> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Holičtí fotbalisté mají

vloženo: 03.02.2019           komentářů: 0


Holičtí fotbalisté mají za sebou druhé přípravné utkání

PU 2, neděle 3.2.2019, 11:00 hod., hřiště UMT Holice

Svěřenci trenéra Jaromíra Lukáška mají za sebou druhé utkání zimní přírpavy. V něm nastoupili na umělé trávě v Holici proti třetiligovému týmu MFK Vyškov.

Do utkání vstoupili lépe holičtí, když využil míče za obranu Malenda a s jistotou překonal brankáře Vyškova parádní technickou střelou k tyči.

Hosté do poločasu využili svou herní převahu a minutu před koncem srovnali na 1:1.

Po změně stran byli i nadále zkušenější hosté lepším týmem a utkání otočili ve svůj prospěch na konečných 1:2.

Hodnocení trenéra HFK: "Dnes jsme změřili síly s týmem MSFL a musím říct, že to byla dobrá prověrka. Vyškov hrál rychlý fotbal a bylo vidět, že to dělalo našim klukům starosti. My jsme bohužel nebyli kompletni a to se na hře hodně projevilo. Do obranné fáze to bylo celkem slušné, kde jsem byl spokojen, ale do útočné, to bylo už horší. Z ojedinělé akce jsme sice po gólu Malendy vedli 1:0, ale Vyškov byl pořád aktivnější a zaslouženě minutu před poločasem vyrovnal. Do druhého poločasu Vyškov prostřídal a přidal na intenzitě a my jsme s tím měli už větší starosti. Několikrát nás podržel brankář Večeř, ale soupeř nakonec dal vítězný gól na 1:2 a utkání tak i skončilo. Pro naše hráče to byl dobrý test a zápas nám ukázal nedostatky, na kterých musíme zapracovat. Musí se hlavně uzdravit zranění hráči a pak můžeme být konkurenceschopní".

1.HFK Olomouc - MFK Vyškov 1:2 (1:1)

Branka HFK: 25. Malenda

Sestava: Neoral (46. Večeř) - Vlk, Krejčí, Drmola, Kročil, Němec (Hladký), Juráš, Svoboda, Horka, Bůček, Malenda (46. Valouch)

Další utkání je naplánované na sobotu 9.2.2019 od 11:30 hod. proti týmu z krajského přeboru FK Medlov. Utkání se odehraje na UMT v Holici.

autor: 1.HFK Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

11.02.2019

Nejdříve zlomená noha, poté epileptický
V pátek a v neděli řešili strážníci dva případy, kdy poskytovali první pomoc osobám se zdravotními problémy. Nejprve hlídka řešila muže ležícího na chodníku na ulici Kosinova, který si po pádu stěžoval na bolest ruky a nohy. Na místo byli přivoláni záchranáři, kteří následně pětačtyřicetiletého Poláka odvezli se zlomeninou kotníku do fakultní nemocnice na ošetření. Druhý případ se odehrál v neděli po poledni na ulici Jeremenkova, kde třiadvacetiletá žena dostala epileptický záchvat. Po prvotní pomoci od strážníků byla opět přivolána zdravotnická záchranná služba, která se o ženu postarala.

11.02.2019

Utekl i s tabákem
Odcizené tabákové výrobky za téměř 400,- Kč má na svědomí neznámý pachatel. Na strážníky městské policie se v pátek půl hodiny po poledni obrátila pracovnice novinového stánku na ulici I. P. Pavlova. Žena hlídce sdělila, že ke stánku přišel neznámý muž, který si chtěl zakoupit tabákové výrobky. Poté co jej oznamovatelka nachystala, muž zboží vzal z prodejního pultu a utekl s ním směrem k ulici Brněnská. Pro podezření ze spáchání přestupku proti majetku neznámým pachatelem se bude případem zabývat správní orgán, kterému bylo vše oznámeno.

08.02.2019

Další jízda s nasazenou botičkou
Během posledních několika dnů řešili olomoučtí strážníci další případ, kdy se řidič rozjel s vozidlem i s nasazenou botičkou. Samotný incident se odehrál v pátek 8.2.2019 po sedmé hodině ranní v ulici Hrnčířská. Dvaapadesátiletý Američan zřejmě přehlédl nasazené blokovací zařízení a s vozidlem se rozjel. Došlo tak k poškození nejen samotné botičky, ale i části boční karoserie vozidla Škoda Fabia. Celou věc si na místě převzali policisté z dopravního inspektorátu Policie ČR.

08.02.2019

Část vypila, zbytek ukradla
V pátek 8. února před devátou hodinou ranní byli strážníci Městské policie Olomouc vysláni do nákupního centra na ulici Kafkova, kde mělo dojít ke krádeži. Na místě již na hlídku čekal pracovník ostrahy a ten jí sdělil, že viděl na prodejní ploše ženu, která nejdříve vypila třetinu láhve vodky a zbytek poté dala do tašky. S takto uschovaným zbožím následně prošla přes pokladnu ovšem bez zaplacení. Škoda byla vyčíslena na částku 150,- Kč.

07.02.2019

Muž se nahříval na parovodu
Oznámení o muži, který leží na výdechu parovodu za autobusovým nádražím na ulici Sladkovského a nehýbe se, přijalo ve čtvrtek 7. února po deváté hodině ranní Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila padesátiletého muže bez domova, který pouze tvrdě spal. Po vzbuzení byl muž poučen o možnosti využití azylového domu a poté z místa odešel.