> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Možná jste zábavnou fanzónu

vloženo: 18.08.2018           komentářů: 0

Před zápasem přijede fotbalová střelnice

Možná jste zábavnou fanzónu Fortuna fotbalová střelnice už zahlédli. Týmy fanoušků si nadhazují míč o trampolínu a snaží se za jednu minutu nastřílet co nejvíce branek. Před pondělním domácím zápasem SK Sigma Olomouc bude fotbalová střelnice od 16 hodin v Olomouci.

Jeden hráč nadhazuje míč o trampolínu, další střílí z voleje na brankáře a za jednu minutu se mu snaží dát co nejvíce gólů. To je fotbalová střelnice, kterou si mohou užít fanoušci v Olomouci.

Před pondělním zápasem SK Sigma proti Ostravě v rámci 5. kola FORTUNA:LIGY si mohou fanoušci zpříjemnit fotbalové odpoledne zábavnou fanzónou. Od 16 hodin bude u Androva stadionu nachystaná fotbalová střelnice. Ta na vás bude čekat na konci parkoviště u dětského dopravního hřiště.

A jak na to? Stačí si sestavit tým o 2 až 10 hráčích, vyplnit přímo u střelnice krátkou přihlášku a soutěžit. Fotbalisté Sigmy Olomouc Jiří Texl, Šimon Falta, Lukáš Kalvach, Martin Nešpor a Martin Sladký dokázali za minutu překonat brankáře fotbalové střelnice hned osmkrát.

Není to ale výsledek, který by nešel překonat. Stejně si v minulém kole vedli ligoví fotbalisté Teplic, které ale překonal fanouškovský tým Brandejšťáci s devíti zásahy.

Ať tak, nebo tak, nejlepší tým dne vyhraje od Fortuny poukázku 10 000 na útratu ve fanshopu SK Sigma Olomouc. Na ceny se mohou těšit ale i další účastníci zábavné fotbalové fanzóny. Každý účastník dostane volnou sázenku v hodnotě sto korun od Fortuny. Kolik gólů dá váš tým?

autor: www.sigmafotbal.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

24.08.2018

„Umělce“ si převzala státní policie
Dnes před pátou hodinou ranní spatřila pracovnice Městského kamerového dohlížecího systému dvě osoby, které se pohybují na třídě Svobody u bankovního institutu a zde jedna z nich kreslí fixou na světelný reklamní panel. Na místo byli ihned vysláni strážníci, kteří dvojici zastihli v ulici Havlíčkova. Zde se devatenáctiletý mladík ke svému jednání přiznal. Pro podezření ze spáchání trestného činu byla na místo přivolána hlídka Policie ČR, která si mladíka převzala k dalšímu řešení.

23.08.2018

Auto není trezor
Včera k večeru zjistila hlídka při kontrolní činnosti na ulici Legionářská zaparkované vozidlo Škoda Rapid, které má stažené okénko. Vzhledem k tomu, že se ani po několika minutách k vozidlu nedostavil jeho majitel, kontaktovali strážníci operační středisko. Přes informační systém se podařilo kontaktovat majitele vozidla, který se následně na místo dostavil. Kontrolou bylo zjištěno, že z vozidla nic nechybí a ke stažení okénka došlo vinou závady na stahovacím mechanismu. Od začátku letošního roku strážníci řešili téměř dvě desítky obdobných případů.

23.08.2018

Netopýrovi se nechtělo z restaurace
Ve čtvrtek 23.8.2018 po čtvrté hodině odpolední přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc telefonické oznámení, že do restaurace v ulici Švédská vletěl netopýr a nedaří se mu prostory opustit. Poté co přijali strážníci na místo, podařilo se jim netopýra nahnat k oknu a ten následně z místa vyletěl. Celá akce se tak obešla bez újmy na zdraví všech zúčastněných.

23.08.2018

Chvilka nepozornosti a telefon byl pryč
O tom, že nechávat osobní věci bez dozoru se nevyplatí, se včera před osmou hodinou večer přesvědčil padesátiletý muž v ubytovně na ulici Wurmova. Poškozený na místě strážníkům sdělil, že toho večera si odložil na postel v pokoji ubytovny svůj mobilní telefon, který měl v nabíječce a šel si zakouřit do kuřárny. Když se za několik minut vrátil, telefon se zde již nenacházel.

22.08.2018

Klíče zůstaly u auta
Všímavý muž včera v odpoledních hodinách na ulici Ladova kontaktoval strážníky Městské policie Olomouc s tím, že se zde na parkovišti u vozidla značky Citroen nachází svazek klíčů. Strážníkům se na místě nepodařilo kontaktovat žádnou osobu, které by klíče chyběly, a proto byl dán na vozidlo vzkaz, že budou k vyzvednutí na služebně v ulici Kateřinská. Před desátou hodinou večer se na služebnu dostavila čtyřiačtyřicetiletá žena, která prokázala, že je majitelkou nalezených klíčů i dotyčného vozidla a ty jí byly následně předány.