> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Holičtí fotbalisté mají

vloženo: 03.02.2019           komentářů: 0


Holičtí fotbalisté mají za sebou druhé přípravné utkání

PU 2, neděle 3.2.2019, 11:00 hod., hřiště UMT Holice

Svěřenci trenéra Jaromíra Lukáška mají za sebou druhé utkání zimní přírpavy. V něm nastoupili na umělé trávě v Holici proti třetiligovému týmu MFK Vyškov.

Do utkání vstoupili lépe holičtí, když využil míče za obranu Malenda a s jistotou překonal brankáře Vyškova parádní technickou střelou k tyči.

Hosté do poločasu využili svou herní převahu a minutu před koncem srovnali na 1:1.

Po změně stran byli i nadále zkušenější hosté lepším týmem a utkání otočili ve svůj prospěch na konečných 1:2.

Hodnocení trenéra HFK: "Dnes jsme změřili síly s týmem MSFL a musím říct, že to byla dobrá prověrka. Vyškov hrál rychlý fotbal a bylo vidět, že to dělalo našim klukům starosti. My jsme bohužel nebyli kompletni a to se na hře hodně projevilo. Do obranné fáze to bylo celkem slušné, kde jsem byl spokojen, ale do útočné, to bylo už horší. Z ojedinělé akce jsme sice po gólu Malendy vedli 1:0, ale Vyškov byl pořád aktivnější a zaslouženě minutu před poločasem vyrovnal. Do druhého poločasu Vyškov prostřídal a přidal na intenzitě a my jsme s tím měli už větší starosti. Několikrát nás podržel brankář Večeř, ale soupeř nakonec dal vítězný gól na 1:2 a utkání tak i skončilo. Pro naše hráče to byl dobrý test a zápas nám ukázal nedostatky, na kterých musíme zapracovat. Musí se hlavně uzdravit zranění hráči a pak můžeme být konkurenceschopní".

1.HFK Olomouc - MFK Vyškov 1:2 (1:1)

Branka HFK: 25. Malenda

Sestava: Neoral (46. Večeř) - Vlk, Krejčí, Drmola, Kročil, Němec (Hladký), Juráš, Svoboda, Horka, Bůček, Malenda (46. Valouch)

Další utkání je naplánované na sobotu 9.2.2019 od 11:30 hod. proti týmu z krajského přeboru FK Medlov. Utkání se odehraje na UMT v Holici.

autor: 1.HFK Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

14.06.2019

Čtveřice psů skončila v útulku
Rovných pět oznámení o volně pobíhajících psech na území města Olomouce přijalo včera operační středisko. Strážníci byli postupně vysláni na ulice Švýcarské nábřeží, Na Krejnici, Jeremiášova a ve dvou případech na třídu Míru. Pouze v jednom případě se nepodařilo zvíře odchytit, zbývající čtveřice tak putovala do útulku pro psy v Neředíně. Od ledna strážníci řešili celkem 227 oznámení, kdy bylo odchyceno celkem 129 psů.

13.06.2019

Lapkové řádí i v parných dnech
Ve středu 12.6.2019 přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc čtyři oznámení o krádežích supermarketech. Strážníci třikrát vyjížděli do supermarketu na ulici Pražská a v jednom případu na ulici Štursova. Lapkové ve věku 39- 60 let odcizili zboží v celkové hodnotě přes 1 100,- Kč. Rekordmanem byl třiapadesátiletý muž, který byl v tomto roce pro krádeže řešen již desetkrát.

13.06.2019

Tři nálezy stříkaček během jednoho dne
Hned tři oznámení o nálezu použitých injekčních stříkaček a jehel řešili ve středu 12. června olomoučtí strážníci. Hlídky byly postupně vyslány na ulice Březinova, Pražská a do Smetanových sadů. Zde odebraly do sběrných boxů tři stříkačky, které budou následně předány k odborné likvidaci. V letošním roce se jednalo již o 113 oznámení, kdy bylo odebráno celkem 184 kusů infekčního materiálu.

12.06.2019

Nejdřív facka, poté roztržený řetízek
Včera v ranních hodinách byla hlídka Městské policie Olomouc vyslána na ulici Husitská, kde mělo dle telefonického oznámení docházet k fyzickému napadání ženy neznámým mužem. Strážníci na místě kontaktovali osoby dle popisu, kdy osmnáctiletá dívka uvedla, že se pohádala se svým bývalým přítelem. Ten jí měl následně udeřit do obličeje a poté jí při hádce strhnout zlatý řetízek z krku.

05.06.2019

Řidička se rozjela i s „botičkou“
Ve středu 5. června v odpoledních hodinách byla hlídka městské policie vyslána na ulici Slovenská, kde řidička žádala o demontáž blokovacího zařízení ze svého vozidla. Třicetiletá žena strážníkům na místě sdělila, že si „botičky“ nevšimla a podařilo se jí s ní rozjet. K poškození vozidla Volkswagen nedošlo, ale byla způsobena škoda na blokovacím zařízení.