> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

PO DVOU REMÍZÁCH PŘIŠLA VÝHRA

vloženo: 19.08.2018           komentářů: 0

PO DVOU REMÍZÁCH PŘIŠLA VÝHRA V ŠUMPERKU

3.kolo, MSD, sk. E, neděle 19.8.2018, 17:00 hod.

Do dnešního utkání nastoupili holičtí fotbalisté ve svižném tempu. Dobře kombinovali, vytvářeli si slibné příležitosti, ale absolutně jim nevycházela koncová fáze. V první dvacetiminutové části zavřeli svého soupeře ve vlastním pokutovém vápně, kam létal jeden nebezpečný centr za druhým. Bohužel někdy chyběla lepší myšlenka a provedení.

Hosté se postupně také dostali do utkání, ale s tím rozdílem, že dokázali z ojedinělé střely vsítit branku. Psala se 40. minuta, kdy střela Rozsívala skončila přesně u vzdálenější tyče Kalinovi brány 1:0.

Holičtí měli ještě před tímto momentem samostatný nájezd Fialkou, který mohl posunout míč na nabíhajícího Bučka, ale z této 100% šance nic nebylo. Fialka si míč zasekl tak špatně, že mu jej vracející obránce stačil odebrat. A tak se šlo do kabin za nepříznivého stavu.

Po změně stran vychytal Kalina hned v úvodu druhé půle střelu Podhorného.

V 54. minutě nacentroval míč do vápna Bořil a do souboje s brankářem šel výborně Spurný, který odehrál míč hlavou těsně nad břevno.

Stav utkání se změnil v 58. minutě, když odražený míč ze standardky poslal do sítě z voleje Juráš 1:1.

V 73. minutě propadl domácímu brankáři míč mezi rukavicemi, ale na brankové čáře stačil míč ještě spacifikoval.

V 83. minutě vyslal Bořil krásnou kolmičkou do vápna Koutka, který byl faulován a následovala penaltu, tu proměnil Horka na konečných 1:2.

FK Šumperk - 1.HFK Olomouc 1:2 (1:0)

Branky: 40. Rozsíval - 58. Juráš, 83. Horka (pen.)

Rozhodčí: Částečka - Kontoršikov, Černoevič. Delegát: Vontroba. ŽK: 54. Horka, 90. Buček. ČK: -. Diváků: 130.

FK Šumperk: Max - Macura, Ševčík, Smrž, Podhorný, Rozsíval, Nimrichtr, Jurásek, Bernard, Olejník, Horák.

1.HFK Olomouc: Kalina - Rajnoha, Vlk, Krejčí, Koutek, Horka, Bořil (89. Krumpolc), Juráš, Buček, Schmidt (87. Malenda), Fialka (46. Spurný).

V dalším utkání přivitáme na domácím hřišti TJ Sokol Ústí. Utkání se bude hrát v sobotu v 10:00 hod. na stadionu v Holici.

autor: 1.HFK Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly cho
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utekl.

16.04.2019

Strážníci řešili sousedský spor
Včera před osmou hodinou ranní byli vysláni strážníci Městské policie Olomouc na ulici Vojanova, kde mělo dojít k incidentu mezi sousedy. Na místě hlídka kontaktovala obě strany sporu, kdy seniorka k věci vypověděla, že toho dne ráno se vracela z procházky a u bytu se potkala se sousedem. Ten ji měl vulgárně osočit a strčit do ní. Muž k celé věci uvedl, že když šel z bytu tak potkal sousedku, která mu měla sprostě nadávat a vyhrožovat mu otrávením psa.

14.04.2019

Američan skončil na záchytce
V neděli 14. dubna před desátou hodinou večer přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc telefonické oznámení od obsluhy baru na ulici 1. máje o podnapilém muži. Strážníci na místě do barmanky zjistili, že do provozovny přišel starší podnapilý muž, který si zde sednul, nic si neobjednal a komunikoval pouze anglicky. Hlídka zjistila, že se jedná o pětašedesátiletého Američana neschopného chůze a nesrozumitelně komunikujícího. Na základě těchto skutečností bylo rozhodnuto o převozu na protialkoholní a záchytnou stanici k vystřízlivění