> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

ANI PROTI UNIČOVU SE TO NEPOVEDLO

vloženo: 22.04.2018           komentářů: 0

ANI PROTI UNIČOVU SE TO NEPOVEDLO, IKDYŽ BYLO VIDĚT ZLEPŠENÍ

Pátek 20.4.2018, 17:00 hod. - 22. kolo MSFL 2017/2018, stadion Holice

V dnešním utkání 22. kola jarní části Moravskoslezské fotbalové ligy nastoupili holičtí fotbalisté na domácí půdě proti SK Uničovu.

Do utkání vstoupili obě mužstva ve svižném tempu. Na obous tranách bylo vidět několik slibných příležitostí, ale branka padla ve 30. minutě, kdy nejdříve špatně odkopl míč Antl a z následného centru ještě fauloval ve vápně hráče Uničova a kopala se penalta. Tu proměnil Aleš Krč a hosté šli do vedení 0:1.

V 31. minutě měl na noze 100% šanci Voleský, ale bránu přestřelil.

Hosté v 37. minutě nastřelili Krčem ještě břevno, do kabin se tak šlo za stavu 1:0 pro Uničov.

Po změně stran holičtí zvýšili obrátky, ale výborně hrající hosté dobře bránili a využívali brejků.

Střídající Dabić nastřelil v 62. minutě tyč.

Bohužel ze zlepšené hry se žádná šance neujala a z jednoho brejku nás hosté potrestali Komendou v 85. minutě a upravili tak na konečných 0:2.

1.HFK Olomouc – SK Uničov 0:2 (0:1)

Branky: 30. Krč (pen.), 85. Komenda. Rozhodčí:Tomanec – Ogrodník, Drozdy. Delegát:Malinovský. ŽK:4. Buček (HFK) – 79. Vasiljev (UNI). ČK:4. Buček (HFK). Diváků: 173.

1.HFK Olomouc: Kubica – Plesník, Antl, Horka "C“, Buček, Šichor, Schmidt (70. Spurný), Banasik, Voleský (77. Drmola), Seibert, Krejčí (55. Dabić). Náhradníci: Svoboda – Drmola, Spurný, Dabić, Juráš, Krumpolc. Realizační tým- trenér: Karel Trnečka, vedoucí mužstva: Miroslav Derco, kustod: Jiří Slavíček, lékař: MUDr. Rudolf Ditmar.

SK Uničov: Uvízl – Purzitidis, Vejvoda, Hladík, Jeřábek (80. Markovič), Komenda, Binar (46. Dostál), Bača, Krayzel, Koutek, Krč (70. Vasiljev). Náhradníci: Studený – Můčka, Dostál, Vasiljev, Rajnoha, Markovič. Realizační tým - trenér:Zbyněk Zbořil.

Následující kolo: další utkání nás čeká v sobotu 28.4.2018 od 16:00 hod. na domácí půdě týmu SK Líšeň.

autor: 1.HFK Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

12.10.2018

Poté co se najedl, skončil na záchytce
Na muže, který sedí na lavičce u kašny na Dolním náměstí a znečistil kolem sebe prostor obaly od jídla, byli včera po půl deváté večer upozorněni strážníci Městské policie Olomouc. Poté co se hlídka dostavila na místo, muž vše již uklidil. Při řešení oznámení však muž jevil známky značné podnapilosti a nebyl schopen samostatné chůze. Na místo byla proto přivolána převozová služba, která šestatřicetiletého muže odvezla k vystřízlivění. Na protialkoholní a záchytné stanici muži byla zjištěna hodnota 3,7 promile alkoholu v dechu.

11.10.2018

Hledaná dívka byla v baru
Dnes po půl čtvrté ráno se na operační středisko telefonicky obrátil muž, který sdělil, že se v baru na ulici Riegrova nachází osoba, která měla utéct z diagnostického ústavu. Hlídka po příjezdu na místě nalezla nezletilou dívku, u které bylo zjištěno, že se jedná o osobu hledanou nebo pohřešovanou Policií ČR.

10.10.2018

Hluk ze šicího stroje obtěžoval sousedku
Nezvyklý sousedský spor řešili včera v odpoledních hodinách v panelovém domě na ulici Werichova strážníci Městské policie Olomouc. Dvaačtyřicetiletá žena oznámila, že ji sousedka obtěžuje hlukem, který vydává její šicí stroj. Strážníci na místě kontaktovali oznamovatelku i sousedku. Obě ženy uvedly, že se mezi sebou již domluvily s tím, že oznamovatelka pořídí sousedce podložku pod šicí stroj a tím sníží jeho hlučnost.

09.10.2018

Strážníci řešili incident na dětském hři
V úterý 9. října hodinu po poledni vyjížděli strážníci na ulici Kampelíkova, kde mělo dle telefonického oznámení docházet na dětském hřišti k obtěžování dětí neznámou ženou. Po příjezdu hlídky na místo se zde již žádné děti nenacházely, byla zde jen žena, která nesrozumitelně křičela. Třiadvacetiletá žena neustále křičela nelogické věci a v jednu chvíli si roztrhla nohavici od kalhot a následně začala jíst listí z keře. Vzhledem k těmto okolnostem byla na místo přivolána zdravotnická záchranná služba, kdy následně lékař rozhodl o umístění na protialkoholní a záchytné stanici.

03.10.2018

Strážníci spolupracovali s revizory
Během včerejšího dne se na strážníky Městské policie Olomouc obrátili ve dvou případech revizoři Dopravního podniku města Olomouce s žádostí o součinnost. Důvodem bylo ověření totožnosti osob, které se přepravovali v dopravních prostředcích bez platných jízdních dokladů. Strážníci tak revizorům asistovali na zastávkách městské hromadné dopravy na třídě Svobody a ulici 17. listopadu. K dnešnímu dni strážníci asistovali revizorům při řešení 321 případů.