> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Spring Chill Grill na Václavce

vloženo: 20.04.2018           komentářů: 0

Z ORGANIZAČNÍCH DŮVODŮ PŘESUNUTO Z ÚTERÝ 17. DUBNA NA PONDĚLÍ 23. DUBNA !!

[For English version please scroll down]

Krásné počasí je konečně tady! ???????????? Tak si pojďte užít skvělé odpoledne a večer přímo v kampusu kolejí na komunitní zahradě Václavce.

O co přesně půjde?
Připraveno bude hudební vystoupení a nově také OPEN MIKE???? pro každého! Uvítáme kapely i jednotlivce, profíky i amatéry..????????????????

Rozžhavíme gril, takže si s sebou vezměte dobroty.???????????? My nachystáme bylinkový čaj, ???? oblíbenou semínkovou pomazánku a možná taky něco sladkého na zub.????????

Dvířka ze zahrádky budou otevřené, takže poberte deky a něco dobrého na pití ???????????? i na jídlo. Připraveny budou taky stolní hry a aktivity.????????????????

Kdo bude mít zájem, tak od 16:00 budeme na Václavce sázet a upravovat záhonky, můžete se k nám přidat :-)????????????

Prostě Spring Chill Grill

[EN]

Beautiful weather is finally here.???????????? Come and enjoy nice afternoon in the campus of dormitories on community garden Václavka.

What is that all about? There will be music performance and newly also OPEN MIC ????for everyone! We welcome bands, individuals, professionals and amateurs.????????????????

We will heat up grill, so bring something to eat. ????????????We will prepare herb tea,???? seed spread and maybe something sweet!????????

The door from garden will be opened, so take blankets and something to drink ???????????? and eat. There will be also desk-games and activities. ????????????????

If you are interested in gardening, from 4 p.m. we will plant and adjust the garden beds, so you can join us.????????

Just Spring Chill Grill

autor: Udržitelný Palacký

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

29.06.2018

Poctiví nálezci
V prvním případě se jednalo o muže, který našel na ulici Křížkovského pánskou peněženku. Ta obsahovala osobní doklady, průkaz pojišťovny, věrnostní karty, kreditní kartu a hotovost ve výši 500,- Kč. S druhým nálezem se na strážníky obrátila žena, která ve Smetanových sadech nalezla mobilní telefon značky ASUS. V obou případech se podařilo majitele věcí kontaktovat a předat jim nálezy. Od začátku roku přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc celkem 347 oznámení o nálezech, kdy se v 83 případech jednalo o doklady a ceniny a v dalších 264 o věci

27.06.2018

Vloupání do trafiky
Telefonické oznámení o dvou mladících, kteří mají pravděpodobně vykrádat trafiku na třídě Míru, přijalo ve středu 27.6.2018 po osmé hodině večerní Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě kontaktovala dva mladíky, kteří byli v mírně podnapilém stavu. Starší z dvojice hlídce uvedl, že mu nechtěně zajel za plot u trafiky skateboard a následně si pro něj lezl.

27.06.2018

Muž měl obavu z konfliktu
Ve středu 27.6.2018 ve večerních hodinách přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc telefonické oznámení od muže, který požádal strážníky o dohled při setkání se svou bývalou přítelkyní. Muž byl se ženou domluven na předání věcí ze společného bydliště, obával se však z možného napadení ze strany jejích známých, kteří mají být z východní Evropy. Oznamovatel si za přítomnosti bývalé přítelkyně převzal své osobní věci a celá věc se tak obešla bez narušení veřejného pořádku.

27.06.2018

Strážníci pomáhali seniorce
Pracovník ostrahy supermarketu, nacházejícího se v nákupním centru na ulici 8. května, se včera v odpoledních hodinách telefonicky obrátil na městskou policii s žádostí o pomoc. Důvodem byla bezmála sedmdesátiletá žena, která se již delší dobu pohybovala po prodejně a bála se jít domů. Žena strážníkům po příjezdu do supermarketu sdělila, že ztratila tašku s doklady a nyní se bojí jít do svého bytu, protože by se zde mohl nacházet zloděj. Hlídka ženu doprovodila do místa trvalého bydliště a společně zkontrolovali byt, kdy bylo zjištěno, že se zde nikdo nenachází a taktéž nevznikla žádná škoda na majetku.

27.06.2018

Vandal poškodil dveře prodejny
Včera před osmou hodinou ranní zjistila hlídka Městské policie Olomouc, při kontrolní činnosti, poškozené vstupní dveře do prodejny, která se nachází v pasáži v Edelmannově paláci. Při bližší kontrole strážníci zjistili, že ve dveřích je rozbitá spodní skleněná výplň. Pro podezření ze spáchání trestného činu byla na místo přivolána hlídka Policie ČR, která si celou věc převzala k dalšímu řešení.