> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

FK Nový Jičín - 1.HFK Olomouc 1:1

vloženo: 27.10.2018           komentářů: 0

Moravskoslezská Divize sk. E, 13. kolo, sobota 27.10.2018, 14:30 hod. - stadion N. Jičín

V dnešním mistrovském utkání nastoupili holičtí fotbalisté na domácí půdě lídra tabulky FK Nový Jičín.

Začátek utkání, respektive úvodní minuta, se holickému týmu vůbec nevydařila. Nechala lehkovážně projít zlevé strany Macíčka, který propálil brankáře Kalinu a domácí vedli 1:0.

Hned z následné rozehrávky se dostal úplně sám před brankáře domácích Marek Schmidt, ale jeho tutovku brankář vytěsnil na roh. To byla velká škoda, protože to byla vyložená branková příležitost, která se musí proměňovat. Bohužel se tak nestalo, ale holičtí nemuseli litovat. Paradoxně je inkasovaná branka nakopla k velmi dobrému výkonu a kombinační hře s množstvím gólových šancí. Jen v prvním poločase měli holičtí dvě další příležitosti. Ani ty však neproměnili.

Domácí tým byl velmi silný na míči hlavně v záložní řadě.

Vyrovnání přišlo v 35. minutě po nařízené penaltě za hru rukou ve vápně. Tu proměnil Ondra Buček a za vyvinutý tlak na soupeře si holičtí tento gó zasloužili.

Po změně stran hned v úvodu měli na kopačkách gól Mara Schmidt a po něm i Ondra Bořil. Opět bohužel ve vyložených šancích pohořeli.

Na druhé se poté domácí vehementně dožadovali dvou penalt, které ale rozhodčí neodpískal. Rozvášnění domácí pak inkasovali několik žlutých karet za nezvládnutí emocí a v neposlední řadě byl vyloučen nepříliš aktivní jičínský Ondra Pyclík, který místo herního nasazení a zápalu do hry více diskutoval z rozhodčím.

Byť by s emohlo zdát, že početní převahu holičtí zúročí, tak to byli právě domácí, kteří i v deseti srdnatě bojovali a místy si vytvořili tlak. Ten ale pramenil především z chyb holických hráčů.

V celkové součtu to bylo velmi kvalitní utkání s velkým počtem brankových šancí, hlavně na straně holického týmu.

FK Nový Jičín - 1.HFK Olomouc 1:1 (1:1)

Branky: 1. Macíček - 35. Buček. Rozhodčí: Kovárčík - Lysák, Smýkal. Delegát: Malinovský. ŽK: 5. Urbanovský, 33. Javorek, 73. Staněk, Pyclík, 75. Pyclík - 43. Juráš, 81. Krumpolc, 92. Krejčí. ČK: 75. Pyclík. Diváků: 90.

FK Nový Jičín: Tichánek - Nippert, Kiss, Juříček, Macíček, Staněk, Opatřil, Pyclík, Wolf, Javorek, Urbanovský. Náhradníci: Ognjanov - Hurta, Klepáč, Preči. Realizační tým - trenér: Pavel Hajný.

1.HFK Olomouc: Kalina - Krumpolc (85. Spurný), Krejčí, Rajnoha, Buček, Horka, Bořil, Koutek, Schmidt (66. Malenda). Náhradníci: Kotek - Malenda, Spurný. Realizační tým - trenér: Jaromír Lukášek.

Následující kolo: další utkání nás čeká v neděli 4.11.2018 a opět na domácí půdě týmu FC Kozlovice. Utkání začíná ve 14:00 hod. na stadionu v Kozlovicích.

autor: 1.HFK Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

12.10.2018

Poté co se najedl, skončil na záchytce
Na muže, který sedí na lavičce u kašny na Dolním náměstí a znečistil kolem sebe prostor obaly od jídla, byli včera po půl deváté večer upozorněni strážníci Městské policie Olomouc. Poté co se hlídka dostavila na místo, muž vše již uklidil. Při řešení oznámení však muž jevil známky značné podnapilosti a nebyl schopen samostatné chůze. Na místo byla proto přivolána převozová služba, která šestatřicetiletého muže odvezla k vystřízlivění. Na protialkoholní a záchytné stanici muži byla zjištěna hodnota 3,7 promile alkoholu v dechu.

11.10.2018

Hledaná dívka byla v baru
Dnes po půl čtvrté ráno se na operační středisko telefonicky obrátil muž, který sdělil, že se v baru na ulici Riegrova nachází osoba, která měla utéct z diagnostického ústavu. Hlídka po příjezdu na místě nalezla nezletilou dívku, u které bylo zjištěno, že se jedná o osobu hledanou nebo pohřešovanou Policií ČR.

10.10.2018

Hluk ze šicího stroje obtěžoval sousedku
Nezvyklý sousedský spor řešili včera v odpoledních hodinách v panelovém domě na ulici Werichova strážníci Městské policie Olomouc. Dvaačtyřicetiletá žena oznámila, že ji sousedka obtěžuje hlukem, který vydává její šicí stroj. Strážníci na místě kontaktovali oznamovatelku i sousedku. Obě ženy uvedly, že se mezi sebou již domluvily s tím, že oznamovatelka pořídí sousedce podložku pod šicí stroj a tím sníží jeho hlučnost.

09.10.2018

Strážníci řešili incident na dětském hři
V úterý 9. října hodinu po poledni vyjížděli strážníci na ulici Kampelíkova, kde mělo dle telefonického oznámení docházet na dětském hřišti k obtěžování dětí neznámou ženou. Po příjezdu hlídky na místo se zde již žádné děti nenacházely, byla zde jen žena, která nesrozumitelně křičela. Třiadvacetiletá žena neustále křičela nelogické věci a v jednu chvíli si roztrhla nohavici od kalhot a následně začala jíst listí z keře. Vzhledem k těmto okolnostem byla na místo přivolána zdravotnická záchranná služba, kdy následně lékař rozhodl o umístění na protialkoholní a záchytné stanici.

03.10.2018

Strážníci spolupracovali s revizory
Během včerejšího dne se na strážníky Městské policie Olomouc obrátili ve dvou případech revizoři Dopravního podniku města Olomouce s žádostí o součinnost. Důvodem bylo ověření totožnosti osob, které se přepravovali v dopravních prostředcích bez platných jízdních dokladů. Strážníci tak revizorům asistovali na zastávkách městské hromadné dopravy na třídě Svobody a ulici 17. listopadu. K dnešnímu dni strážníci asistovali revizorům při řešení 321 případů.