> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Den s koňmi! JK Flamengo

vloženo: 26.05.2018           komentářů: 0

Tímto Vás zvu jménem JK Flamengo na skvělou každoroční akci naší stáje, jako vždycky bude spoustu legrace, atrakcí, a zábavy nejen pro děti. Stejně, a dokonce i lépe jako loni máme rozšířený program a spoustu nových atrakcí, na které se můžete těšit. Rádi vás tam všechny uvidíme, takže neváhejte, poberte známé a děti a rodinu, a přijďte k nám na skvěle naladěné odpoledne v prostředí zvířat s parádním programem. Tahle příležitost není jen pro děti s doprovodem, ale i pro kohokoli, kdo by chtěl k nám do areálu nakouknout a užít si veselé atmosféry ve společnosti zvířat. Budou nám hrát a komentovat úžasní DJ George- Mencler Jiří a Olda Škurek -z agentury SCANDAL AGENCY / AKCE NA KLÍČ takže o zábavu bude skvěle postaráno :)
Všechno info najdete na plakátu, který ale neprozrazuje ani zdaleka vše, abychom Vás mohli překvapit ještě o trochu více :)
Budeme se na Vás moc těšit,
Parta z JK Flamengo
Popis akce:
-Po celé odpoledne vození na koních s možností okamžité fotky
Ukázky:
-Umělecko-kovářské řemeslné zpracování kovu a předvedení podkávání koně + možnost vyzkoušet kování za tepla.
-Ukázka pastevectví s ovcemi a kachnami
Stanoviště:
Hasiči
Dotyková ZOO (lenochod Bohuš, morčátka a králíčci k pomazlení,poznávačka,..)
Střelba vzduchovkou
Myslivecký stánek
Balanc
Soutěžení na dřevěném oři
Pytloskok
a spoustu spoustu dalších!
Děti budou sbírat na stanovištích body a za ně si budou moci vybrat sladkou odměnu!
-Zakoupitelné bohaté občerstvení pro děti i dospělé zajištěno! :)
-Pro velký zájem máme připravená extra parkovací místa!
-Vstupné ZDARMA!
(Pokud budete chtít koníky a naši stáj podpořit i tak, budou k dispozici kasičky s dobrovolným příspěvkem :) )
Těšíme se na Vás!!

autor: jk-flamengo.wbs.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

10.01.2019

Komu se nehodil čuník?
Nález kadáveru prasete domácího v poli u bočního vchodu na hřbitov ve Chválkovicích řešili včera po osmé hodině ranní strážníci Městské policie Olomouc. Hlídka na místě nalezla prase o hmotnosti cca 80 kg. Komu zvíře patří nebo kdo jej na místo vyvezl, se nepodařilo zjistit. Kadáver zvířete byl proto převezen na veterinární stanici k dalším opatřením.

10.01.2019

Pro dobrotu na žebrotu
O tom, že dobrota se v některých případech nevyplácí, se včera několik minut před půlnocí přesvědčil devětapadesátiletý muž z obce na Bruntálsku. Ten byl v blízkosti zastávky městské hromadné dopravy na třídě Svobody osloven neznámým mužem, který ho požádal o zapůjčení mobilního telefonu k uskutečnění jednoho hovoru. V okamžiku, kdy oslovený vytáhl telefon z oděvu, byl mu podezřelým vytržen a ten se s ním dal na útěk směrem k Bezručovým sadům.

09.01.2019

Cestující měl konflikt s revizorem
Oznámení o napadení revizora mladíkem na autobusovém nádraží u Tržnice přijalo včera hodinu po poledni Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě kontaktovala revizora a ten označil muže, který neměl platnou jízdenku a choval se k němu v autobuse nevhodně, kdy na něj křičel a revizor měl z jeho agresivního chování obavu. Třicetiletý muž z Jesenicka se přiznal k nevhodnému chování, ale popřel fyzické napadení

08.01.2019

Strážníci zasahovali u sporu
Včera v osm hodin večer oznámil dispečer Dopravního podniku města Olomouce neshody mezi dvěma cestujícím v tramvaji na konečné zastávce na ulici Hraniční. Na místo byla okamžitě vyslána hlídka, která po příjezdu na místo zjistila, že se zde nachází muž se ženou. Podle řidiče tramvaje se dvojice měla slovně napadat a přitom mělo dojít také k rozbití skleněné láhve, kterou měli při sobě.

07.01.2019

Flexou odřezali katalyzátor
Telefonické oznámení o dvojici mužů, kteří u zaparkovaného vozidla na ulici Fragnerova něco dělají pomocí rozbrušovačky, přijalo v neděli před třetí hodinou ranní Operační středisko Městské policie Olomouc. Po příjezdu hlídky se na místě již nikdo nenacházel. Prohlídkou vozu strážníci zjistili, že zde pachatelé odřezali katalyzátor výfukového systému.