> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Festival Řeka má duši 2018

vloženo: 17.08.2018           komentářů: 0

Jedinečný festival, který se odehrává přímo na vodní hladině se tentokrát uskuteční na jezírku ve Smetanových sadech. Těšit se můžete na hudební koncerty a následné scénicko divadelní představení, po kterém bude pokračovat hudební after show.

PROGRAM:
18:30 otevření areálu v okolí jezírka
18:45 Ptakustik solo
20:00 SUGAR & SPICE Holding Company sugar and spice holding company

21:30 Divadlení představení "Alenka v říši divů" (scénicko divadelní představení v magicky osvětleném prostředí jezírka, kdy Alenku na své cestě budou doprovázet můzy ze světa tance, vzduchu, baletu, zpěvu a mnohem více, ale to se dozvíte až na místě:)
Učinkují:
šálová akrobacie: Lu Ci-e, tanec Michaela Bartková balet Daniela Hanelová operní zpěv @barbora polášková
hrají
Miroslav Černy Adam Joura Dědoch Martin Barbora Šebestíková
režie: Vladislav Kracík
scéna: Szturc Adela
hudba: Martin Perina a Leona Vyhnálková
světla a zvuk: Jan Machát Bohuslav Kraus VISUALOVE
produkce: Jana Posníková
technika: Rikki Beran a Tomáš Růžička
a další....

22:30 after dj show Aid Kid

VSTUPENKY:
120,- předprodej v Informační centrum Olomouc do pátku 17.8. 12:00
150,- na místě
děti do 15 let vstup zdarma

akce se pořádá za podpory statutárního města Olomouce Statutární město Olomouc a Olomouckého kraje Olomoucký kraj tourism ve spolupráci s Výstaviště Flora Olomouc a.s.
Partněři:
Muzeum Olomouckých tvarůžků Pivovar Chomout Zoologická zahrada Olomouc Radio Haná Olomoucká Drbna Olomoucký deník Long Story Short Hostel & Café Ološlap Divadlo Tramtarie autojeřáby Olomouc Bistrá kráva give me 5 Jsem z Olomouce Atlant taxi Olomouc

autor: plavbyolomouc.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly cho
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utekl.

16.04.2019

Strážníci řešili sousedský spor
Včera před osmou hodinou ranní byli vysláni strážníci Městské policie Olomouc na ulici Vojanova, kde mělo dojít k incidentu mezi sousedy. Na místě hlídka kontaktovala obě strany sporu, kdy seniorka k věci vypověděla, že toho dne ráno se vracela z procházky a u bytu se potkala se sousedem. Ten ji měl vulgárně osočit a strčit do ní. Muž k celé věci uvedl, že když šel z bytu tak potkal sousedku, která mu měla sprostě nadávat a vyhrožovat mu otrávením psa.

14.04.2019

Američan skončil na záchytce
V neděli 14. dubna před desátou hodinou večer přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc telefonické oznámení od obsluhy baru na ulici 1. máje o podnapilém muži. Strážníci na místě do barmanky zjistili, že do provozovny přišel starší podnapilý muž, který si zde sednul, nic si neobjednal a komunikoval pouze anglicky. Hlídka zjistila, že se jedná o pětašedesátiletého Američana neschopného chůze a nesrozumitelně komunikujícího. Na základě těchto skutečností bylo rozhodnuto o převozu na protialkoholní a záchytnou stanici k vystřízlivění