> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Ecce homo Šternberk

vloženo: 01.06.2018           komentářů: 0

Je tu již 38. ročník mistrovství Evropy Ecce homo Šternberk v závodech do vrchu. A my u toho samozřejmě budeme také.
Letos vám přivezeme naši sportovně laděnou novinku KIA Stinger a to rovnou ve vrcholné specifikaci GT s motorem 3.3 V6 T-GDi o výkonu 370 koní a kroutícím momentem 510 Nm !! To vše v krásné červená metalíze.

Program
Zahájení závodu 1.6. v 18:00 na hlavním náměstí
Trénink 2.6. od 8:00 trať EH
Závod 3.6. od 8:30 trať EH
Vyhlášení vítězů 3.6. v 18:00 v prostoru MÚ Horní náměstí

Vstupné 200,- Kč celý víkend, jednodenní (SO nebo NE) 150,- Kč , snížené 80,- Kč

Doprovodný program ME Ecce Homo 2018
Město v pohybu 2018
1.-2.6.2018

Program začne již v pátek v podvečer, kdy proběhne slavnostní zahájení závodu Ecce Homo, zahraje kapela Zvláštní zóny v čele se Šternberanem Oldou Maškem a další hudební vystoupení.

Hlavní program se uskuteční v sobotu a ten bude jak jinak, než celodenní. Můžete se těšit nejen na skvělé muzikanty, ale také na spoustu stánků, u kterých si jistě vyberete nějakou tu dobrotu. Pro děti budou tradičně připraveny nafukovací atrakce, malování na obličej a další kratochvíle.

Koho bude hostit Město Šternberk z hudebních hostů? Vystoupí nejen šternberské kapely jako Crunch, Plán C nebo Výsledek, ale těšit se můžete na známější tváře. Přijedou k nám šoumeni z Circus Problem, kteří to umí pořádně rozjet. Možná je znáte z televizní soutěže Česko Slovensko má talent. Ti vystoupí okolo půl osmé večerní. Kolem deváté hodiny se můžete těšit na sympatického českého zpěváka, který je držitelem celé řady ocenění, Marka Ztraceného. V letošním roce slaví 10 let na vrcholu své kariéry, věříme, že si jeho vystoupení užijete. O ten nejlepší závěr se postará muzikálová hvězda s naprosto fenomenálním hlasem, charismatický Václav Noid Bárta s kapelou BekBek Clan, který svým koncertem v rockovém podání uzavře celodenní hudební maraton.

Místo konání: Hlavní náměstí
Vstupné: zdarma

autor: Auto Hlaváček a.s.

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

12.10.2018

Poté co se najedl, skončil na záchytce
Na muže, který sedí na lavičce u kašny na Dolním náměstí a znečistil kolem sebe prostor obaly od jídla, byli včera po půl deváté večer upozorněni strážníci Městské policie Olomouc. Poté co se hlídka dostavila na místo, muž vše již uklidil. Při řešení oznámení však muž jevil známky značné podnapilosti a nebyl schopen samostatné chůze. Na místo byla proto přivolána převozová služba, která šestatřicetiletého muže odvezla k vystřízlivění. Na protialkoholní a záchytné stanici muži byla zjištěna hodnota 3,7 promile alkoholu v dechu.

11.10.2018

Hledaná dívka byla v baru
Dnes po půl čtvrté ráno se na operační středisko telefonicky obrátil muž, který sdělil, že se v baru na ulici Riegrova nachází osoba, která měla utéct z diagnostického ústavu. Hlídka po příjezdu na místě nalezla nezletilou dívku, u které bylo zjištěno, že se jedná o osobu hledanou nebo pohřešovanou Policií ČR.

10.10.2018

Hluk ze šicího stroje obtěžoval sousedku
Nezvyklý sousedský spor řešili včera v odpoledních hodinách v panelovém domě na ulici Werichova strážníci Městské policie Olomouc. Dvaačtyřicetiletá žena oznámila, že ji sousedka obtěžuje hlukem, který vydává její šicí stroj. Strážníci na místě kontaktovali oznamovatelku i sousedku. Obě ženy uvedly, že se mezi sebou již domluvily s tím, že oznamovatelka pořídí sousedce podložku pod šicí stroj a tím sníží jeho hlučnost.

09.10.2018

Strážníci řešili incident na dětském hři
V úterý 9. října hodinu po poledni vyjížděli strážníci na ulici Kampelíkova, kde mělo dle telefonického oznámení docházet na dětském hřišti k obtěžování dětí neznámou ženou. Po příjezdu hlídky na místo se zde již žádné děti nenacházely, byla zde jen žena, která nesrozumitelně křičela. Třiadvacetiletá žena neustále křičela nelogické věci a v jednu chvíli si roztrhla nohavici od kalhot a následně začala jíst listí z keře. Vzhledem k těmto okolnostem byla na místo přivolána zdravotnická záchranná služba, kdy následně lékař rozhodl o umístění na protialkoholní a záchytné stanici.

03.10.2018

Strážníci spolupracovali s revizory
Během včerejšího dne se na strážníky Městské policie Olomouc obrátili ve dvou případech revizoři Dopravního podniku města Olomouce s žádostí o součinnost. Důvodem bylo ověření totožnosti osob, které se přepravovali v dopravních prostředcích bez platných jízdních dokladů. Strážníci tak revizorům asistovali na zastávkách městské hromadné dopravy na třídě Svobody a ulici 17. listopadu. K dnešnímu dni strážníci asistovali revizorům při řešení 321 případů.