> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Souboj posledního s předposledním

vloženo: 03.06.2018           komentářů: 0

Souboj posledního s předposledním dopadl lépe pro HFK

Sobota 2.6.2018, 17:00 hod. - 28. kolo MSFL 2017/2018, stadion Holice

V dnešním utkání 28. kola jarní části Moravskoslezské fotbalové ligy nastoupili holičtí fotbalisté na domácí půdě proti FK Mohelnice.

Od začátku utkání byli holičtí lepším týmem a během prvního poločasu si vypracovali tři stoprocentní tutovky. Nejdříve nedal 2x Voleský a p něm ani Seibert.

To se bohužel podepsalo na dalším vývoji utkání, kdy se hosté dostali do hry. Začali lépe kombinovat a nakonec I srovnali na 1:1 ve 39. minutě, když se z rychlého brejku prosadil Navrátil přes špatně bránícího Spurného.

V nastavené minutě prvního poločasu se ve velkém vápně prodíral mezi mohelnickými obránci Voleský, kterému po pádu na rohu malého vápna hlavní rozhodčí odpískal přísnou penaltu. Tu nakonec Horka neproměnil, když brankář Večeř vystihl stranu a poté zneškodnil i dorážku Antla. Za nerozhodného stavu se tak šlo i do kabin.

Po změně stran se hrála vyrovnaná partie, která nakonec lépe vyzněla pro hlický tým. V 83. minutě napravil své zaváhání u vyrovnávací branky hostů Spurný, který krásnou střelou rozhodl o vítězství HFK 2:1.

1.HFK Olomouc - FK Mohelnice 2:1 (1:1)

Branky: 4. Voleský, 83. Spurný - 39. Navrátil. Rozhodčí: Mikeska - Cieslar, Bureš. Delegát: Kordula. ŽK: --. ČK: --. Diváků: 92.

1.HFK Olomouc: Svoboda - Antl, Buček, M. Krejčí, Horka, Šichor, Spurný, Banasik, Voleský, Seibert, Juráš. Náhradníci: Kubica - Bořil, Plesník, Schmidt. Realizační tým - trenér: Jiří Derco, vedoucí mužstva: Miroslav Derco, kustod: Jiří Slavíček, lékař: MUDr. Rudolf Ditmar.

FK Mohelnice: Večeř - Hlavsa, Kuba (C), Smrček, Sedlo, Navrátil, Klimeš, Svoboda, Vokoun, Kchu-er-pan I-mu-žan, Knýř. Náhradníci: Vavruša - Lu-ccha Čang, Čank, Čeng-fu Čchen, Nantl. Realizační tým -

Následující kolo: další utkání nás čeká v sobotu 9.6.2018 od 17:00 hod. na domácí půdě 1.SK Prostějova.

autor: 1.HFK Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

11.02.2019

Nejdříve zlomená noha, poté epileptický
V pátek a v neděli řešili strážníci dva případy, kdy poskytovali první pomoc osobám se zdravotními problémy. Nejprve hlídka řešila muže ležícího na chodníku na ulici Kosinova, který si po pádu stěžoval na bolest ruky a nohy. Na místo byli přivoláni záchranáři, kteří následně pětačtyřicetiletého Poláka odvezli se zlomeninou kotníku do fakultní nemocnice na ošetření. Druhý případ se odehrál v neděli po poledni na ulici Jeremenkova, kde třiadvacetiletá žena dostala epileptický záchvat. Po prvotní pomoci od strážníků byla opět přivolána zdravotnická záchranná služba, která se o ženu postarala.

11.02.2019

Utekl i s tabákem
Odcizené tabákové výrobky za téměř 400,- Kč má na svědomí neznámý pachatel. Na strážníky městské policie se v pátek půl hodiny po poledni obrátila pracovnice novinového stánku na ulici I. P. Pavlova. Žena hlídce sdělila, že ke stánku přišel neznámý muž, který si chtěl zakoupit tabákové výrobky. Poté co jej oznamovatelka nachystala, muž zboží vzal z prodejního pultu a utekl s ním směrem k ulici Brněnská. Pro podezření ze spáchání přestupku proti majetku neznámým pachatelem se bude případem zabývat správní orgán, kterému bylo vše oznámeno.

08.02.2019

Další jízda s nasazenou botičkou
Během posledních několika dnů řešili olomoučtí strážníci další případ, kdy se řidič rozjel s vozidlem i s nasazenou botičkou. Samotný incident se odehrál v pátek 8.2.2019 po sedmé hodině ranní v ulici Hrnčířská. Dvaapadesátiletý Američan zřejmě přehlédl nasazené blokovací zařízení a s vozidlem se rozjel. Došlo tak k poškození nejen samotné botičky, ale i části boční karoserie vozidla Škoda Fabia. Celou věc si na místě převzali policisté z dopravního inspektorátu Policie ČR.

08.02.2019

Část vypila, zbytek ukradla
V pátek 8. února před devátou hodinou ranní byli strážníci Městské policie Olomouc vysláni do nákupního centra na ulici Kafkova, kde mělo dojít ke krádeži. Na místě již na hlídku čekal pracovník ostrahy a ten jí sdělil, že viděl na prodejní ploše ženu, která nejdříve vypila třetinu láhve vodky a zbytek poté dala do tašky. S takto uschovaným zbožím následně prošla přes pokladnu ovšem bez zaplacení. Škoda byla vyčíslena na částku 150,- Kč.

07.02.2019

Muž se nahříval na parovodu
Oznámení o muži, který leží na výdechu parovodu za autobusovým nádražím na ulici Sladkovského a nehýbe se, přijalo ve čtvrtek 7. února po deváté hodině ranní Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila padesátiletého muže bez domova, který pouze tvrdě spal. Po vzbuzení byl muž poučen o možnosti využití azylového domu a poté z místa odešel.