> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Další remíza s třetiligovým týmem

vloženo: 26.07.2018           komentářů: 0

PU, středa 25.7.2018, 17:00 hod., hřiště Drahanovice

Svěřenci trenéra Jířího Derca nastoupili proti dalšímu třetiligovému týmu, a to FC Viktorii Otrokovice.

První poločas skončil lépe pro holický tým, který se ujal vedení ve 45. minutě ze standardní situace zahrávanou Ondrou Bořilem. Hlavou se trefil Tomáš Drmola 1:0. Utkání bylo ale oboustranně vyrovnané i na šance.

Po změně stran hřiště opustili Drmola, Malenda a Kalina. Nově nastoupili Stoklasa, Bagou a Kubica.

Během druhé půle poslal trenér Jiří Derco na hřiště ještě další mladé hráče z juniorky, ale hra se o moc nezměnila.

Velkou příležitost měl Bagou, samostatný nájezd bohužel neproměnil. Pak ještě Ondra Buček nastřelil tyč.

Hosté měli několik slibných šancí, které ale nedohráli do zdarné koncovky.

To se jim podařilo až s přispěním našich zadáků. V 88. minutě vyrobil obrovskou hrubku Martin Krejčí, když poslal slabou malou domů. Toho využil jeden z utočníků Otrokovic a lehce tak upravil konečný stav na 1:1.

1.HFK Olomouc - FC Viktoria Otrokovice 1:1 (1:0)

Branka: 45. Drmola - 88. Otrokovice

Sestava HFK: Kalina (46. Kubica) - Krumpolc (60. Henkl), Krejčí, Drmola (46. Stoklasa), Buček (78. Hladký), Hladký (28. Koutek), Horka (60. Kročil), Juráš, Bořil (65. Vinter), Schmidt (65. Kvapil), Malenda (46. Bagou)

Na střídání: Kubica - Bagou, Stoklasa, Henkl, Vinter, Kvapil, Kročil, Koutek.

V posledním zápase přípravy se utkáme s týmem SK Uničova, a to v sobotu 28.7.2018 od 10:00 hod. Utkání se hraje na hlavním hřišti v Uničově.


autor: 1.HFK Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly cho
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utekl.

16.04.2019

Strážníci řešili sousedský spor
Včera před osmou hodinou ranní byli vysláni strážníci Městské policie Olomouc na ulici Vojanova, kde mělo dojít k incidentu mezi sousedy. Na místě hlídka kontaktovala obě strany sporu, kdy seniorka k věci vypověděla, že toho dne ráno se vracela z procházky a u bytu se potkala se sousedem. Ten ji měl vulgárně osočit a strčit do ní. Muž k celé věci uvedl, že když šel z bytu tak potkal sousedku, která mu měla sprostě nadávat a vyhrožovat mu otrávením psa.

14.04.2019

Američan skončil na záchytce
V neděli 14. dubna před desátou hodinou večer přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc telefonické oznámení od obsluhy baru na ulici 1. máje o podnapilém muži. Strážníci na místě do barmanky zjistili, že do provozovny přišel starší podnapilý muž, který si zde sednul, nic si neobjednal a komunikoval pouze anglicky. Hlídka zjistila, že se jedná o pětašedesátiletého Američana neschopného chůze a nesrozumitelně komunikujícího. Na základě těchto skutečností bylo rozhodnuto o převozu na protialkoholní a záchytnou stanici k vystřízlivění