> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Den s koňmi! JK Flamengo

vloženo: 26.05.2018           komentářů: 0

Tímto Vás zvu jménem JK Flamengo na skvělou každoroční akci naší stáje, jako vždycky bude spoustu legrace, atrakcí, a zábavy nejen pro děti. Stejně, a dokonce i lépe jako loni máme rozšířený program a spoustu nových atrakcí, na které se můžete těšit. Rádi vás tam všechny uvidíme, takže neváhejte, poberte známé a děti a rodinu, a přijďte k nám na skvěle naladěné odpoledne v prostředí zvířat s parádním programem. Tahle příležitost není jen pro děti s doprovodem, ale i pro kohokoli, kdo by chtěl k nám do areálu nakouknout a užít si veselé atmosféry ve společnosti zvířat. Budou nám hrát a komentovat úžasní DJ George- Mencler Jiří a Olda Škurek -z agentury SCANDAL AGENCY / AKCE NA KLÍČ takže o zábavu bude skvěle postaráno :)
Všechno info najdete na plakátu, který ale neprozrazuje ani zdaleka vše, abychom Vás mohli překvapit ještě o trochu více :)
Budeme se na Vás moc těšit,
Parta z JK Flamengo
Popis akce:
-Po celé odpoledne vození na koních s možností okamžité fotky
Ukázky:
-Umělecko-kovářské řemeslné zpracování kovu a předvedení podkávání koně + možnost vyzkoušet kování za tepla.
-Ukázka pastevectví s ovcemi a kachnami
Stanoviště:
Hasiči
Dotyková ZOO (lenochod Bohuš, morčátka a králíčci k pomazlení,poznávačka,..)
Střelba vzduchovkou
Myslivecký stánek
Balanc
Soutěžení na dřevěném oři
Pytloskok
a spoustu spoustu dalších!
Děti budou sbírat na stanovištích body a za ně si budou moci vybrat sladkou odměnu!
-Zakoupitelné bohaté občerstvení pro děti i dospělé zajištěno! :)
-Pro velký zájem máme připravená extra parkovací místa!
-Vstupné ZDARMA!
(Pokud budete chtít koníky a naši stáj podpořit i tak, budou k dispozici kasičky s dobrovolným příspěvkem :) )
Těšíme se na Vás!!

autor: jk-flamengo.wbs.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

12.10.2018

Poté co se najedl, skončil na záchytce
Na muže, který sedí na lavičce u kašny na Dolním náměstí a znečistil kolem sebe prostor obaly od jídla, byli včera po půl deváté večer upozorněni strážníci Městské policie Olomouc. Poté co se hlídka dostavila na místo, muž vše již uklidil. Při řešení oznámení však muž jevil známky značné podnapilosti a nebyl schopen samostatné chůze. Na místo byla proto přivolána převozová služba, která šestatřicetiletého muže odvezla k vystřízlivění. Na protialkoholní a záchytné stanici muži byla zjištěna hodnota 3,7 promile alkoholu v dechu.

11.10.2018

Hledaná dívka byla v baru
Dnes po půl čtvrté ráno se na operační středisko telefonicky obrátil muž, který sdělil, že se v baru na ulici Riegrova nachází osoba, která měla utéct z diagnostického ústavu. Hlídka po příjezdu na místě nalezla nezletilou dívku, u které bylo zjištěno, že se jedná o osobu hledanou nebo pohřešovanou Policií ČR.

10.10.2018

Hluk ze šicího stroje obtěžoval sousedku
Nezvyklý sousedský spor řešili včera v odpoledních hodinách v panelovém domě na ulici Werichova strážníci Městské policie Olomouc. Dvaačtyřicetiletá žena oznámila, že ji sousedka obtěžuje hlukem, který vydává její šicí stroj. Strážníci na místě kontaktovali oznamovatelku i sousedku. Obě ženy uvedly, že se mezi sebou již domluvily s tím, že oznamovatelka pořídí sousedce podložku pod šicí stroj a tím sníží jeho hlučnost.

09.10.2018

Strážníci řešili incident na dětském hři
V úterý 9. října hodinu po poledni vyjížděli strážníci na ulici Kampelíkova, kde mělo dle telefonického oznámení docházet na dětském hřišti k obtěžování dětí neznámou ženou. Po příjezdu hlídky na místo se zde již žádné děti nenacházely, byla zde jen žena, která nesrozumitelně křičela. Třiadvacetiletá žena neustále křičela nelogické věci a v jednu chvíli si roztrhla nohavici od kalhot a následně začala jíst listí z keře. Vzhledem k těmto okolnostem byla na místo přivolána zdravotnická záchranná služba, kdy následně lékař rozhodl o umístění na protialkoholní a záchytné stanici.

03.10.2018

Strážníci spolupracovali s revizory
Během včerejšího dne se na strážníky Městské policie Olomouc obrátili ve dvou případech revizoři Dopravního podniku města Olomouce s žádostí o součinnost. Důvodem bylo ověření totožnosti osob, které se přepravovali v dopravních prostředcích bez platných jízdních dokladů. Strážníci tak revizorům asistovali na zastávkách městské hromadné dopravy na třídě Svobody a ulici 17. listopadu. K dnešnímu dni strážníci asistovali revizorům při řešení 321 případů.