> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Festival Řeka má duši 2018

vloženo: 17.08.2018           komentářů: 0

Jedinečný festival, který se odehrává přímo na vodní hladině se tentokrát uskuteční na jezírku ve Smetanových sadech. Těšit se můžete na hudební koncerty a následné scénicko divadelní představení, po kterém bude pokračovat hudební after show.

PROGRAM:
18:30 otevření areálu v okolí jezírka
18:45 Ptakustik solo
20:00 SUGAR & SPICE Holding Company sugar and spice holding company

21:30 Divadlení představení "Alenka v říši divů" (scénicko divadelní představení v magicky osvětleném prostředí jezírka, kdy Alenku na své cestě budou doprovázet můzy ze světa tance, vzduchu, baletu, zpěvu a mnohem více, ale to se dozvíte až na místě:)
Učinkují:
šálová akrobacie: Lu Ci-e, tanec Michaela Bartková balet Daniela Hanelová operní zpěv @barbora polášková
hrají
Miroslav Černy Adam Joura Dědoch Martin Barbora Šebestíková
režie: Vladislav Kracík
scéna: Szturc Adela
hudba: Martin Perina a Leona Vyhnálková
světla a zvuk: Jan Machát Bohuslav Kraus VISUALOVE
produkce: Jana Posníková
technika: Rikki Beran a Tomáš Růžička
a další....

22:30 after dj show Aid Kid

VSTUPENKY:
120,- předprodej v Informační centrum Olomouc do pátku 17.8. 12:00
150,- na místě
děti do 15 let vstup zdarma

akce se pořádá za podpory statutárního města Olomouce Statutární město Olomouc a Olomouckého kraje Olomoucký kraj tourism ve spolupráci s Výstaviště Flora Olomouc a.s.
Partněři:
Muzeum Olomouckých tvarůžků Pivovar Chomout Zoologická zahrada Olomouc Radio Haná Olomoucká Drbna Olomoucký deník Long Story Short Hostel & Café Ološlap Divadlo Tramtarie autojeřáby Olomouc Bistrá kráva give me 5 Jsem z Olomouce Atlant taxi Olomouc

autor: plavbyolomouc.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

11.02.2019

Nejdříve zlomená noha, poté epileptický
V pátek a v neděli řešili strážníci dva případy, kdy poskytovali první pomoc osobám se zdravotními problémy. Nejprve hlídka řešila muže ležícího na chodníku na ulici Kosinova, který si po pádu stěžoval na bolest ruky a nohy. Na místo byli přivoláni záchranáři, kteří následně pětačtyřicetiletého Poláka odvezli se zlomeninou kotníku do fakultní nemocnice na ošetření. Druhý případ se odehrál v neděli po poledni na ulici Jeremenkova, kde třiadvacetiletá žena dostala epileptický záchvat. Po prvotní pomoci od strážníků byla opět přivolána zdravotnická záchranná služba, která se o ženu postarala.

11.02.2019

Utekl i s tabákem
Odcizené tabákové výrobky za téměř 400,- Kč má na svědomí neznámý pachatel. Na strážníky městské policie se v pátek půl hodiny po poledni obrátila pracovnice novinového stánku na ulici I. P. Pavlova. Žena hlídce sdělila, že ke stánku přišel neznámý muž, který si chtěl zakoupit tabákové výrobky. Poté co jej oznamovatelka nachystala, muž zboží vzal z prodejního pultu a utekl s ním směrem k ulici Brněnská. Pro podezření ze spáchání přestupku proti majetku neznámým pachatelem se bude případem zabývat správní orgán, kterému bylo vše oznámeno.

08.02.2019

Další jízda s nasazenou botičkou
Během posledních několika dnů řešili olomoučtí strážníci další případ, kdy se řidič rozjel s vozidlem i s nasazenou botičkou. Samotný incident se odehrál v pátek 8.2.2019 po sedmé hodině ranní v ulici Hrnčířská. Dvaapadesátiletý Američan zřejmě přehlédl nasazené blokovací zařízení a s vozidlem se rozjel. Došlo tak k poškození nejen samotné botičky, ale i části boční karoserie vozidla Škoda Fabia. Celou věc si na místě převzali policisté z dopravního inspektorátu Policie ČR.

08.02.2019

Část vypila, zbytek ukradla
V pátek 8. února před devátou hodinou ranní byli strážníci Městské policie Olomouc vysláni do nákupního centra na ulici Kafkova, kde mělo dojít ke krádeži. Na místě již na hlídku čekal pracovník ostrahy a ten jí sdělil, že viděl na prodejní ploše ženu, která nejdříve vypila třetinu láhve vodky a zbytek poté dala do tašky. S takto uschovaným zbožím následně prošla přes pokladnu ovšem bez zaplacení. Škoda byla vyčíslena na částku 150,- Kč.

07.02.2019

Muž se nahříval na parovodu
Oznámení o muži, který leží na výdechu parovodu za autobusovým nádražím na ulici Sladkovského a nehýbe se, přijalo ve čtvrtek 7. února po deváté hodině ranní Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila padesátiletého muže bez domova, který pouze tvrdě spal. Po vzbuzení byl muž poučen o možnosti využití azylového domu a poté z místa odešel.