> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

FK Nový Jičín - 1.HFK Olomouc 1:1

vloženo: 27.10.2018           komentářů: 0

Moravskoslezská Divize sk. E, 13. kolo, sobota 27.10.2018, 14:30 hod. - stadion N. Jičín

V dnešním mistrovském utkání nastoupili holičtí fotbalisté na domácí půdě lídra tabulky FK Nový Jičín.

Začátek utkání, respektive úvodní minuta, se holickému týmu vůbec nevydařila. Nechala lehkovážně projít zlevé strany Macíčka, který propálil brankáře Kalinu a domácí vedli 1:0.

Hned z následné rozehrávky se dostal úplně sám před brankáře domácích Marek Schmidt, ale jeho tutovku brankář vytěsnil na roh. To byla velká škoda, protože to byla vyložená branková příležitost, která se musí proměňovat. Bohužel se tak nestalo, ale holičtí nemuseli litovat. Paradoxně je inkasovaná branka nakopla k velmi dobrému výkonu a kombinační hře s množstvím gólových šancí. Jen v prvním poločase měli holičtí dvě další příležitosti. Ani ty však neproměnili.

Domácí tým byl velmi silný na míči hlavně v záložní řadě.

Vyrovnání přišlo v 35. minutě po nařízené penaltě za hru rukou ve vápně. Tu proměnil Ondra Buček a za vyvinutý tlak na soupeře si holičtí tento gó zasloužili.

Po změně stran hned v úvodu měli na kopačkách gól Mara Schmidt a po něm i Ondra Bořil. Opět bohužel ve vyložených šancích pohořeli.

Na druhé se poté domácí vehementně dožadovali dvou penalt, které ale rozhodčí neodpískal. Rozvášnění domácí pak inkasovali několik žlutých karet za nezvládnutí emocí a v neposlední řadě byl vyloučen nepříliš aktivní jičínský Ondra Pyclík, který místo herního nasazení a zápalu do hry více diskutoval z rozhodčím.

Byť by s emohlo zdát, že početní převahu holičtí zúročí, tak to byli právě domácí, kteří i v deseti srdnatě bojovali a místy si vytvořili tlak. Ten ale pramenil především z chyb holických hráčů.

V celkové součtu to bylo velmi kvalitní utkání s velkým počtem brankových šancí, hlavně na straně holického týmu.

FK Nový Jičín - 1.HFK Olomouc 1:1 (1:1)

Branky: 1. Macíček - 35. Buček. Rozhodčí: Kovárčík - Lysák, Smýkal. Delegát: Malinovský. ŽK: 5. Urbanovský, 33. Javorek, 73. Staněk, Pyclík, 75. Pyclík - 43. Juráš, 81. Krumpolc, 92. Krejčí. ČK: 75. Pyclík. Diváků: 90.

FK Nový Jičín: Tichánek - Nippert, Kiss, Juříček, Macíček, Staněk, Opatřil, Pyclík, Wolf, Javorek, Urbanovský. Náhradníci: Ognjanov - Hurta, Klepáč, Preči. Realizační tým - trenér: Pavel Hajný.

1.HFK Olomouc: Kalina - Krumpolc (85. Spurný), Krejčí, Rajnoha, Buček, Horka, Bořil, Koutek, Schmidt (66. Malenda). Náhradníci: Kotek - Malenda, Spurný. Realizační tým - trenér: Jaromír Lukášek.

Následující kolo: další utkání nás čeká v neděli 4.11.2018 a opět na domácí půdě týmu FC Kozlovice. Utkání začíná ve 14:00 hod. na stadionu v Kozlovicích.

autor: 1.HFK Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

10.01.2019

Komu se nehodil čuník?
Nález kadáveru prasete domácího v poli u bočního vchodu na hřbitov ve Chválkovicích řešili včera po osmé hodině ranní strážníci Městské policie Olomouc. Hlídka na místě nalezla prase o hmotnosti cca 80 kg. Komu zvíře patří nebo kdo jej na místo vyvezl, se nepodařilo zjistit. Kadáver zvířete byl proto převezen na veterinární stanici k dalším opatřením.

10.01.2019

Pro dobrotu na žebrotu
O tom, že dobrota se v některých případech nevyplácí, se včera několik minut před půlnocí přesvědčil devětapadesátiletý muž z obce na Bruntálsku. Ten byl v blízkosti zastávky městské hromadné dopravy na třídě Svobody osloven neznámým mužem, který ho požádal o zapůjčení mobilního telefonu k uskutečnění jednoho hovoru. V okamžiku, kdy oslovený vytáhl telefon z oděvu, byl mu podezřelým vytržen a ten se s ním dal na útěk směrem k Bezručovým sadům.

09.01.2019

Cestující měl konflikt s revizorem
Oznámení o napadení revizora mladíkem na autobusovém nádraží u Tržnice přijalo včera hodinu po poledni Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě kontaktovala revizora a ten označil muže, který neměl platnou jízdenku a choval se k němu v autobuse nevhodně, kdy na něj křičel a revizor měl z jeho agresivního chování obavu. Třicetiletý muž z Jesenicka se přiznal k nevhodnému chování, ale popřel fyzické napadení

08.01.2019

Strážníci zasahovali u sporu
Včera v osm hodin večer oznámil dispečer Dopravního podniku města Olomouce neshody mezi dvěma cestujícím v tramvaji na konečné zastávce na ulici Hraniční. Na místo byla okamžitě vyslána hlídka, která po příjezdu na místo zjistila, že se zde nachází muž se ženou. Podle řidiče tramvaje se dvojice měla slovně napadat a přitom mělo dojít také k rozbití skleněné láhve, kterou měli při sobě.

07.01.2019

Flexou odřezali katalyzátor
Telefonické oznámení o dvojici mužů, kteří u zaparkovaného vozidla na ulici Fragnerova něco dělají pomocí rozbrušovačky, přijalo v neděli před třetí hodinou ranní Operační středisko Městské policie Olomouc. Po příjezdu hlídky se na místě již nikdo nenacházel. Prohlídkou vozu strážníci zjistili, že zde pachatelé odřezali katalyzátor výfukového systému.