> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Festival Řeka má duši 2018

vloženo: 17.08.2018           komentářů: 0

Jedinečný festival, který se odehrává přímo na vodní hladině se tentokrát uskuteční na jezírku ve Smetanových sadech. Těšit se můžete na hudební koncerty a následné scénicko divadelní představení, po kterém bude pokračovat hudební after show.

PROGRAM:
18:30 otevření areálu v okolí jezírka
18:45 Ptakustik solo
20:00 SUGAR & SPICE Holding Company sugar and spice holding company

21:30 Divadlení představení "Alenka v říši divů" (scénicko divadelní představení v magicky osvětleném prostředí jezírka, kdy Alenku na své cestě budou doprovázet můzy ze světa tance, vzduchu, baletu, zpěvu a mnohem více, ale to se dozvíte až na místě:)
Učinkují:
šálová akrobacie: Lu Ci-e, tanec Michaela Bartková balet Daniela Hanelová operní zpěv @barbora polášková
hrají
Miroslav Černy Adam Joura Dědoch Martin Barbora Šebestíková
režie: Vladislav Kracík
scéna: Szturc Adela
hudba: Martin Perina a Leona Vyhnálková
světla a zvuk: Jan Machát Bohuslav Kraus VISUALOVE
produkce: Jana Posníková
technika: Rikki Beran a Tomáš Růžička
a další....

22:30 after dj show Aid Kid

VSTUPENKY:
120,- předprodej v Informační centrum Olomouc do pátku 17.8. 12:00
150,- na místě
děti do 15 let vstup zdarma

akce se pořádá za podpory statutárního města Olomouce Statutární město Olomouc a Olomouckého kraje Olomoucký kraj tourism ve spolupráci s Výstaviště Flora Olomouc a.s.
Partněři:
Muzeum Olomouckých tvarůžků Pivovar Chomout Zoologická zahrada Olomouc Radio Haná Olomoucká Drbna Olomoucký deník Long Story Short Hostel & Café Ološlap Divadlo Tramtarie autojeřáby Olomouc Bistrá kráva give me 5 Jsem z Olomouce Atlant taxi Olomouc

autor: plavbyolomouc.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

12.10.2018

Poté co se najedl, skončil na záchytce
Na muže, který sedí na lavičce u kašny na Dolním náměstí a znečistil kolem sebe prostor obaly od jídla, byli včera po půl deváté večer upozorněni strážníci Městské policie Olomouc. Poté co se hlídka dostavila na místo, muž vše již uklidil. Při řešení oznámení však muž jevil známky značné podnapilosti a nebyl schopen samostatné chůze. Na místo byla proto přivolána převozová služba, která šestatřicetiletého muže odvezla k vystřízlivění. Na protialkoholní a záchytné stanici muži byla zjištěna hodnota 3,7 promile alkoholu v dechu.

11.10.2018

Hledaná dívka byla v baru
Dnes po půl čtvrté ráno se na operační středisko telefonicky obrátil muž, který sdělil, že se v baru na ulici Riegrova nachází osoba, která měla utéct z diagnostického ústavu. Hlídka po příjezdu na místě nalezla nezletilou dívku, u které bylo zjištěno, že se jedná o osobu hledanou nebo pohřešovanou Policií ČR.

10.10.2018

Hluk ze šicího stroje obtěžoval sousedku
Nezvyklý sousedský spor řešili včera v odpoledních hodinách v panelovém domě na ulici Werichova strážníci Městské policie Olomouc. Dvaačtyřicetiletá žena oznámila, že ji sousedka obtěžuje hlukem, který vydává její šicí stroj. Strážníci na místě kontaktovali oznamovatelku i sousedku. Obě ženy uvedly, že se mezi sebou již domluvily s tím, že oznamovatelka pořídí sousedce podložku pod šicí stroj a tím sníží jeho hlučnost.

09.10.2018

Strážníci řešili incident na dětském hři
V úterý 9. října hodinu po poledni vyjížděli strážníci na ulici Kampelíkova, kde mělo dle telefonického oznámení docházet na dětském hřišti k obtěžování dětí neznámou ženou. Po příjezdu hlídky na místo se zde již žádné děti nenacházely, byla zde jen žena, která nesrozumitelně křičela. Třiadvacetiletá žena neustále křičela nelogické věci a v jednu chvíli si roztrhla nohavici od kalhot a následně začala jíst listí z keře. Vzhledem k těmto okolnostem byla na místo přivolána zdravotnická záchranná služba, kdy následně lékař rozhodl o umístění na protialkoholní a záchytné stanici.

03.10.2018

Strážníci spolupracovali s revizory
Během včerejšího dne se na strážníky Městské policie Olomouc obrátili ve dvou případech revizoři Dopravního podniku města Olomouce s žádostí o součinnost. Důvodem bylo ověření totožnosti osob, které se přepravovali v dopravních prostředcích bez platných jízdních dokladů. Strážníci tak revizorům asistovali na zastávkách městské hromadné dopravy na třídě Svobody a ulici 17. listopadu. K dnešnímu dni strážníci asistovali revizorům při řešení 321 případů.