> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Souboj posledního s předposledním

vloženo: 03.06.2018           komentářů: 0

Souboj posledního s předposledním dopadl lépe pro HFK

Sobota 2.6.2018, 17:00 hod. - 28. kolo MSFL 2017/2018, stadion Holice

V dnešním utkání 28. kola jarní části Moravskoslezské fotbalové ligy nastoupili holičtí fotbalisté na domácí půdě proti FK Mohelnice.

Od začátku utkání byli holičtí lepším týmem a během prvního poločasu si vypracovali tři stoprocentní tutovky. Nejdříve nedal 2x Voleský a p něm ani Seibert.

To se bohužel podepsalo na dalším vývoji utkání, kdy se hosté dostali do hry. Začali lépe kombinovat a nakonec I srovnali na 1:1 ve 39. minutě, když se z rychlého brejku prosadil Navrátil přes špatně bránícího Spurného.

V nastavené minutě prvního poločasu se ve velkém vápně prodíral mezi mohelnickými obránci Voleský, kterému po pádu na rohu malého vápna hlavní rozhodčí odpískal přísnou penaltu. Tu nakonec Horka neproměnil, když brankář Večeř vystihl stranu a poté zneškodnil i dorážku Antla. Za nerozhodného stavu se tak šlo i do kabin.

Po změně stran se hrála vyrovnaná partie, která nakonec lépe vyzněla pro hlický tým. V 83. minutě napravil své zaváhání u vyrovnávací branky hostů Spurný, který krásnou střelou rozhodl o vítězství HFK 2:1.

1.HFK Olomouc - FK Mohelnice 2:1 (1:1)

Branky: 4. Voleský, 83. Spurný - 39. Navrátil. Rozhodčí: Mikeska - Cieslar, Bureš. Delegát: Kordula. ŽK: --. ČK: --. Diváků: 92.

1.HFK Olomouc: Svoboda - Antl, Buček, M. Krejčí, Horka, Šichor, Spurný, Banasik, Voleský, Seibert, Juráš. Náhradníci: Kubica - Bořil, Plesník, Schmidt. Realizační tým - trenér: Jiří Derco, vedoucí mužstva: Miroslav Derco, kustod: Jiří Slavíček, lékař: MUDr. Rudolf Ditmar.

FK Mohelnice: Večeř - Hlavsa, Kuba (C), Smrček, Sedlo, Navrátil, Klimeš, Svoboda, Vokoun, Kchu-er-pan I-mu-žan, Knýř. Náhradníci: Vavruša - Lu-ccha Čang, Čank, Čeng-fu Čchen, Nantl. Realizační tým -

Následující kolo: další utkání nás čeká v sobotu 9.6.2018 od 17:00 hod. na domácí půdě 1.SK Prostějova.

autor: 1.HFK Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

10.01.2019

Komu se nehodil čuník?
Nález kadáveru prasete domácího v poli u bočního vchodu na hřbitov ve Chválkovicích řešili včera po osmé hodině ranní strážníci Městské policie Olomouc. Hlídka na místě nalezla prase o hmotnosti cca 80 kg. Komu zvíře patří nebo kdo jej na místo vyvezl, se nepodařilo zjistit. Kadáver zvířete byl proto převezen na veterinární stanici k dalším opatřením.

10.01.2019

Pro dobrotu na žebrotu
O tom, že dobrota se v některých případech nevyplácí, se včera několik minut před půlnocí přesvědčil devětapadesátiletý muž z obce na Bruntálsku. Ten byl v blízkosti zastávky městské hromadné dopravy na třídě Svobody osloven neznámým mužem, který ho požádal o zapůjčení mobilního telefonu k uskutečnění jednoho hovoru. V okamžiku, kdy oslovený vytáhl telefon z oděvu, byl mu podezřelým vytržen a ten se s ním dal na útěk směrem k Bezručovým sadům.

09.01.2019

Cestující měl konflikt s revizorem
Oznámení o napadení revizora mladíkem na autobusovém nádraží u Tržnice přijalo včera hodinu po poledni Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě kontaktovala revizora a ten označil muže, který neměl platnou jízdenku a choval se k němu v autobuse nevhodně, kdy na něj křičel a revizor měl z jeho agresivního chování obavu. Třicetiletý muž z Jesenicka se přiznal k nevhodnému chování, ale popřel fyzické napadení

08.01.2019

Strážníci zasahovali u sporu
Včera v osm hodin večer oznámil dispečer Dopravního podniku města Olomouce neshody mezi dvěma cestujícím v tramvaji na konečné zastávce na ulici Hraniční. Na místo byla okamžitě vyslána hlídka, která po příjezdu na místo zjistila, že se zde nachází muž se ženou. Podle řidiče tramvaje se dvojice měla slovně napadat a přitom mělo dojít také k rozbití skleněné láhve, kterou měli při sobě.

07.01.2019

Flexou odřezali katalyzátor
Telefonické oznámení o dvojici mužů, kteří u zaparkovaného vozidla na ulici Fragnerova něco dělají pomocí rozbrušovačky, přijalo v neděli před třetí hodinou ranní Operační středisko Městské policie Olomouc. Po příjezdu hlídky se na místě již nikdo nenacházel. Prohlídkou vozu strážníci zjistili, že zde pachatelé odřezali katalyzátor výfukového systému.