> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Elévky v Ostravě stříbrné

vloženo: 05.02.2019           komentářů: 0

Naše děvčata se postupně utkala s Ostravou, Vítkovicemi, Životicemi a Přerovem. S hořkostí porážky elévky odcházely pouze jednou, což v konečném závěru znamenalo krásné druhé místo.

První utkání děvčata poměřila síly s nejsuverénnějším týmem této kategorie Ostravou. I když výsledek 10:3 pro Ostravu může vypadat jako jednoznačná převaha ostravských děvčat, nebylo tomu tak po celý zápas. V tomto zápase musím děvčata pochválit za bojovnost, kterou na hřišti předvedly. Hráčkám Ostravy nedaly nic zadarmo a vytvořily si spoustu gólových šancích, které bohužel skončily na výborně chytající ostravské gólmance. Nasazení, tempo a chuť do hry si naše děvčata přenesla do dalších zápasů a ostatním soupeřům již nedala šanci.

Na závěr bych chtěla poděkovat všem děvčatům za vzornou reprezentaci klubu a rodičům za podporu a bezpečnou dopravu na turnaj.

Výsledky:

FBS Olomouc Červené x FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 3:10

FBS Olomouc Červené x FBC “BARBARIENS“ H. Životice 10:0

FBS Olomouc Červené x FBC Přerov Zubřice 14:0

FBS Olomouc Červené x SC TEMPISH Vítkovice 13:4

Sestava: Dušková Barbora, Přibíková Sabina - Koutná Kateřina, Opletalová Tereza, Stýblová Tatiana, Zaoralová Lucie, Kratochvílová Natálie, Krčková Lucie, Štraitová Viktorie


autor: FBS Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

14.06.2019

Čtveřice psů skončila v útulku
Rovných pět oznámení o volně pobíhajících psech na území města Olomouce přijalo včera operační středisko. Strážníci byli postupně vysláni na ulice Švýcarské nábřeží, Na Krejnici, Jeremiášova a ve dvou případech na třídu Míru. Pouze v jednom případě se nepodařilo zvíře odchytit, zbývající čtveřice tak putovala do útulku pro psy v Neředíně. Od ledna strážníci řešili celkem 227 oznámení, kdy bylo odchyceno celkem 129 psů.

13.06.2019

Lapkové řádí i v parných dnech
Ve středu 12.6.2019 přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc čtyři oznámení o krádežích supermarketech. Strážníci třikrát vyjížděli do supermarketu na ulici Pražská a v jednom případu na ulici Štursova. Lapkové ve věku 39- 60 let odcizili zboží v celkové hodnotě přes 1 100,- Kč. Rekordmanem byl třiapadesátiletý muž, který byl v tomto roce pro krádeže řešen již desetkrát.

13.06.2019

Tři nálezy stříkaček během jednoho dne
Hned tři oznámení o nálezu použitých injekčních stříkaček a jehel řešili ve středu 12. června olomoučtí strážníci. Hlídky byly postupně vyslány na ulice Březinova, Pražská a do Smetanových sadů. Zde odebraly do sběrných boxů tři stříkačky, které budou následně předány k odborné likvidaci. V letošním roce se jednalo již o 113 oznámení, kdy bylo odebráno celkem 184 kusů infekčního materiálu.

12.06.2019

Nejdřív facka, poté roztržený řetízek
Včera v ranních hodinách byla hlídka Městské policie Olomouc vyslána na ulici Husitská, kde mělo dle telefonického oznámení docházet k fyzickému napadání ženy neznámým mužem. Strážníci na místě kontaktovali osoby dle popisu, kdy osmnáctiletá dívka uvedla, že se pohádala se svým bývalým přítelem. Ten jí měl následně udeřit do obličeje a poté jí při hádce strhnout zlatý řetízek z krku.

05.06.2019

Řidička se rozjela i s „botičkou“
Ve středu 5. června v odpoledních hodinách byla hlídka městské policie vyslána na ulici Slovenská, kde řidička žádala o demontáž blokovacího zařízení ze svého vozidla. Třicetiletá žena strážníkům na místě sdělila, že si „botičky“ nevšimla a podařilo se jí s ní rozjet. K poškození vozidla Volkswagen nedošlo, ale byla způsobena škoda na blokovacím zařízení.