> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

PROTI ÚSTÍ JASNÁ VÝHRA

vloženo: 25.08.2018           komentářů: 0

PROTI ÚSTÍ JASNÁ VÝHRA, IKDYŽ TO MOHLO BÝT I VÍCE

Sobota 25.8.2018, 10:00 hod. - 4. kolo MSD, sk. E - 2017/2018, stadion Holice

V dnešním utkání 4. kola podzimní části Moravskoslezské divize skupiny E nastoupili holičtí fotbalisté na domácí půdě proti TJ Sokol Ústí.

aUtkání začalo ve velkém stylu. Už v první minutě se trefil do sítě Ústí Rajnoha 1:0, když mu míč s tečí připravil Bořil.

To byla velká vzpruha pro holický tým a ten pokračoval vevysokém tempu. Hráči holického týmu přehrávali svého soupěře víc a víc.

Světlou chvilkou soupeře byla 12. minuta, když nastřelili po centru z levé strany břevno Kalinovi branky.

Vzápětí na to, o dvě minuty později, holičtí uděřili znovu. Odražený míč po centru Bořila skončil u Spurného, který jej tvrdou střelou z hranice penlaty poslal do sítě 2:0.

Poté měli holičtí ještě tři vyložené šance, které bohužel trestuhodně spálili a dali tak šanci svému soupeři. Ten ji využil z ojedinělé střely ve 39. minutě, kterou Kalina vyrazil jen před sebe a dorážku zváldl Smítal 2:1.

V druhé půli holičtí opět zabrali a svého soupeře přehráli. Jen velká škoda, že neproměnili 4 vyložené tutovky. Rozhodnout musel až v 90. minutě Buček, který vystihl špatnou rozehrávku brankáře na půlce a pohodlně rozhodnul utkání na 3:1.

1.HFK Olomouc - TJ Sokol Ústí 3:1 (2:1)
Branky: 1. Rajnoha, 14. Spurný, 90. Buček - 39. Smítal. Rozhodčí: Šimoník - Koláček, Kostelník. Delegát: Volek. ŽK:29. Juráš - 45. Škařupa. ČK:--. Diváků:

1.HFK Olomouc:Kalina - Koutek, Krejčí, Vlk, Rajnoha - Buček, Horka, Spurný (90. Kvapil), Juráš, Bořil (87. Malenda) - Schmidt (79. Fialka). Náhradníci:Kubica - Malenda, Fialka.Realizační tým- trenér: Jiří Derco, vedoucí mužstva: Miroslav Derco, kustod: Jiří Slavíček.

TJ Sokol Ústí: Urbášek - Bezděk, Sencovici Patrik, Holoubek, Šnejdrla, Michálek, Smítal, Žingor (67. Sencovici Pavel), Vladík (86. Smolka), Škařupa, Vladař (41. Bočan). Náhradníci: Částečka - Smolka, Bočan, Kádě, Šerý, Sencovici Pavel.Realizační tým - trenér: Skopalík Libor, vedoucí družstva: Velocha Josef, lékař: Bernkopf Roman.

Následující kolo: další utkání nás čeká v neděli 2.9.2018 od 16:00 hod. na půdě týmu TJ Slavoj Bruntál.

autor: 1.HFK Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly cho
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utekl.

16.04.2019

Strážníci řešili sousedský spor
Včera před osmou hodinou ranní byli vysláni strážníci Městské policie Olomouc na ulici Vojanova, kde mělo dojít k incidentu mezi sousedy. Na místě hlídka kontaktovala obě strany sporu, kdy seniorka k věci vypověděla, že toho dne ráno se vracela z procházky a u bytu se potkala se sousedem. Ten ji měl vulgárně osočit a strčit do ní. Muž k celé věci uvedl, že když šel z bytu tak potkal sousedku, která mu měla sprostě nadávat a vyhrožovat mu otrávením psa.

14.04.2019

Američan skončil na záchytce
V neděli 14. dubna před desátou hodinou večer přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc telefonické oznámení od obsluhy baru na ulici 1. máje o podnapilém muži. Strážníci na místě do barmanky zjistili, že do provozovny přišel starší podnapilý muž, který si zde sednul, nic si neobjednal a komunikoval pouze anglicky. Hlídka zjistila, že se jedná o pětašedesátiletého Američana neschopného chůze a nesrozumitelně komunikujícího. Na základě těchto skutečností bylo rozhodnuto o převozu na protialkoholní a záchytnou stanici k vystřízlivění