> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

ANI PROTI UNIČOVU SE TO NEPOVEDLO

vloženo: 22.04.2018           komentářů: 0

ANI PROTI UNIČOVU SE TO NEPOVEDLO, IKDYŽ BYLO VIDĚT ZLEPŠENÍ

Pátek 20.4.2018, 17:00 hod. - 22. kolo MSFL 2017/2018, stadion Holice

V dnešním utkání 22. kola jarní části Moravskoslezské fotbalové ligy nastoupili holičtí fotbalisté na domácí půdě proti SK Uničovu.

Do utkání vstoupili obě mužstva ve svižném tempu. Na obous tranách bylo vidět několik slibných příležitostí, ale branka padla ve 30. minutě, kdy nejdříve špatně odkopl míč Antl a z následného centru ještě fauloval ve vápně hráče Uničova a kopala se penalta. Tu proměnil Aleš Krč a hosté šli do vedení 0:1.

V 31. minutě měl na noze 100% šanci Voleský, ale bránu přestřelil.

Hosté v 37. minutě nastřelili Krčem ještě břevno, do kabin se tak šlo za stavu 1:0 pro Uničov.

Po změně stran holičtí zvýšili obrátky, ale výborně hrající hosté dobře bránili a využívali brejků.

Střídající Dabić nastřelil v 62. minutě tyč.

Bohužel ze zlepšené hry se žádná šance neujala a z jednoho brejku nás hosté potrestali Komendou v 85. minutě a upravili tak na konečných 0:2.

1.HFK Olomouc – SK Uničov 0:2 (0:1)

Branky: 30. Krč (pen.), 85. Komenda. Rozhodčí:Tomanec – Ogrodník, Drozdy. Delegát:Malinovský. ŽK:4. Buček (HFK) – 79. Vasiljev (UNI). ČK:4. Buček (HFK). Diváků: 173.

1.HFK Olomouc: Kubica – Plesník, Antl, Horka "C“, Buček, Šichor, Schmidt (70. Spurný), Banasik, Voleský (77. Drmola), Seibert, Krejčí (55. Dabić). Náhradníci: Svoboda – Drmola, Spurný, Dabić, Juráš, Krumpolc. Realizační tým- trenér: Karel Trnečka, vedoucí mužstva: Miroslav Derco, kustod: Jiří Slavíček, lékař: MUDr. Rudolf Ditmar.

SK Uničov: Uvízl – Purzitidis, Vejvoda, Hladík, Jeřábek (80. Markovič), Komenda, Binar (46. Dostál), Bača, Krayzel, Koutek, Krč (70. Vasiljev). Náhradníci: Studený – Můčka, Dostál, Vasiljev, Rajnoha, Markovič. Realizační tým - trenér:Zbyněk Zbořil.

Následující kolo: další utkání nás čeká v sobotu 28.4.2018 od 16:00 hod. na domácí půdě týmu SK Líšeň.

autor: 1.HFK Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly cho
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utekl.

16.04.2019

Strážníci řešili sousedský spor
Včera před osmou hodinou ranní byli vysláni strážníci Městské policie Olomouc na ulici Vojanova, kde mělo dojít k incidentu mezi sousedy. Na místě hlídka kontaktovala obě strany sporu, kdy seniorka k věci vypověděla, že toho dne ráno se vracela z procházky a u bytu se potkala se sousedem. Ten ji měl vulgárně osočit a strčit do ní. Muž k celé věci uvedl, že když šel z bytu tak potkal sousedku, která mu měla sprostě nadávat a vyhrožovat mu otrávením psa.

14.04.2019

Američan skončil na záchytce
V neděli 14. dubna před desátou hodinou večer přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc telefonické oznámení od obsluhy baru na ulici 1. máje o podnapilém muži. Strážníci na místě do barmanky zjistili, že do provozovny přišel starší podnapilý muž, který si zde sednul, nic si neobjednal a komunikoval pouze anglicky. Hlídka zjistila, že se jedná o pětašedesátiletého Američana neschopného chůze a nesrozumitelně komunikujícího. Na základě těchto skutečností bylo rozhodnuto o převozu na protialkoholní a záchytnou stanici k vystřízlivění