozhodnuto o převozu na protialkoholní a záchytnou stanici k vystřízlivění