> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

ANI PROTI UNIČOVU SE TO NEPOVEDLO

vloženo: 22.04.2018           komentářů: 0

ANI PROTI UNIČOVU SE TO NEPOVEDLO, IKDYŽ BYLO VIDĚT ZLEPŠENÍ

Pátek 20.4.2018, 17:00 hod. - 22. kolo MSFL 2017/2018, stadion Holice

V dnešním utkání 22. kola jarní části Moravskoslezské fotbalové ligy nastoupili holičtí fotbalisté na domácí půdě proti SK Uničovu.

Do utkání vstoupili obě mužstva ve svižném tempu. Na obous tranách bylo vidět několik slibných příležitostí, ale branka padla ve 30. minutě, kdy nejdříve špatně odkopl míč Antl a z následného centru ještě fauloval ve vápně hráče Uničova a kopala se penalta. Tu proměnil Aleš Krč a hosté šli do vedení 0:1.

V 31. minutě měl na noze 100% šanci Voleský, ale bránu přestřelil.

Hosté v 37. minutě nastřelili Krčem ještě břevno, do kabin se tak šlo za stavu 1:0 pro Uničov.

Po změně stran holičtí zvýšili obrátky, ale výborně hrající hosté dobře bránili a využívali brejků.

Střídající Dabić nastřelil v 62. minutě tyč.

Bohužel ze zlepšené hry se žádná šance neujala a z jednoho brejku nás hosté potrestali Komendou v 85. minutě a upravili tak na konečných 0:2.

1.HFK Olomouc – SK Uničov 0:2 (0:1)

Branky: 30. Krč (pen.), 85. Komenda. Rozhodčí:Tomanec – Ogrodník, Drozdy. Delegát:Malinovský. ŽK:4. Buček (HFK) – 79. Vasiljev (UNI). ČK:4. Buček (HFK). Diváků: 173.

1.HFK Olomouc: Kubica – Plesník, Antl, Horka "C“, Buček, Šichor, Schmidt (70. Spurný), Banasik, Voleský (77. Drmola), Seibert, Krejčí (55. Dabić). Náhradníci: Svoboda – Drmola, Spurný, Dabić, Juráš, Krumpolc. Realizační tým- trenér: Karel Trnečka, vedoucí mužstva: Miroslav Derco, kustod: Jiří Slavíček, lékař: MUDr. Rudolf Ditmar.

SK Uničov: Uvízl – Purzitidis, Vejvoda, Hladík, Jeřábek (80. Markovič), Komenda, Binar (46. Dostál), Bača, Krayzel, Koutek, Krč (70. Vasiljev). Náhradníci: Studený – Můčka, Dostál, Vasiljev, Rajnoha, Markovič. Realizační tým - trenér:Zbyněk Zbořil.

Následující kolo: další utkání nás čeká v sobotu 28.4.2018 od 16:00 hod. na domácí půdě týmu SK Líšeň.

autor: 1.HFK Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

29.06.2018

Poctiví nálezci
V prvním případě se jednalo o muže, který našel na ulici Křížkovského pánskou peněženku. Ta obsahovala osobní doklady, průkaz pojišťovny, věrnostní karty, kreditní kartu a hotovost ve výši 500,- Kč. S druhým nálezem se na strážníky obrátila žena, která ve Smetanových sadech nalezla mobilní telefon značky ASUS. V obou případech se podařilo majitele věcí kontaktovat a předat jim nálezy. Od začátku roku přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc celkem 347 oznámení o nálezech, kdy se v 83 případech jednalo o doklady a ceniny a v dalších 264 o věci

27.06.2018

Vloupání do trafiky
Telefonické oznámení o dvou mladících, kteří mají pravděpodobně vykrádat trafiku na třídě Míru, přijalo ve středu 27.6.2018 po osmé hodině večerní Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě kontaktovala dva mladíky, kteří byli v mírně podnapilém stavu. Starší z dvojice hlídce uvedl, že mu nechtěně zajel za plot u trafiky skateboard a následně si pro něj lezl.

27.06.2018

Muž měl obavu z konfliktu
Ve středu 27.6.2018 ve večerních hodinách přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc telefonické oznámení od muže, který požádal strážníky o dohled při setkání se svou bývalou přítelkyní. Muž byl se ženou domluven na předání věcí ze společného bydliště, obával se však z možného napadení ze strany jejích známých, kteří mají být z východní Evropy. Oznamovatel si za přítomnosti bývalé přítelkyně převzal své osobní věci a celá věc se tak obešla bez narušení veřejného pořádku.

27.06.2018

Strážníci pomáhali seniorce
Pracovník ostrahy supermarketu, nacházejícího se v nákupním centru na ulici 8. května, se včera v odpoledních hodinách telefonicky obrátil na městskou policii s žádostí o pomoc. Důvodem byla bezmála sedmdesátiletá žena, která se již delší dobu pohybovala po prodejně a bála se jít domů. Žena strážníkům po příjezdu do supermarketu sdělila, že ztratila tašku s doklady a nyní se bojí jít do svého bytu, protože by se zde mohl nacházet zloděj. Hlídka ženu doprovodila do místa trvalého bydliště a společně zkontrolovali byt, kdy bylo zjištěno, že se zde nikdo nenachází a taktéž nevznikla žádná škoda na majetku.

27.06.2018

Vandal poškodil dveře prodejny
Včera před osmou hodinou ranní zjistila hlídka Městské policie Olomouc, při kontrolní činnosti, poškozené vstupní dveře do prodejny, která se nachází v pasáži v Edelmannově paláci. Při bližší kontrole strážníci zjistili, že ve dveřích je rozbitá spodní skleněná výplň. Pro podezření ze spáchání trestného činu byla na místo přivolána hlídka Policie ČR, která si celou věc převzala k dalšímu řešení.