> > >   OLOMOUC EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Elévky v Ostravě stříbrné

vloženo: 05.02.2019           komentářů: 0

Naše děvčata se postupně utkala s Ostravou, Vítkovicemi, Životicemi a Přerovem. S hořkostí porážky elévky odcházely pouze jednou, což v konečném závěru znamenalo krásné druhé místo.

První utkání děvčata poměřila síly s nejsuverénnějším týmem této kategorie Ostravou. I když výsledek 10:3 pro Ostravu může vypadat jako jednoznačná převaha ostravských děvčat, nebylo tomu tak po celý zápas. V tomto zápase musím děvčata pochválit za bojovnost, kterou na hřišti předvedly. Hráčkám Ostravy nedaly nic zadarmo a vytvořily si spoustu gólových šancích, které bohužel skončily na výborně chytající ostravské gólmance. Nasazení, tempo a chuť do hry si naše děvčata přenesla do dalších zápasů a ostatním soupeřům již nedala šanci.

Na závěr bych chtěla poděkovat všem děvčatům za vzornou reprezentaci klubu a rodičům za podporu a bezpečnou dopravu na turnaj.

Výsledky:

FBS Olomouc Červené x FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 3:10

FBS Olomouc Červené x FBC “BARBARIENS“ H. Životice 10:0

FBS Olomouc Červené x FBC Přerov Zubřice 14:0

FBS Olomouc Červené x SC TEMPISH Vítkovice 13:4

Sestava: Dušková Barbora, Přibíková Sabina - Koutná Kateřina, Opletalová Tereza, Stýblová Tatiana, Zaoralová Lucie, Kratochvílová Natálie, Krčková Lucie, Štraitová Viktorie


autor: FBS Olomouc

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OLOMOUCKÁ 112

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly cho
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utekl.

16.04.2019

Strážníci řešili sousedský spor
Včera před osmou hodinou ranní byli vysláni strážníci Městské policie Olomouc na ulici Vojanova, kde mělo dojít k incidentu mezi sousedy. Na místě hlídka kontaktovala obě strany sporu, kdy seniorka k věci vypověděla, že toho dne ráno se vracela z procházky a u bytu se potkala se sousedem. Ten ji měl vulgárně osočit a strčit do ní. Muž k celé věci uvedl, že když šel z bytu tak potkal sousedku, která mu měla sprostě nadávat a vyhrožovat mu otrávením psa.

14.04.2019

Američan skončil na záchytce
V neděli 14. dubna před desátou hodinou večer přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc telefonické oznámení od obsluhy baru na ulici 1. máje o podnapilém muži. Strážníci na místě do barmanky zjistili, že do provozovny přišel starší podnapilý muž, který si zde sednul, nic si neobjednal a komunikoval pouze anglicky. Hlídka zjistila, že se jedná o pětašedesátiletého Američana neschopného chůze a nesrozumitelně komunikujícího. Na základě těchto skutečností bylo rozhodnuto o převozu na protialkoholní a záchytnou stanici k vystřízlivění