> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Další remíza s třetiligovým týmem

vloženo: 26.07.2018           komentářů: 0

PU, středa 25.7.2018, 17:00 hod., hřiště Drahanovice

Svěřenci trenéra Jířího Derca nastoupili proti dalšímu třetiligovému týmu, a to FC Viktorii Otrokovice.

První poločas skončil lépe pro holický tým, který se ujal vedení ve 45. minutě ze standardní situace zahrávanou Ondrou Bořilem. Hlavou se trefil Tomáš Drmola 1:0. Utkání bylo ale oboustranně vyrovnané i na šance.

Po změně stran hřiště opustili Drmola, Malenda a Kalina. Nově nastoupili Stoklasa, Bagou a Kubica.

Během druhé půle poslal trenér Jiří Derco na hřiště ještě další mladé hráče z juniorky, ale hra se o moc nezměnila.

Velkou příležitost měl Bagou, samostatný nájezd bohužel neproměnil. Pak ještě Ondra Buček nastřelil tyč.

Hosté měli několik slibných šancí, které ale nedohráli do zdarné koncovky.

To se jim podařilo až s přispěním našich zadáků. V 88. minutě vyrobil obrovskou hrubku Martin Krejčí, když poslal slabou malou domů. Toho využil jeden z utočníků Otrokovic a lehce tak upravil konečný stav na 1:1.

1.HFK Olomouc - FC Viktoria Otrokovice 1:1 (1:0)

Branka: 45. Drmola - 88. Otrokovice

Sestava HFK: Kalina (46. Kubica) - Krumpolc (60. Henkl), Krejčí, Drmola (46. Stoklasa), Buček (78. Hladký), Hladký (28. Koutek), Horka (60. Kročil), Juráš, Bořil (65. Vinter), Schmidt (65. Kvapil), Malenda (46. Bagou)

Na střídání: Kubica - Bagou, Stoklasa, Henkl, Vinter, Kvapil, Kročil, Koutek.

V posledním zápase přípravy se utkáme s týmem SK Uničova, a to v sobotu 28.7.2018 od 10:00 hod. Utkání se hraje na hlavním hřišti v Uničově.


autor: 1.HFK Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

12.10.2018

Poté co se najedl, skončil na záchytce
Na muže, který sedí na lavičce u kašny na Dolním náměstí a znečistil kolem sebe prostor obaly od jídla, byli včera po půl deváté večer upozorněni strážníci Městské policie Olomouc. Poté co se hlídka dostavila na místo, muž vše již uklidil. Při řešení oznámení však muž jevil známky značné podnapilosti a nebyl schopen samostatné chůze. Na místo byla proto přivolána převozová služba, která šestatřicetiletého muže odvezla k vystřízlivění. Na protialkoholní a záchytné stanici muži byla zjištěna hodnota 3,7 promile alkoholu v dechu.

11.10.2018

Hledaná dívka byla v baru
Dnes po půl čtvrté ráno se na operační středisko telefonicky obrátil muž, který sdělil, že se v baru na ulici Riegrova nachází osoba, která měla utéct z diagnostického ústavu. Hlídka po příjezdu na místě nalezla nezletilou dívku, u které bylo zjištěno, že se jedná o osobu hledanou nebo pohřešovanou Policií ČR.

10.10.2018

Hluk ze šicího stroje obtěžoval sousedku
Nezvyklý sousedský spor řešili včera v odpoledních hodinách v panelovém domě na ulici Werichova strážníci Městské policie Olomouc. Dvaačtyřicetiletá žena oznámila, že ji sousedka obtěžuje hlukem, který vydává její šicí stroj. Strážníci na místě kontaktovali oznamovatelku i sousedku. Obě ženy uvedly, že se mezi sebou již domluvily s tím, že oznamovatelka pořídí sousedce podložku pod šicí stroj a tím sníží jeho hlučnost.

09.10.2018

Strážníci řešili incident na dětském hři
V úterý 9. října hodinu po poledni vyjížděli strážníci na ulici Kampelíkova, kde mělo dle telefonického oznámení docházet na dětském hřišti k obtěžování dětí neznámou ženou. Po příjezdu hlídky na místo se zde již žádné děti nenacházely, byla zde jen žena, která nesrozumitelně křičela. Třiadvacetiletá žena neustále křičela nelogické věci a v jednu chvíli si roztrhla nohavici od kalhot a následně začala jíst listí z keře. Vzhledem k těmto okolnostem byla na místo přivolána zdravotnická záchranná služba, kdy následně lékař rozhodl o umístění na protialkoholní a záchytné stanici.

03.10.2018

Strážníci spolupracovali s revizory
Během včerejšího dne se na strážníky Městské policie Olomouc obrátili ve dvou případech revizoři Dopravního podniku města Olomouce s žádostí o součinnost. Důvodem bylo ověření totožnosti osob, které se přepravovali v dopravních prostředcích bez platných jízdních dokladů. Strážníci tak revizorům asistovali na zastávkách městské hromadné dopravy na třídě Svobody a ulici 17. listopadu. K dnešnímu dni strážníci asistovali revizorům při řešení 321 případů.