> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

1.HFK Olomouc - MFK Havířov 1:2

vloženo: 08.09.2018           komentářů: 0

HOLIČTÍ FOTBALISTÉ S MLADÍKY V SESTAVĚ JEN TĚSNĚ PODLEHLI MFK HAVÍŘOVU

Sobota 8.9.2018, 10:00 hod. - 6. kolo MSD, sk. E - 2017/2018

Holičtí dnes nastoupili k 6. kolu Moravskosleszké divize E proti MFK Havířovu. V základní sestavě Havířova nastoupil i bývalý prvoligový fotbalista a odchovanec Miroslav Matušovič.

Od začátku bylo vidět velmi vyrovnané utkání. Holičtí nastoupili bez čtyř hráčů základní sestavy, kteří jsou na marodce. Nahradili je Stoklasa, Krumpolc, Drmola, Malenda. I proto to bylo pro holický tým velmi těžké utkání s kvalitním soupeřem. Musíme ale říct, že holičtí i v improvizované sestavě předvedli v prvním poločase výborný výkon. Měli několik šancí skórovat, ale v koncovce byli nepřesní. Na druhé straně i soupeř měl několik dobrých příležitostí.

Do konce poločasu branka nepadla a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu 0:0.

Po změně stran se ujali vedení domácí, když v 53. minutě napřáhl ke střele Buček a s pomocí tyče otevřel stav uktání - 1:0.

Hosté hrozili převážně po standardkách a bohužel dvakrát po sobě i z nich udeřili. Nejprve 62. minutě z rohu hlavou srovnal stav na 1:1 Wojnar a poté v 68. minutě přidal rozhodující branku Igbinoba na 1:2.

Holičtí i tak v omlazené sestavě zaslouží pochvalu za předvedený výkon, který bohužel nebyl korunován góly. A to je velká škoda, protože příležitostí ke skórování určitě měli.

1.HFK Olomouc - MFK Havířov 1:2 (0:0)
Branky: 53. Buček - 62Wojnar, 68. Igbinoba. Rozhodčí: Nejezchleb - Buček, Popelák. Delegát: Vontroba. ŽK: 81. Horka - 40. Skoupý. ČK: --. Diváků:

1.HFK Olomouc: Kalina - Krumpolc, Krejčí, Vlk, Drmola - Buček, Horka, Spurný, Juráš, Stoklasa - Malenda (78. Fialka). Náhradníci: Kubica - Němec, Hladký, Kvapil, Fialka, Foukal. Realizační tým- trenér: Jiří Derco, vedoucí mužstva: Miroslav Derco, kustod: Jiří Slavíček.

MFK Havířov: Smětak - Macík, Igbinoba, Matušovič, Hottek (84. Bujok), Klejnot, Skoupý, Bibaku (89. Bajzáth), Dawid (63. Guendouze), Wojnar, Zupko. Náhradníci: Slavík - Bajzáth, Guendouze, Bujok. Realizační tým - trenér: Miroslav Matušovič.

Následující kolo: další utkání nás čeká už v pátek 14.9.2018 na domácí půdě týmu 1. FC Viktoria Přerov. Utkání začíná v 16:30 hod.

autor: 1.HFK Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly cho
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utekl.

16.04.2019

Strážníci řešili sousedský spor
Včera před osmou hodinou ranní byli vysláni strážníci Městské policie Olomouc na ulici Vojanova, kde mělo dojít k incidentu mezi sousedy. Na místě hlídka kontaktovala obě strany sporu, kdy seniorka k věci vypověděla, že toho dne ráno se vracela z procházky a u bytu se potkala se sousedem. Ten ji měl vulgárně osočit a strčit do ní. Muž k celé věci uvedl, že když šel z bytu tak potkal sousedku, která mu měla sprostě nadávat a vyhrožovat mu otrávením psa.

14.04.2019

Američan skončil na záchytce
V neděli 14. dubna před desátou hodinou večer přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc telefonické oznámení od obsluhy baru na ulici 1. máje o podnapilém muži. Strážníci na místě do barmanky zjistili, že do provozovny přišel starší podnapilý muž, který si zde sednul, nic si neobjednal a komunikoval pouze anglicky. Hlídka zjistila, že se jedná o pětašedesátiletého Američana neschopného chůze a nesrozumitelně komunikujícího. Na základě těchto skutečností bylo rozhodnuto o převozu na protialkoholní a záchytnou stanici k vystřízlivění