> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Ecce homo Šternberk

vloženo: 01.06.2018           komentářů: 0

Je tu již 38. ročník mistrovství Evropy Ecce homo Šternberk v závodech do vrchu. A my u toho samozřejmě budeme také.
Letos vám přivezeme naši sportovně laděnou novinku KIA Stinger a to rovnou ve vrcholné specifikaci GT s motorem 3.3 V6 T-GDi o výkonu 370 koní a kroutícím momentem 510 Nm !! To vše v krásné červená metalíze.

Program
Zahájení závodu 1.6. v 18:00 na hlavním náměstí
Trénink 2.6. od 8:00 trať EH
Závod 3.6. od 8:30 trať EH
Vyhlášení vítězů 3.6. v 18:00 v prostoru MÚ Horní náměstí

Vstupné 200,- Kč celý víkend, jednodenní (SO nebo NE) 150,- Kč , snížené 80,- Kč

Doprovodný program ME Ecce Homo 2018
Město v pohybu 2018
1.-2.6.2018

Program začne již v pátek v podvečer, kdy proběhne slavnostní zahájení závodu Ecce Homo, zahraje kapela Zvláštní zóny v čele se Šternberanem Oldou Maškem a další hudební vystoupení.

Hlavní program se uskuteční v sobotu a ten bude jak jinak, než celodenní. Můžete se těšit nejen na skvělé muzikanty, ale také na spoustu stánků, u kterých si jistě vyberete nějakou tu dobrotu. Pro děti budou tradičně připraveny nafukovací atrakce, malování na obličej a další kratochvíle.

Koho bude hostit Město Šternberk z hudebních hostů? Vystoupí nejen šternberské kapely jako Crunch, Plán C nebo Výsledek, ale těšit se můžete na známější tváře. Přijedou k nám šoumeni z Circus Problem, kteří to umí pořádně rozjet. Možná je znáte z televizní soutěže Česko Slovensko má talent. Ti vystoupí okolo půl osmé večerní. Kolem deváté hodiny se můžete těšit na sympatického českého zpěváka, který je držitelem celé řady ocenění, Marka Ztraceného. V letošním roce slaví 10 let na vrcholu své kariéry, věříme, že si jeho vystoupení užijete. O ten nejlepší závěr se postará muzikálová hvězda s naprosto fenomenálním hlasem, charismatický Václav Noid Bárta s kapelou BekBek Clan, který svým koncertem v rockovém podání uzavře celodenní hudební maraton.

Místo konání: Hlavní náměstí
Vstupné: zdarma

autor: Auto Hlaváček a.s.

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly cho
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utekl.

16.04.2019

Strážníci řešili sousedský spor
Včera před osmou hodinou ranní byli vysláni strážníci Městské policie Olomouc na ulici Vojanova, kde mělo dojít k incidentu mezi sousedy. Na místě hlídka kontaktovala obě strany sporu, kdy seniorka k věci vypověděla, že toho dne ráno se vracela z procházky a u bytu se potkala se sousedem. Ten ji měl vulgárně osočit a strčit do ní. Muž k celé věci uvedl, že když šel z bytu tak potkal sousedku, která mu měla sprostě nadávat a vyhrožovat mu otrávením psa.

14.04.2019

Američan skončil na záchytce
V neděli 14. dubna před desátou hodinou večer přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc telefonické oznámení od obsluhy baru na ulici 1. máje o podnapilém muži. Strážníci na místě do barmanky zjistili, že do provozovny přišel starší podnapilý muž, který si zde sednul, nic si neobjednal a komunikoval pouze anglicky. Hlídka zjistila, že se jedná o pětašedesátiletého Američana neschopného chůze a nesrozumitelně komunikujícího. Na základě těchto skutečností bylo rozhodnuto o převozu na protialkoholní a záchytnou stanici k vystřízlivění