> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Možná jste zábavnou fanzónu

vloženo: 18.08.2018           komentářů: 0

Před zápasem přijede fotbalová střelnice

Možná jste zábavnou fanzónu Fortuna fotbalová střelnice už zahlédli. Týmy fanoušků si nadhazují míč o trampolínu a snaží se za jednu minutu nastřílet co nejvíce branek. Před pondělním domácím zápasem SK Sigma Olomouc bude fotbalová střelnice od 16 hodin v Olomouci.

Jeden hráč nadhazuje míč o trampolínu, další střílí z voleje na brankáře a za jednu minutu se mu snaží dát co nejvíce gólů. To je fotbalová střelnice, kterou si mohou užít fanoušci v Olomouci.

Před pondělním zápasem SK Sigma proti Ostravě v rámci 5. kola FORTUNA:LIGY si mohou fanoušci zpříjemnit fotbalové odpoledne zábavnou fanzónou. Od 16 hodin bude u Androva stadionu nachystaná fotbalová střelnice. Ta na vás bude čekat na konci parkoviště u dětského dopravního hřiště.

A jak na to? Stačí si sestavit tým o 2 až 10 hráčích, vyplnit přímo u střelnice krátkou přihlášku a soutěžit. Fotbalisté Sigmy Olomouc Jiří Texl, Šimon Falta, Lukáš Kalvach, Martin Nešpor a Martin Sladký dokázali za minutu překonat brankáře fotbalové střelnice hned osmkrát.

Není to ale výsledek, který by nešel překonat. Stejně si v minulém kole vedli ligoví fotbalisté Teplic, které ale překonal fanouškovský tým Brandejšťáci s devíti zásahy.

Ať tak, nebo tak, nejlepší tým dne vyhraje od Fortuny poukázku 10 000 na útratu ve fanshopu SK Sigma Olomouc. Na ceny se mohou těšit ale i další účastníci zábavné fotbalové fanzóny. Každý účastník dostane volnou sázenku v hodnotě sto korun od Fortuny. Kolik gólů dá váš tým?

autor: www.sigmafotbal.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

12.10.2018

Poté co se najedl, skončil na záchytce
Na muže, který sedí na lavičce u kašny na Dolním náměstí a znečistil kolem sebe prostor obaly od jídla, byli včera po půl deváté večer upozorněni strážníci Městské policie Olomouc. Poté co se hlídka dostavila na místo, muž vše již uklidil. Při řešení oznámení však muž jevil známky značné podnapilosti a nebyl schopen samostatné chůze. Na místo byla proto přivolána převozová služba, která šestatřicetiletého muže odvezla k vystřízlivění. Na protialkoholní a záchytné stanici muži byla zjištěna hodnota 3,7 promile alkoholu v dechu.

11.10.2018

Hledaná dívka byla v baru
Dnes po půl čtvrté ráno se na operační středisko telefonicky obrátil muž, který sdělil, že se v baru na ulici Riegrova nachází osoba, která měla utéct z diagnostického ústavu. Hlídka po příjezdu na místě nalezla nezletilou dívku, u které bylo zjištěno, že se jedná o osobu hledanou nebo pohřešovanou Policií ČR.

10.10.2018

Hluk ze šicího stroje obtěžoval sousedku
Nezvyklý sousedský spor řešili včera v odpoledních hodinách v panelovém domě na ulici Werichova strážníci Městské policie Olomouc. Dvaačtyřicetiletá žena oznámila, že ji sousedka obtěžuje hlukem, který vydává její šicí stroj. Strážníci na místě kontaktovali oznamovatelku i sousedku. Obě ženy uvedly, že se mezi sebou již domluvily s tím, že oznamovatelka pořídí sousedce podložku pod šicí stroj a tím sníží jeho hlučnost.

09.10.2018

Strážníci řešili incident na dětském hři
V úterý 9. října hodinu po poledni vyjížděli strážníci na ulici Kampelíkova, kde mělo dle telefonického oznámení docházet na dětském hřišti k obtěžování dětí neznámou ženou. Po příjezdu hlídky na místo se zde již žádné děti nenacházely, byla zde jen žena, která nesrozumitelně křičela. Třiadvacetiletá žena neustále křičela nelogické věci a v jednu chvíli si roztrhla nohavici od kalhot a následně začala jíst listí z keře. Vzhledem k těmto okolnostem byla na místo přivolána zdravotnická záchranná služba, kdy následně lékař rozhodl o umístění na protialkoholní a záchytné stanici.

03.10.2018

Strážníci spolupracovali s revizory
Během včerejšího dne se na strážníky Městské policie Olomouc obrátili ve dvou případech revizoři Dopravního podniku města Olomouce s žádostí o součinnost. Důvodem bylo ověření totožnosti osob, které se přepravovali v dopravních prostředcích bez platných jízdních dokladů. Strážníci tak revizorům asistovali na zastávkách městské hromadné dopravy na třídě Svobody a ulici 17. listopadu. K dnešnímu dni strážníci asistovali revizorům při řešení 321 případů.