> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

PROTI ÚSTÍ JASNÁ VÝHRA

vloženo: 25.08.2018           komentářů: 0

PROTI ÚSTÍ JASNÁ VÝHRA, IKDYŽ TO MOHLO BÝT I VÍCE

Sobota 25.8.2018, 10:00 hod. - 4. kolo MSD, sk. E - 2017/2018, stadion Holice

V dnešním utkání 4. kola podzimní části Moravskoslezské divize skupiny E nastoupili holičtí fotbalisté na domácí půdě proti TJ Sokol Ústí.

aUtkání začalo ve velkém stylu. Už v první minutě se trefil do sítě Ústí Rajnoha 1:0, když mu míč s tečí připravil Bořil.

To byla velká vzpruha pro holický tým a ten pokračoval vevysokém tempu. Hráči holického týmu přehrávali svého soupěře víc a víc.

Světlou chvilkou soupeře byla 12. minuta, když nastřelili po centru z levé strany břevno Kalinovi branky.

Vzápětí na to, o dvě minuty později, holičtí uděřili znovu. Odražený míč po centru Bořila skončil u Spurného, který jej tvrdou střelou z hranice penlaty poslal do sítě 2:0.

Poté měli holičtí ještě tři vyložené šance, které bohužel trestuhodně spálili a dali tak šanci svému soupeři. Ten ji využil z ojedinělé střely ve 39. minutě, kterou Kalina vyrazil jen před sebe a dorážku zváldl Smítal 2:1.

V druhé půli holičtí opět zabrali a svého soupeře přehráli. Jen velká škoda, že neproměnili 4 vyložené tutovky. Rozhodnout musel až v 90. minutě Buček, který vystihl špatnou rozehrávku brankáře na půlce a pohodlně rozhodnul utkání na 3:1.

1.HFK Olomouc - TJ Sokol Ústí 3:1 (2:1)
Branky: 1. Rajnoha, 14. Spurný, 90. Buček - 39. Smítal. Rozhodčí: Šimoník - Koláček, Kostelník. Delegát: Volek. ŽK:29. Juráš - 45. Škařupa. ČK:--. Diváků:

1.HFK Olomouc:Kalina - Koutek, Krejčí, Vlk, Rajnoha - Buček, Horka, Spurný (90. Kvapil), Juráš, Bořil (87. Malenda) - Schmidt (79. Fialka). Náhradníci:Kubica - Malenda, Fialka.Realizační tým- trenér: Jiří Derco, vedoucí mužstva: Miroslav Derco, kustod: Jiří Slavíček.

TJ Sokol Ústí: Urbášek - Bezděk, Sencovici Patrik, Holoubek, Šnejdrla, Michálek, Smítal, Žingor (67. Sencovici Pavel), Vladík (86. Smolka), Škařupa, Vladař (41. Bočan). Náhradníci: Částečka - Smolka, Bočan, Kádě, Šerý, Sencovici Pavel.Realizační tým - trenér: Skopalík Libor, vedoucí družstva: Velocha Josef, lékař: Bernkopf Roman.

Následující kolo: další utkání nás čeká v neděli 2.9.2018 od 16:00 hod. na půdě týmu TJ Slavoj Bruntál.

autor: 1.HFK Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

12.10.2018

Poté co se najedl, skončil na záchytce
Na muže, který sedí na lavičce u kašny na Dolním náměstí a znečistil kolem sebe prostor obaly od jídla, byli včera po půl deváté večer upozorněni strážníci Městské policie Olomouc. Poté co se hlídka dostavila na místo, muž vše již uklidil. Při řešení oznámení však muž jevil známky značné podnapilosti a nebyl schopen samostatné chůze. Na místo byla proto přivolána převozová služba, která šestatřicetiletého muže odvezla k vystřízlivění. Na protialkoholní a záchytné stanici muži byla zjištěna hodnota 3,7 promile alkoholu v dechu.

11.10.2018

Hledaná dívka byla v baru
Dnes po půl čtvrté ráno se na operační středisko telefonicky obrátil muž, který sdělil, že se v baru na ulici Riegrova nachází osoba, která měla utéct z diagnostického ústavu. Hlídka po příjezdu na místě nalezla nezletilou dívku, u které bylo zjištěno, že se jedná o osobu hledanou nebo pohřešovanou Policií ČR.

10.10.2018

Hluk ze šicího stroje obtěžoval sousedku
Nezvyklý sousedský spor řešili včera v odpoledních hodinách v panelovém domě na ulici Werichova strážníci Městské policie Olomouc. Dvaačtyřicetiletá žena oznámila, že ji sousedka obtěžuje hlukem, který vydává její šicí stroj. Strážníci na místě kontaktovali oznamovatelku i sousedku. Obě ženy uvedly, že se mezi sebou již domluvily s tím, že oznamovatelka pořídí sousedce podložku pod šicí stroj a tím sníží jeho hlučnost.

09.10.2018

Strážníci řešili incident na dětském hři
V úterý 9. října hodinu po poledni vyjížděli strážníci na ulici Kampelíkova, kde mělo dle telefonického oznámení docházet na dětském hřišti k obtěžování dětí neznámou ženou. Po příjezdu hlídky na místo se zde již žádné děti nenacházely, byla zde jen žena, která nesrozumitelně křičela. Třiadvacetiletá žena neustále křičela nelogické věci a v jednu chvíli si roztrhla nohavici od kalhot a následně začala jíst listí z keře. Vzhledem k těmto okolnostem byla na místo přivolána zdravotnická záchranná služba, kdy následně lékař rozhodl o umístění na protialkoholní a záchytné stanici.

03.10.2018

Strážníci spolupracovali s revizory
Během včerejšího dne se na strážníky Městské policie Olomouc obrátili ve dvou případech revizoři Dopravního podniku města Olomouce s žádostí o součinnost. Důvodem bylo ověření totožnosti osob, které se přepravovali v dopravních prostředcích bez platných jízdních dokladů. Strážníci tak revizorům asistovali na zastávkách městské hromadné dopravy na třídě Svobody a ulici 17. listopadu. K dnešnímu dni strážníci asistovali revizorům při řešení 321 případů.