> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Ecce homo Šternberk

vloženo: 01.06.2018           komentářů: 0

Je tu již 38. ročník mistrovství Evropy Ecce homo Šternberk v závodech do vrchu. A my u toho samozřejmě budeme také.
Letos vám přivezeme naši sportovně laděnou novinku KIA Stinger a to rovnou ve vrcholné specifikaci GT s motorem 3.3 V6 T-GDi o výkonu 370 koní a kroutícím momentem 510 Nm !! To vše v krásné červená metalíze.

Program
Zahájení závodu 1.6. v 18:00 na hlavním náměstí
Trénink 2.6. od 8:00 trať EH
Závod 3.6. od 8:30 trať EH
Vyhlášení vítězů 3.6. v 18:00 v prostoru MÚ Horní náměstí

Vstupné 200,- Kč celý víkend, jednodenní (SO nebo NE) 150,- Kč , snížené 80,- Kč

Doprovodný program ME Ecce Homo 2018
Město v pohybu 2018
1.-2.6.2018

Program začne již v pátek v podvečer, kdy proběhne slavnostní zahájení závodu Ecce Homo, zahraje kapela Zvláštní zóny v čele se Šternberanem Oldou Maškem a další hudební vystoupení.

Hlavní program se uskuteční v sobotu a ten bude jak jinak, než celodenní. Můžete se těšit nejen na skvělé muzikanty, ale také na spoustu stánků, u kterých si jistě vyberete nějakou tu dobrotu. Pro děti budou tradičně připraveny nafukovací atrakce, malování na obličej a další kratochvíle.

Koho bude hostit Město Šternberk z hudebních hostů? Vystoupí nejen šternberské kapely jako Crunch, Plán C nebo Výsledek, ale těšit se můžete na známější tváře. Přijedou k nám šoumeni z Circus Problem, kteří to umí pořádně rozjet. Možná je znáte z televizní soutěže Česko Slovensko má talent. Ti vystoupí okolo půl osmé večerní. Kolem deváté hodiny se můžete těšit na sympatického českého zpěváka, který je držitelem celé řady ocenění, Marka Ztraceného. V letošním roce slaví 10 let na vrcholu své kariéry, věříme, že si jeho vystoupení užijete. O ten nejlepší závěr se postará muzikálová hvězda s naprosto fenomenálním hlasem, charismatický Václav Noid Bárta s kapelou BekBek Clan, který svým koncertem v rockovém podání uzavře celodenní hudební maraton.

Místo konání: Hlavní náměstí
Vstupné: zdarma

autor: Auto Hlaváček a.s.

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >  OLOMOUCKÁ 112

10.01.2019

Komu se nehodil čuník?
Nález kadáveru prasete domácího v poli u bočního vchodu na hřbitov ve Chválkovicích řešili včera po osmé hodině ranní strážníci Městské policie Olomouc. Hlídka na místě nalezla prase o hmotnosti cca 80 kg. Komu zvíře patří nebo kdo jej na místo vyvezl, se nepodařilo zjistit. Kadáver zvířete byl proto převezen na veterinární stanici k dalším opatřením.

10.01.2019

Pro dobrotu na žebrotu
O tom, že dobrota se v některých případech nevyplácí, se včera několik minut před půlnocí přesvědčil devětapadesátiletý muž z obce na Bruntálsku. Ten byl v blízkosti zastávky městské hromadné dopravy na třídě Svobody osloven neznámým mužem, který ho požádal o zapůjčení mobilního telefonu k uskutečnění jednoho hovoru. V okamžiku, kdy oslovený vytáhl telefon z oděvu, byl mu podezřelým vytržen a ten se s ním dal na útěk směrem k Bezručovým sadům.

09.01.2019

Cestující měl konflikt s revizorem
Oznámení o napadení revizora mladíkem na autobusovém nádraží u Tržnice přijalo včera hodinu po poledni Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě kontaktovala revizora a ten označil muže, který neměl platnou jízdenku a choval se k němu v autobuse nevhodně, kdy na něj křičel a revizor měl z jeho agresivního chování obavu. Třicetiletý muž z Jesenicka se přiznal k nevhodnému chování, ale popřel fyzické napadení

08.01.2019

Strážníci zasahovali u sporu
Včera v osm hodin večer oznámil dispečer Dopravního podniku města Olomouce neshody mezi dvěma cestujícím v tramvaji na konečné zastávce na ulici Hraniční. Na místo byla okamžitě vyslána hlídka, která po příjezdu na místo zjistila, že se zde nachází muž se ženou. Podle řidiče tramvaje se dvojice měla slovně napadat a přitom mělo dojít také k rozbití skleněné láhve, kterou měli při sobě.

07.01.2019

Flexou odřezali katalyzátor
Telefonické oznámení o dvojici mužů, kteří u zaparkovaného vozidla na ulici Fragnerova něco dělají pomocí rozbrušovačky, přijalo v neděli před třetí hodinou ranní Operační středisko Městské policie Olomouc. Po příjezdu hlídky se na místě již nikdo nenacházel. Prohlídkou vozu strážníci zjistili, že zde pachatelé odřezali katalyzátor výfukového systému.