> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Den s koňmi! JK Flamengo

vloženo: 26.05.2018           komentářů: 0

Tímto Vás zvu jménem JK Flamengo na skvělou každoroční akci naší stáje, jako vždycky bude spoustu legrace, atrakcí, a zábavy nejen pro děti. Stejně, a dokonce i lépe jako loni máme rozšířený program a spoustu nových atrakcí, na které se můžete těšit. Rádi vás tam všechny uvidíme, takže neváhejte, poberte známé a děti a rodinu, a přijďte k nám na skvěle naladěné odpoledne v prostředí zvířat s parádním programem. Tahle příležitost není jen pro děti s doprovodem, ale i pro kohokoli, kdo by chtěl k nám do areálu nakouknout a užít si veselé atmosféry ve společnosti zvířat. Budou nám hrát a komentovat úžasní DJ George- Mencler Jiří a Olda Škurek -z agentury SCANDAL AGENCY / AKCE NA KLÍČ takže o zábavu bude skvěle postaráno :)
Všechno info najdete na plakátu, který ale neprozrazuje ani zdaleka vše, abychom Vás mohli překvapit ještě o trochu více :)
Budeme se na Vás moc těšit,
Parta z JK Flamengo
Popis akce:
-Po celé odpoledne vození na koních s možností okamžité fotky
Ukázky:
-Umělecko-kovářské řemeslné zpracování kovu a předvedení podkávání koně + možnost vyzkoušet kování za tepla.
-Ukázka pastevectví s ovcemi a kachnami
Stanoviště:
Hasiči
Dotyková ZOO (lenochod Bohuš, morčátka a králíčci k pomazlení,poznávačka,..)
Střelba vzduchovkou
Myslivecký stánek
Balanc
Soutěžení na dřevěném oři
Pytloskok
a spoustu spoustu dalších!
Děti budou sbírat na stanovištích body a za ně si budou moci vybrat sladkou odměnu!
-Zakoupitelné bohaté občerstvení pro děti i dospělé zajištěno! :)
-Pro velký zájem máme připravená extra parkovací místa!
-Vstupné ZDARMA!
(Pokud budete chtít koníky a naši stáj podpořit i tak, budou k dispozici kasičky s dobrovolným příspěvkem :) )
Těšíme se na Vás!!

autor: jk-flamengo.wbs.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

28.03.2019

Víko kanálu ohrožovalo bezpečnost provoz
Telefonické oznámení o uvolněném víku kanálu ve vozovce na ulici Norská, které ohrožuje bezpečnost silničního provozu, přijalo včera v dopoledních hodinách operační středisko. Strážníci na místě usadili víko do původní polohy, to bylo ovšem stále uvolněné.

27.03.2019

O papouška se postarali strážníci
Ve středu 27. března po poledni přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc telefonické oznámení o nálezu papouška. Muž do telefonu sdělil, že papoušek mu přistál na rameni a on neví, co s ním má dělat. Hlídka si po příjezdu na místo papouška do oznamovatele převzala a poté ho převezla do odborné veterinární péče.

27.03.2019

Z obchodu putoval na záchytku
Na muže, který je pod vlivem alkoholu a ještě odcizil zboží v hypermarketu na ulici Pasteurova, byli včera před půl sedmou večer upozorněni ostrahou strážníci Městské policie Olomouc. Pracovník ostrahy na místě hlídce sdělil, že viděl muže, jak si pod bundu schovává alkohol a následně prochází přes pokladnu bez zaplacení. Při bližší kontrole se zjistilo, že devětadvacetiletý muž odcizil láhev rumu a uzený sýr v celkové částce 182,- Kč. Jelikož byl dotyčný ještě pod vlivem alkoholu, putoval z místa rovnou na protialkoholní a záchytnou stanici. Zde mu byla zjištěna hodnota 2,41 promile alkoholu v dechu.

26.03.2019

Muž kradl v hypermarketu kosmetiku
Včera odpoledne byli strážníci Městské policie Olomouc přivoláni k případu krádeže v hypermarketu na ulici Pražská. V letošním roce se jednalo už o 163 případ, kdy z tohoto bylo 149 přestupků a 14 trestných činů.

25.03.2019

Strážníci řešili spor mezi sousedkami
Oznámení od ženy, která má problémy se svojí sousedkou v domě na ulici Klicperova, přijalo v pondělí 25.3.2019 Operační středisko Městské policie Olomouc. Důvodem měly být schválnosti, které jí sousedka opakovaně provádí, kdy včera jí měla shodit boty ze schodů. Strážníci na místě kontaktovali dvě starší ženy a ty hlídce sdělily, že si vše již vyříkaly před příjezdem strážníků.