> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

ANI PROTI UNIČOVU SE TO NEPOVEDLO

vloženo: 22.04.2018           komentářů: 0

ANI PROTI UNIČOVU SE TO NEPOVEDLO, IKDYŽ BYLO VIDĚT ZLEPŠENÍ

Pátek 20.4.2018, 17:00 hod. - 22. kolo MSFL 2017/2018, stadion Holice

V dnešním utkání 22. kola jarní části Moravskoslezské fotbalové ligy nastoupili holičtí fotbalisté na domácí půdě proti SK Uničovu.

Do utkání vstoupili obě mužstva ve svižném tempu. Na obous tranách bylo vidět několik slibných příležitostí, ale branka padla ve 30. minutě, kdy nejdříve špatně odkopl míč Antl a z následného centru ještě fauloval ve vápně hráče Uničova a kopala se penalta. Tu proměnil Aleš Krč a hosté šli do vedení 0:1.

V 31. minutě měl na noze 100% šanci Voleský, ale bránu přestřelil.

Hosté v 37. minutě nastřelili Krčem ještě břevno, do kabin se tak šlo za stavu 1:0 pro Uničov.

Po změně stran holičtí zvýšili obrátky, ale výborně hrající hosté dobře bránili a využívali brejků.

Střídající Dabić nastřelil v 62. minutě tyč.

Bohužel ze zlepšené hry se žádná šance neujala a z jednoho brejku nás hosté potrestali Komendou v 85. minutě a upravili tak na konečných 0:2.

1.HFK Olomouc – SK Uničov 0:2 (0:1)

Branky: 30. Krč (pen.), 85. Komenda. Rozhodčí:Tomanec – Ogrodník, Drozdy. Delegát:Malinovský. ŽK:4. Buček (HFK) – 79. Vasiljev (UNI). ČK:4. Buček (HFK). Diváků: 173.

1.HFK Olomouc: Kubica – Plesník, Antl, Horka "C“, Buček, Šichor, Schmidt (70. Spurný), Banasik, Voleský (77. Drmola), Seibert, Krejčí (55. Dabić). Náhradníci: Svoboda – Drmola, Spurný, Dabić, Juráš, Krumpolc. Realizační tým- trenér: Karel Trnečka, vedoucí mužstva: Miroslav Derco, kustod: Jiří Slavíček, lékař: MUDr. Rudolf Ditmar.

SK Uničov: Uvízl – Purzitidis, Vejvoda, Hladík, Jeřábek (80. Markovič), Komenda, Binar (46. Dostál), Bača, Krayzel, Koutek, Krč (70. Vasiljev). Náhradníci: Studený – Můčka, Dostál, Vasiljev, Rajnoha, Markovič. Realizační tým - trenér:Zbyněk Zbořil.

Následující kolo: další utkání nás čeká v sobotu 28.4.2018 od 16:00 hod. na domácí půdě týmu SK Líšeň.

autor: 1.HFK Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

01.11.2017

Během dvou hodin přišla dívka o kolo
Včera po deváté hodině večer se osobně na služebnu městské policie dostavila jedenadvacetiletá dívka, které zde oznámila krádež jízdního kola. Dívka strážníkům sdělila, že si toho dne kolem sedmé hodiny večer uzamkla své jízdní kolo u zábradlí na ulici Jeremenkova a šla si zacvičit do fit centra. Po necelých dvou hodinách se na místo vrátila, ale na místě se nacházel pouze zámek od kola. Vzhledem k ceně kola se bude případem, pro podezření ze spáchání přestupku proti majetku neznámým pachatelem, zabývat správní orgán.

01.11.2017

Muž svařoval fólie uprostřed silnice
Telefonické oznámení o muži, který zabral část pozemní komunikace na ulici U Panelárny a svařuje zde fólie, přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc včera v deset hodin dopoledne. Hlídka na místě zjistila, že pracovník firmy zde rozvinul cca 30 metrů fólie, kterou svařuje. Vzhledem k tomu, že muž nepředložil povolení ke zvláštnímu užívání komunikace a činnost odmítl ukončit, byla celá věc oznámena správnímu orgánu pro podezření ze spáchání přestupku dle zákona o pozemních komunikacích.

30.10.2017

Extrémní vítr zaměstnal strážníky
Na dvě desítky oznámení v souvislosti se silným větrem přijalo během uplynulé neděle Operační středisko Městské policie Olomouc. Lidé oznamovali popadané střešní tašky, padající omítku, spadené stromy, poletující polystyren ze staveb, vyhnuté mobilní oplocení nebo spadené mobilní WC na osobní automobil.

27.10.2017

Pořezaný muž
Operační středisko Městské policie Olomouc přijalo ve čtvrtek 26.10.2017 v 18:18 hodin telefonické oznámení o pořezaném muži před provozovnou Taverna Alegra na ulici Kateřinská v Olomouci. Po příjezdu na místo hlídka kontaktovala oznamovatele, který uvedl, že mu pořezaný muž sdělil, že se pořezal sám a hodlá v tom pokračovat. Poté z místa utekl. Strážníkům se podařilo pořezaného muže nalézt. Ten měl řezné poranění na zápěstí levé ruky. Strážníci mu poraněnou ruku ošetřili a přivolali na místo Zdravotnickou záchrannou službu Olomouckého kraje. Pořezaný muž odmítl strážníkům prokázat svou totožnost a po opakované výzvě k prokázání totožnosti se pokusil o útěk se slovy, že na žádné doktory čekat nebude a že se bude dále sebepoškozovat. Aby zabránili jeho útěku a možnému dalšímu sebepoškozování, použili strážníci proti muži hmaty a chvaty sebeobrany a přiložili mu pouta.

25.10.2017

Vjezd do pěší zóny se muži nevyplatil
Ve středu 25.10.2017 v 11:31 hodin zastavila hlídka strážníků Městské policie Olomouc vozidlo Škoda Octavia, které se pohybovalo v pěší zóně na Horním náměstí v Olomouci a jehož řidič byl tedy důvodně podezřelý ze spáchání přestupku proti bezpečnosti silničního provozu. Na výzvu strážníků k předložení řidičského průkazu řidič uvedeného vozidla odpověděl, že řidičský průkaz nemá. Následným šetřením strážníci zjistili, že čtyřiašedesátiletý muž z obce na Olomoucku má vysloven zákaz řízení motorových vozidel.