> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Možná jste zábavnou fanzónu

vloženo: 18.08.2018           komentářů: 0

Před zápasem přijede fotbalová střelnice

Možná jste zábavnou fanzónu Fortuna fotbalová střelnice už zahlédli. Týmy fanoušků si nadhazují míč o trampolínu a snaží se za jednu minutu nastřílet co nejvíce branek. Před pondělním domácím zápasem SK Sigma Olomouc bude fotbalová střelnice od 16 hodin v Olomouci.

Jeden hráč nadhazuje míč o trampolínu, další střílí z voleje na brankáře a za jednu minutu se mu snaží dát co nejvíce gólů. To je fotbalová střelnice, kterou si mohou užít fanoušci v Olomouci.

Před pondělním zápasem SK Sigma proti Ostravě v rámci 5. kola FORTUNA:LIGY si mohou fanoušci zpříjemnit fotbalové odpoledne zábavnou fanzónou. Od 16 hodin bude u Androva stadionu nachystaná fotbalová střelnice. Ta na vás bude čekat na konci parkoviště u dětského dopravního hřiště.

A jak na to? Stačí si sestavit tým o 2 až 10 hráčích, vyplnit přímo u střelnice krátkou přihlášku a soutěžit. Fotbalisté Sigmy Olomouc Jiří Texl, Šimon Falta, Lukáš Kalvach, Martin Nešpor a Martin Sladký dokázali za minutu překonat brankáře fotbalové střelnice hned osmkrát.

Není to ale výsledek, který by nešel překonat. Stejně si v minulém kole vedli ligoví fotbalisté Teplic, které ale překonal fanouškovský tým Brandejšťáci s devíti zásahy.

Ať tak, nebo tak, nejlepší tým dne vyhraje od Fortuny poukázku 10 000 na útratu ve fanshopu SK Sigma Olomouc. Na ceny se mohou těšit ale i další účastníci zábavné fotbalové fanzóny. Každý účastník dostane volnou sázenku v hodnotě sto korun od Fortuny. Kolik gólů dá váš tým?

autor: www.sigmafotbal.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >  OLOMOUCKÁ 112

10.01.2019

Komu se nehodil čuník?
Nález kadáveru prasete domácího v poli u bočního vchodu na hřbitov ve Chválkovicích řešili včera po osmé hodině ranní strážníci Městské policie Olomouc. Hlídka na místě nalezla prase o hmotnosti cca 80 kg. Komu zvíře patří nebo kdo jej na místo vyvezl, se nepodařilo zjistit. Kadáver zvířete byl proto převezen na veterinární stanici k dalším opatřením.

10.01.2019

Pro dobrotu na žebrotu
O tom, že dobrota se v některých případech nevyplácí, se včera několik minut před půlnocí přesvědčil devětapadesátiletý muž z obce na Bruntálsku. Ten byl v blízkosti zastávky městské hromadné dopravy na třídě Svobody osloven neznámým mužem, který ho požádal o zapůjčení mobilního telefonu k uskutečnění jednoho hovoru. V okamžiku, kdy oslovený vytáhl telefon z oděvu, byl mu podezřelým vytržen a ten se s ním dal na útěk směrem k Bezručovým sadům.

09.01.2019

Cestující měl konflikt s revizorem
Oznámení o napadení revizora mladíkem na autobusovém nádraží u Tržnice přijalo včera hodinu po poledni Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě kontaktovala revizora a ten označil muže, který neměl platnou jízdenku a choval se k němu v autobuse nevhodně, kdy na něj křičel a revizor měl z jeho agresivního chování obavu. Třicetiletý muž z Jesenicka se přiznal k nevhodnému chování, ale popřel fyzické napadení

08.01.2019

Strážníci zasahovali u sporu
Včera v osm hodin večer oznámil dispečer Dopravního podniku města Olomouce neshody mezi dvěma cestujícím v tramvaji na konečné zastávce na ulici Hraniční. Na místo byla okamžitě vyslána hlídka, která po příjezdu na místo zjistila, že se zde nachází muž se ženou. Podle řidiče tramvaje se dvojice měla slovně napadat a přitom mělo dojít také k rozbití skleněné láhve, kterou měli při sobě.

07.01.2019

Flexou odřezali katalyzátor
Telefonické oznámení o dvojici mužů, kteří u zaparkovaného vozidla na ulici Fragnerova něco dělají pomocí rozbrušovačky, přijalo v neděli před třetí hodinou ranní Operační středisko Městské policie Olomouc. Po příjezdu hlídky se na místě již nikdo nenacházel. Prohlídkou vozu strážníci zjistili, že zde pachatelé odřezali katalyzátor výfukového systému.