> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

FK Nový Jičín - 1.HFK Olomouc 1:1

vloženo: 27.10.2018           komentářů: 0

Moravskoslezská Divize sk. E, 13. kolo, sobota 27.10.2018, 14:30 hod. - stadion N. Jičín

V dnešním mistrovském utkání nastoupili holičtí fotbalisté na domácí půdě lídra tabulky FK Nový Jičín.

Začátek utkání, respektive úvodní minuta, se holickému týmu vůbec nevydařila. Nechala lehkovážně projít zlevé strany Macíčka, který propálil brankáře Kalinu a domácí vedli 1:0.

Hned z následné rozehrávky se dostal úplně sám před brankáře domácích Marek Schmidt, ale jeho tutovku brankář vytěsnil na roh. To byla velká škoda, protože to byla vyložená branková příležitost, která se musí proměňovat. Bohužel se tak nestalo, ale holičtí nemuseli litovat. Paradoxně je inkasovaná branka nakopla k velmi dobrému výkonu a kombinační hře s množstvím gólových šancí. Jen v prvním poločase měli holičtí dvě další příležitosti. Ani ty však neproměnili.

Domácí tým byl velmi silný na míči hlavně v záložní řadě.

Vyrovnání přišlo v 35. minutě po nařízené penaltě za hru rukou ve vápně. Tu proměnil Ondra Buček a za vyvinutý tlak na soupeře si holičtí tento gó zasloužili.

Po změně stran hned v úvodu měli na kopačkách gól Mara Schmidt a po něm i Ondra Bořil. Opět bohužel ve vyložených šancích pohořeli.

Na druhé se poté domácí vehementně dožadovali dvou penalt, které ale rozhodčí neodpískal. Rozvášnění domácí pak inkasovali několik žlutých karet za nezvládnutí emocí a v neposlední řadě byl vyloučen nepříliš aktivní jičínský Ondra Pyclík, který místo herního nasazení a zápalu do hry více diskutoval z rozhodčím.

Byť by s emohlo zdát, že početní převahu holičtí zúročí, tak to byli právě domácí, kteří i v deseti srdnatě bojovali a místy si vytvořili tlak. Ten ale pramenil především z chyb holických hráčů.

V celkové součtu to bylo velmi kvalitní utkání s velkým počtem brankových šancí, hlavně na straně holického týmu.

FK Nový Jičín - 1.HFK Olomouc 1:1 (1:1)

Branky: 1. Macíček - 35. Buček. Rozhodčí: Kovárčík - Lysák, Smýkal. Delegát: Malinovský. ŽK: 5. Urbanovský, 33. Javorek, 73. Staněk, Pyclík, 75. Pyclík - 43. Juráš, 81. Krumpolc, 92. Krejčí. ČK: 75. Pyclík. Diváků: 90.

FK Nový Jičín: Tichánek - Nippert, Kiss, Juříček, Macíček, Staněk, Opatřil, Pyclík, Wolf, Javorek, Urbanovský. Náhradníci: Ognjanov - Hurta, Klepáč, Preči. Realizační tým - trenér: Pavel Hajný.

1.HFK Olomouc: Kalina - Krumpolc (85. Spurný), Krejčí, Rajnoha, Buček, Horka, Bořil, Koutek, Schmidt (66. Malenda). Náhradníci: Kotek - Malenda, Spurný. Realizační tým - trenér: Jaromír Lukášek.

Následující kolo: další utkání nás čeká v neděli 4.11.2018 a opět na domácí půdě týmu FC Kozlovice. Utkání začíná ve 14:00 hod. na stadionu v Kozlovicích.

autor: 1.HFK Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly cho
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utekl.

16.04.2019

Strážníci řešili sousedský spor
Včera před osmou hodinou ranní byli vysláni strážníci Městské policie Olomouc na ulici Vojanova, kde mělo dojít k incidentu mezi sousedy. Na místě hlídka kontaktovala obě strany sporu, kdy seniorka k věci vypověděla, že toho dne ráno se vracela z procházky a u bytu se potkala se sousedem. Ten ji měl vulgárně osočit a strčit do ní. Muž k celé věci uvedl, že když šel z bytu tak potkal sousedku, která mu měla sprostě nadávat a vyhrožovat mu otrávením psa.

14.04.2019

Američan skončil na záchytce
V neděli 14. dubna před desátou hodinou večer přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc telefonické oznámení od obsluhy baru na ulici 1. máje o podnapilém muži. Strážníci na místě do barmanky zjistili, že do provozovny přišel starší podnapilý muž, který si zde sednul, nic si neobjednal a komunikoval pouze anglicky. Hlídka zjistila, že se jedná o pětašedesátiletého Američana neschopného chůze a nesrozumitelně komunikujícího. Na základě těchto skutečností bylo rozhodnuto o převozu na protialkoholní a záchytnou stanici k vystřízlivění