> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Holičtí fotbalisté mají

vloženo: 03.02.2019           komentářů: 0


Holičtí fotbalisté mají za sebou druhé přípravné utkání

PU 2, neděle 3.2.2019, 11:00 hod., hřiště UMT Holice

Svěřenci trenéra Jaromíra Lukáška mají za sebou druhé utkání zimní přírpavy. V něm nastoupili na umělé trávě v Holici proti třetiligovému týmu MFK Vyškov.

Do utkání vstoupili lépe holičtí, když využil míče za obranu Malenda a s jistotou překonal brankáře Vyškova parádní technickou střelou k tyči.

Hosté do poločasu využili svou herní převahu a minutu před koncem srovnali na 1:1.

Po změně stran byli i nadále zkušenější hosté lepším týmem a utkání otočili ve svůj prospěch na konečných 1:2.

Hodnocení trenéra HFK: "Dnes jsme změřili síly s týmem MSFL a musím říct, že to byla dobrá prověrka. Vyškov hrál rychlý fotbal a bylo vidět, že to dělalo našim klukům starosti. My jsme bohužel nebyli kompletni a to se na hře hodně projevilo. Do obranné fáze to bylo celkem slušné, kde jsem byl spokojen, ale do útočné, to bylo už horší. Z ojedinělé akce jsme sice po gólu Malendy vedli 1:0, ale Vyškov byl pořád aktivnější a zaslouženě minutu před poločasem vyrovnal. Do druhého poločasu Vyškov prostřídal a přidal na intenzitě a my jsme s tím měli už větší starosti. Několikrát nás podržel brankář Večeř, ale soupeř nakonec dal vítězný gól na 1:2 a utkání tak i skončilo. Pro naše hráče to byl dobrý test a zápas nám ukázal nedostatky, na kterých musíme zapracovat. Musí se hlavně uzdravit zranění hráči a pak můžeme být konkurenceschopní".

1.HFK Olomouc - MFK Vyškov 1:2 (1:1)

Branka HFK: 25. Malenda

Sestava: Neoral (46. Večeř) - Vlk, Krejčí, Drmola, Kročil, Němec (Hladký), Juráš, Svoboda, Horka, Bůček, Malenda (46. Valouch)

Další utkání je naplánované na sobotu 9.2.2019 od 11:30 hod. proti týmu z krajského přeboru FK Medlov. Utkání se odehraje na UMT v Holici.

autor: 1.HFK Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly cho
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utekl.

16.04.2019

Strážníci řešili sousedský spor
Včera před osmou hodinou ranní byli vysláni strážníci Městské policie Olomouc na ulici Vojanova, kde mělo dojít k incidentu mezi sousedy. Na místě hlídka kontaktovala obě strany sporu, kdy seniorka k věci vypověděla, že toho dne ráno se vracela z procházky a u bytu se potkala se sousedem. Ten ji měl vulgárně osočit a strčit do ní. Muž k celé věci uvedl, že když šel z bytu tak potkal sousedku, která mu měla sprostě nadávat a vyhrožovat mu otrávením psa.

14.04.2019

Američan skončil na záchytce
V neděli 14. dubna před desátou hodinou večer přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc telefonické oznámení od obsluhy baru na ulici 1. máje o podnapilém muži. Strážníci na místě do barmanky zjistili, že do provozovny přišel starší podnapilý muž, který si zde sednul, nic si neobjednal a komunikoval pouze anglicky. Hlídka zjistila, že se jedná o pětašedesátiletého Američana neschopného chůze a nesrozumitelně komunikujícího. Na základě těchto skutečností bylo rozhodnuto o převozu na protialkoholní a záchytnou stanici k vystřízlivění