> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Další remíza s třetiligovým týmem

vloženo: 26.07.2018           komentářů: 0

PU, středa 25.7.2018, 17:00 hod., hřiště Drahanovice

Svěřenci trenéra Jířího Derca nastoupili proti dalšímu třetiligovému týmu, a to FC Viktorii Otrokovice.

První poločas skončil lépe pro holický tým, který se ujal vedení ve 45. minutě ze standardní situace zahrávanou Ondrou Bořilem. Hlavou se trefil Tomáš Drmola 1:0. Utkání bylo ale oboustranně vyrovnané i na šance.

Po změně stran hřiště opustili Drmola, Malenda a Kalina. Nově nastoupili Stoklasa, Bagou a Kubica.

Během druhé půle poslal trenér Jiří Derco na hřiště ještě další mladé hráče z juniorky, ale hra se o moc nezměnila.

Velkou příležitost měl Bagou, samostatný nájezd bohužel neproměnil. Pak ještě Ondra Buček nastřelil tyč.

Hosté měli několik slibných šancí, které ale nedohráli do zdarné koncovky.

To se jim podařilo až s přispěním našich zadáků. V 88. minutě vyrobil obrovskou hrubku Martin Krejčí, když poslal slabou malou domů. Toho využil jeden z utočníků Otrokovic a lehce tak upravil konečný stav na 1:1.

1.HFK Olomouc - FC Viktoria Otrokovice 1:1 (1:0)

Branka: 45. Drmola - 88. Otrokovice

Sestava HFK: Kalina (46. Kubica) - Krumpolc (60. Henkl), Krejčí, Drmola (46. Stoklasa), Buček (78. Hladký), Hladký (28. Koutek), Horka (60. Kročil), Juráš, Bořil (65. Vinter), Schmidt (65. Kvapil), Malenda (46. Bagou)

Na střídání: Kubica - Bagou, Stoklasa, Henkl, Vinter, Kvapil, Kročil, Koutek.

V posledním zápase přípravy se utkáme s týmem SK Uničova, a to v sobotu 28.7.2018 od 10:00 hod. Utkání se hraje na hlavním hřišti v Uničově.


autor: 1.HFK Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

11.02.2019

Nejdříve zlomená noha, poté epileptický
V pátek a v neděli řešili strážníci dva případy, kdy poskytovali první pomoc osobám se zdravotními problémy. Nejprve hlídka řešila muže ležícího na chodníku na ulici Kosinova, který si po pádu stěžoval na bolest ruky a nohy. Na místo byli přivoláni záchranáři, kteří následně pětačtyřicetiletého Poláka odvezli se zlomeninou kotníku do fakultní nemocnice na ošetření. Druhý případ se odehrál v neděli po poledni na ulici Jeremenkova, kde třiadvacetiletá žena dostala epileptický záchvat. Po prvotní pomoci od strážníků byla opět přivolána zdravotnická záchranná služba, která se o ženu postarala.

11.02.2019

Utekl i s tabákem
Odcizené tabákové výrobky za téměř 400,- Kč má na svědomí neznámý pachatel. Na strážníky městské policie se v pátek půl hodiny po poledni obrátila pracovnice novinového stánku na ulici I. P. Pavlova. Žena hlídce sdělila, že ke stánku přišel neznámý muž, který si chtěl zakoupit tabákové výrobky. Poté co jej oznamovatelka nachystala, muž zboží vzal z prodejního pultu a utekl s ním směrem k ulici Brněnská. Pro podezření ze spáchání přestupku proti majetku neznámým pachatelem se bude případem zabývat správní orgán, kterému bylo vše oznámeno.

08.02.2019

Další jízda s nasazenou botičkou
Během posledních několika dnů řešili olomoučtí strážníci další případ, kdy se řidič rozjel s vozidlem i s nasazenou botičkou. Samotný incident se odehrál v pátek 8.2.2019 po sedmé hodině ranní v ulici Hrnčířská. Dvaapadesátiletý Američan zřejmě přehlédl nasazené blokovací zařízení a s vozidlem se rozjel. Došlo tak k poškození nejen samotné botičky, ale i části boční karoserie vozidla Škoda Fabia. Celou věc si na místě převzali policisté z dopravního inspektorátu Policie ČR.

08.02.2019

Část vypila, zbytek ukradla
V pátek 8. února před devátou hodinou ranní byli strážníci Městské policie Olomouc vysláni do nákupního centra na ulici Kafkova, kde mělo dojít ke krádeži. Na místě již na hlídku čekal pracovník ostrahy a ten jí sdělil, že viděl na prodejní ploše ženu, která nejdříve vypila třetinu láhve vodky a zbytek poté dala do tašky. S takto uschovaným zbožím následně prošla přes pokladnu ovšem bez zaplacení. Škoda byla vyčíslena na částku 150,- Kč.

07.02.2019

Muž se nahříval na parovodu
Oznámení o muži, který leží na výdechu parovodu za autobusovým nádražím na ulici Sladkovského a nehýbe se, přijalo ve čtvrtek 7. února po deváté hodině ranní Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila padesátiletého muže bez domova, který pouze tvrdě spal. Po vzbuzení byl muž poučen o možnosti využití azylového domu a poté z místa odešel.